Paweł Kukiz: „Partiokraci robią wszystko, by nie doszło do rozwiązania konfliktu wokół TK. Wciąż oszukują Obywateli. Schetyna, Petru i Kosiniak-Kamysz stchórzyli, bo nie chcą zażegnania tego sporu!”

Nie mięliśmy dziś litości dla partiokracji, która przekroczyła wszelkie granice absurdu! Partie zorganizowały spotkanie dotyczące Trybunału Konstytucyjnego i gdy już byliśmy w drodze, a wszystkie media gotowe, wówczas nagle PO, .N i PSL postanowiły spotkanie…odwołać i przełożyć. Spotkanie odwołali ze względu na komunikat Komisji Europejskiej, która dała Polsce czas do poniedziałku na podjęcie kroków w celu zażegnania sporu. A na kiedy partie przełożyły spotkanie? Na wtorek! Emotikon smile
Ta konferencja to istny nokaut partii politycznych. Wszystkie maski opadły i każdy Obywatel może się teraz przekonać, że partiokracja tylko udaje, że chce zażegnania tego szkodliwego konfliktu. Zamiast tego dąży do jego przedłużenia i zaostrzenia, by wciąż, za Wasze pieniądze, toczyć swoje polityczne wojenki.

źródło: Kukiz’15

 


 

Komentarze

komentarze