Autorzy & Współpraca

Autorzy & Współpraca

Załoga PressMix:

Jamro Mirosław (Pluszak) 
bloger, dziennikarz, fotoreporter,

Sitko Krzysztof 
Niezależny dziennikarz i publicysta, który specjalizuje się w robieniu wywiadów. Współpracujący z tygodnikami „Warszawska Gazeta” oraz „Śląska Gazeta”.

May John – Foto & Video
Kamerzysta i montażysta, fotoreporter, bloger.

Charko Anna 
Magister pedagogiki specjalnej UAM. Interesuje się etnologią i antropologią kulturową , NLP oraz podróżami. Uwielbia samotne podróże, kierunek ulubiony – Gruzja. Fascynuje się kulturą Kaukazu i Bałkan.

Klimza – dziennikarka, fotoreporterka,

Adamiak Andrzej (Krecik), Warszawa-Bielany – redaktor & informator, specjalista w redagowaniu apeli pomocowych. Krytyk Rządu RP, drukarz prasy podziemnej w latach 1982 do 1990.
.

Współpracują z PressMix:
.
Fryckowski Mariusz R. – dziennikarz, krytyk filmowy, podróżnik, pilot szybowcowy, rajdowiec.
.
Gutek Ewa – publicystka, blogerka, pielęgniarka, społecznik, polityk, pełnomocnik Solidarnej Polski w okręgu legnickim a nade wszystko patriotka:) Motto życiowe Ewy Gutek: „jak napotykam na kołtun to go rozczesuje, a jak się nie da to go wycinam!”
.

ppor. rez. mgr Przemysław Karda – Absolwent Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego na wydziale filozofii chrześcijańskiej. Specjalizacja etyka wojskowa z ukierunkowaniem na proces i rozwój nowoczesnych sił zbrojnych. Podporucznik rezerwy o specjalizacji wojskowej: rozpoznanie wojskowe. Ukończył Wyższą Szkołę Oficerską Wojsk Lądowych oraz studia podyplomowe na Akademii Obrony Narodowej: zarządzanie i dowodzenie w organizacjach wielonarodowych. Aktualnie pracuje w firmie ETM System – zajmującej się szkoleniami personelu wojskowego jak i cywilnego.

.
Kuźmiuk Zbigniew – Doktor nauk ekonomicznych. Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej w Kielcach Wydział Ekonomiczny w Radomiu oraz Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie- obecnie Szkoły Głównej Handlowej- na Wydziale Finansów. Od roku 1979 do chwili obecnej jest wykładowcą akademickim Politechniki Radomskiej (wcześniej Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu). Prowadzi wykłady z zakresu finansów, finansów publicznych, finansów przedsiębiorstw. Od dwóch lat jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości, a od lutego 2011 roku zasiada w Komitecie Politycznym PiS.

.
Orlicz Agnieszka (Ciri) – dziennikarka, blogerka, członek Gdańskiej Rodziny Katyńskiej oraz PiS.
.
Pollak Rajmund – rodowity bielszczanin, nie wyobraża sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważa na kierunki wiejących wiatrów. Stara się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jest inżynierem mechanikiem, ukończył podyplomowe studia handlu zagranicznego na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Zdał egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego, ukończył również kursy pierwszego stopnia języka włoskiego oraz kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym. Prawdziwych przyjaciół ma kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie ceni. Autor powieści „Siła przebicia”, pisze kolejną powieść. Lubi zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuje się kulturą i sztuką Chin. Przez szereg lat był działaczem NSZZ „Solidarność”, a przez jedną kadencję Radnym Sejmiku Województwa Śląskiego. Od kilkunastu lat zwalcza RAŚ. Całe życie bezpartyjny. Obecnie jest publicystą tygodników „Warszawska Gazeta”, „Śląska Gazeta” oraz wchodzi w skład Zespołu Redakcyjnego portalu Pomnik Smoleńsk, kierowanego przez dr Zuzannę Kurtykę.
.
Szot Renata (Prażynka), – zmagająca się z własną chorobą i walcząca o lepsze jutro w polskiej służbie zdrowia.
.
Todd Małgorzata – Zawód wyuczony – ogrodniczka; wykonywany – pisarka. Powieści: „Kocham ryzyko”, „Rok 2038”, „Numerator”, „Goście Pani Agaty”, „Lekcja pokera”; zbiory opowiadań: „Spór o czarownice”, „Krawędzie czasu”, „Ostatnia romantyczna przygoda” oraz „Utwory sceniczne”. Więcej na stronie www.mtodd.pl.

[authoravatars roles=administrator,editor,author,contributor, min_post_count=4 avatar_size=50 show_postcount=true order=post_count]

Komentarze

komentarze