Jest XXI wiek, znacznie taniej jest zlecić destrukcję i destabilizację jednemu człowiekowi. W obecnych czasach nikt nie bawi się w marnowanie czasu i podsłuchiwanie. Wyprzedzenie o krok i przejęcie władzy w DEMOKRATYCZNY sposób. Jeśli rząd nie zauważa jak oddolnie przejmowane jest państwo, to kwestia czasu.

Wszystko rozgrywa się na szczeblu LOKALNYM w miastach i gminach, kierowane przez organizacje pozarządowe NGO, COP, Fundacje i Stowarzyszenia.

Fundacja Batorego

Stowarzyszenie61

Stowarzyszenie 61 – nadzoruje, obserwuje prace lokalnych radnych. Przez portal Mam Prawo Wiedzieć tworzy bazy danych na temat pracy radnych, urzędników z miast i gmin.

W serwisie MamPrawoWiedziec.pl zbieramy informacje o politykach pełniących wybieralne funkcje publiczne. Informacje o ich doświadczeniu i działalności politycznej wyświetlamy w indywidualnych profilach. Przed każdymi wyborami wysyłamy do nich kwestionariusz ze szczegółowymi pytaniami o plany na nadchodzącą kadencję. Systematycznie zbieramy obietnice i deklaracje, które publikują media.”

Szkoła liderów

Nieświadomość Prawa i Sprawiedliwości doprowadza do tego, że wielu ich młodych członków to absolwenci SZKOŁY LIDERÓW.

O SZKOLE:

„Profesor Zbigniew Pełczyński zawsze wyprzedzał swój czas. Piętnaście lat temu otworzył Oksford dla polskich naukowców, w roku 1987 przekonał filantropa George’a Sorosa, by założył w Polsce Fundację Batorego, w roku 1994 stworzył Szkołę Młodych Liderów Społecznych i Politycznych.”

Liderzy społeczni, mają za zadanie przejąć zarządzanie miastami za kilka lat.  Krajem będzie rządziło społeczeństwo, a nie naród.

TRZECI SEKTOR
Czyli organizacje pozarządowe, pod pozorem tworzenia społeczeństwa obywatelskiego, tworząc projekty społeczne otrzymują DOTACJĘ (granty) od G. Sorosa.

Wszystko w imię DEMOKRACJI i pod ochroną haseł „Wolność, Równość i walka z Faszyzmem, Homofobią„. Organizacje pozarządowe partycypują w zarządzaniu miastami.
Kierowani przez Fundację Batorego, a dotowani przez G. Sorosa, powoli przejmują narrację w lokalnych mediach i władzę na szczeblu rad miast i gmin.

A rząd milczy, rząd improwizuje. 

 

Echelon

Pressmix.eu

Grupa Medialna Pressmix 2016

Komentarze

komentarze