Ostatnio Kukiz tłumaczył się komuś czemu wziął Winnickiego i do czego mu Jakubiak potrzebny.

„Weź tego ku.wa Jakubiaka ,on od NAS ten Ruch Narodowy dostał „.

„Ja się dobrze poczułem ,jak ten ku.wa Bosak poszedł w pi.du „

„Ten Winnicki ku.wa …ch.j obiecałem mu”

 

 

Po cichu Kukiz zawarł z Jakubiakiem układ, że pogonią znanych narodowcow ,skloca środowiska patriotyczne od środka. Bosaka oszukali, Kowalskiego, Winnicki był im tylko potrzebny do uwierzytelniania, że trzymają się z nim to i z innymi narodowcami (a tak był od początku przeznaczony na „odstrzal „) . Jakubiak miał grać i gra dobrego wuja Sama ,który wszystkich do siebie bierze i przejmuje budując swoją pozycję lidera .

Kukiz nie mówi w liczbie pojedynczej Dałem Jakubiakowi Ruch Narodowy. Mówi „daliśmy „. Kim są oni ? Kto stoi za Kukizem i nim kieruje?

Jedno jest pewne : Kukiz jest liderem Kukiz 15 ale pozycję generała buduje Jakubiakowi z którym namieszali by przejąć ludzi po rozbitym Ruchu Narodowym i innych sympatyzujacych z nim stowarzyszeniach, organizacjach i ludziach.

Kukiz 15 to fundament Ruchu a nie Partii ,ale poczekajcie chwilę jak Jakubiak założy swoje koło ,bo o coś się „poklóci z Kukizem „(tak to będzie miało wyglądać ),otworzy pierwsza Partię Narodowa i obejmie nad nią dowództwo. Jakubiak ma manie władzy i musi być na pierwszym miejscu. Obecna jego pozycja mu nie pasuje i po prostu przez swoje wpisy, wypowiedzi gromadzi ludzi ..Po cichutku.. .Konsekwentnie…Krok po kroku,aż do celu…Jest wojskowym więc strategię ma opanowana:) Aha. . .Jeszcze tajemniczy „Oni ” mu w tym pomagają ..Cdn…
(Źle się dzieje w środku Kukiz 15 jak donoszą nam nasze źródła. Bomba tyka i eksplozja nastąpi lada moment ,bo dużo Posłów ma dość zagrywek Kukiza i Jakubiaka )

źródło – Kukiz Nas Zdradził

 


Co na to Artur Zawisza (Ruch Narodowy) ?


Komentarze

komentarze