Poniżej przedstawiamy nagranie ukazujące policjantów, którzy… nakryli pracowników TVN-u na podkładaniu piwa do śmietnika.


W głowie mi się to nie mieści, co właśnie zobaczyłem i co usłyszałem od policjantów. Wiemy jacy potrafią być dziennikarze, ale to się nadaje do wykluczenia tych panów z zawodu dziennikarzy.
Szczecińscy policjanci zatruli się podczas ŚDM – kilku z nich wylądowało pod kroplówką. Pełnili służby po kilkanaście godzin, spali po kilka godzin. Znosili upał, brak wody, deszcz, fatalne warunki zakwaterowania, żarcie, które urąga wszelkim standardom ale poniższe nagranie jest poniżej jakiejkolwiek krytyki.

TVN opisało sprawę zatrucia się policjantów i umieściło artykuł na głównej stronie serwisu internetowego. Czy teraz drążą i chcą wyprodukować sensację?

Policjant, który nagrał ten film telefonem na własne oczy widział, jak pracownicy TVN-u podrzucają butelki po piwie oraz kilka produktów spożywczych, których nie mieli w racjach żywnościowych.

Wszyscy wiemy, jak było. Policjanci oddziałów prewencji nie mieli nawet czasu na alkohol! Budzili się o 2-giej w nocy, docierali na teren, zabezpieczali wyznaczone odcinki służbowe, wracali na miejsca zakwaterowania oddalone o wiele kilometrów od miejsca pełnienia służby, zdawali broń, jedli to co nazywano kolacją i brudni, przemęczeni, czasem przemoknięci i wypruci przez upał szli spać.

Jesteśmy po prostu zażenowani – nas za fabrykowanie dowodów posadzi się do więzienia i wyrzuci ze służby. Za pomówienia tak samo. Czy tych pracowników spotkają taki konsekwencje? Nie sądzę.

Policjanci, funkcjonariusze innych służb, ratownicy oraz żołnierze to cisi bohaterowie tych szalonych dni młodzieży. Wszyscy odwalili kawał świetnej roboty mimo ogromnych braków w dowodzeniu i logistyce. A na koniec dostajemy takiego oto kwiatka.

Udostępniajcie to nagranie, niech zatoczy jak najszersze kręgi.
/Zohan

Żródło wpisu: https://www.facebook.com/policemf
Strona policjantów dla policjantów

 


PODAJ DALEJ !!!

 

Komentarze

komentarze