PREZYDENT ANDRZEJ DUDA włączył drugi bieg.
Przemawiając w Otwocku, dał do zrozumienia, że niczego się nie obawia i jest gotowy wspierać rząd i naród w przemianach.
Lament oderwanych od KORYTA, nie robi na nim wrażenia.


 

Naszym zdaniem, Prezydent i PiS idą po Drugą Turę.

Jest MOC” tak można określić przemówienie głowy państwa.
Moc, która została przekazana dalej i która jest oznaką nadchodzących zmian i rozliczeń.

PLOTKA niesie, że wzrosła ilość sprzedawanych BUDZIKÓW 😉

BUDZIKOM ŚMIERĆ

 

„… ludzie nie powinni dać się zwieść „różnego rodzaju panice”, rozsiewanej obecnie przez niektóre środowiska. – Są tacy, którzy mają naprawdę wiele do stracenia, jeżeli się okaże, że Polska staje się równa dla wszystkich obywateli. Mają naprawdę bardzo wiele do stracenia. Będą się bronili wszelkimi siłami, wszelkimi sposobami. Będą zwodzili, będą rozsiewali strach, będą starali się siać propagandę, niepokój …”

„… Powtarzam jeszcze raz: spokojnie, zrealizujemy naprawę Rzeczypospolitej, krok po kroku. Wierzę w to, że na koniec obecnej kadencji parlamentu i na koniec mojej kadencji, za 4,5 roku, kiedy będziecie dokonywali państwo podsumowania, ocenicie moją pracę i to będzie dla mnie ocena wymierna.

Ci, którzy dzisiaj mówią, że trzeba bronić demokracji, chcą bronić tego, co było przez ostatnie osiem lat. Tych wszystkich afer, które były zamiatane pod dywan. Takich wyborów, jak ostatnie, samorządowe, gdzie wynik zaprzeczał wszelkiej rzeczywistości. I wszyscy o tym wiedzą, ale niczego się nie dało zrobić i nie dało się powtórzyć. To była prawdziwa demokracja? Gdzie wtedy były wszystkie Komisje Weneckie? Gdzie była Komisja Europejska? Dlaczego wtedy nie interweniowano? Dlaczego wtedy nie podejmowano działań? Gdzie byli wtedy wszyscy europejscy liberalni demokraci?

 

Komentarze

komentarze