Zerkamy na Belgów i jesteśmy dumni, że u nas nie ma terroryzmu. Dumni Polacy, nie czują się terroryzowani,  bo na ulicach spokój, a w kranie ciepła woda. Teatrzyk PO&PiS trwa i wszyscy są zaangażowani w debatę „KTO jest większym PATRIOTĄ ?”

A moim zdaniem to nie patrioci, lecz naiwni, nakręcani przez media i GURU z Torunia. Masy ukształtowane mentalnie przez komunę, które bardzo łatwo prowadzić i okradać. Wystarczy wmówić im, że są odpowiedzialni za całe ZŁO na tym świecie, bo znaleziono kilka puszek po piwie w lesie.

Stosując narracje EKOTERRORYSTÓW, wmawiano rodakom bajkę, że lasy są zaśmiecane, bo właściciele posesji nie płacą za śmieci. Opowiadanie bajek i nakręcanie tematu przez EKOTERRORYSTÓW trwało całą dekadę. I czym się to skończyło?

Naiwni rodacy z mentalnością ukształtowaną przez komunę z poczuciem winy za zło całego świata. Zgodzili się na wprowadzenie niezgodnej z konstytucją tzw „USTAWY ŚMIECIOWEJ„, która odbiera im prawo wyboru, kto ma odbierać od nich śmieci.

Zajęci oglądaniem teatrzyku PO&PiS w TV, nie poczuli, że z budżetu domowego znika 4 razy więcej pieniędzy za wywóz śmieci.

Co na to władza lokalna, radni i ich rodziny?

Oczywiście cała akcja wprowadzania „USTAWY ŚMIECIOWEJ” w życie, była zabezpieczona przed protestami.

Nic nie mogło pójść „NIE TAK”.

Nad całym procederem tworzenia „Uchwał Śmieciowych” w radach miast i gmin, czuwała Regionalna Izba Rozrachunkowa. Jeśli jakakolwiek gmina nie wprowadzi uchwały śmieciowej, RIO miało za zadanie wysłać kontrolę. A jak wiadomo, KONTROLA nie kontroluje, KONTROLA jest od nakładania KAR.

Wszystko przebiegło zgodnie z instrukcją z CENTRALI (jak za KOMUNY)

Radni przegłosowali wprowadzenie „Uchwał Śmieciowych” w całym kraju. Naiwni rodacy oraz przedsiębiorcy, płacą 4 razy więcej za wywóz śmieci i nadal nic nie zauważyli, bo jeszcze im nie brakuje na opłatę abonamentu TV, by oglądać teatrzyk.

Burmistrzowie, prezydenci miast po kalkulacji, są jednak zadowoleni z uchwał niezgodnych z konstytucją, Dzięki tym uchwałom do budżetów miast i gmin trafia za FREE pieniądze na zatrudnianie dodatkowej rzeszy urzędników czyli potencjalnych wyborców. I tym sposobem OLIGARCHIA ma się dobrze.

A naiwny naród wierzy, że jakiś PiS cokolwiek zmieni 😉

PiS oczywiście zmieni, ale jedynie prezesów spółek skarbu państwa, szefów w agencjach np ARR i TVP (na swoich). Jednak ustawa śmieciowa będzie nadal funkcjonowała. Bo to ZŁOTY INTERES dla władzy LOKALNEJ.

NADCHODZI jednak NACJONALIZACJA czyli powrót do KOMUNY.

Ustawa i zamówienie „in-hause” pozwoli burmistrzom, wójtom i prezydentom miast omijanie tzw Przetargów Publicznych na wywóz śmieci.

Całkowity monopol (nacjonalizacja), śmieci będzie odbierać spółka podlegająca burmistrzowi, wójtowi, prezydentowi.

Jeśli „in-hause” zostanie wprowadzone, ceny wywozu śmieci wzrosną (brak konkurencji) i tym sposobem w ramach prawa obowiązującego, wrócimy do czasów KOMUNY.

Pamiętamy czasy, gdy WŁADZA LUDOWA ustalała ceny żywności, paliw, usług – właśnie cofamy ten kraj do roku 1988.


 

Pamiętajmy, jeśli monopol doprowadzi do upadku lokalnych prywatnych przedsiębiorstw zajmujących się wywozem śmieci, to wydatki na utrzymanie BEZROBOTNYCH pokryją mieszkańcy w podatkach lokalnych, pośrednich i bezpośrednich.

Za WSZYSTKO  zawsze płaci NARÓD.


 

Wystąpienie właściciela firmy Zakład Oczyszczania Terenu „BAKUN” przeciw wprowadzeniu zapisów o in-hause w ustawie o zamówieniach publiczny.

Komentarze

komentarze