Dla rządzącej oligarchii finansowej, która kontroluje Stany Zjednoczone, wojna jest niestandardowym narzędziem centralizacji, utrzymania władzy i ustanowienia światowego porządku monetarnego. Zaślepione pychą i arogancją elity uważają, iż wojna z Rosją zaszachuje geopolityczne aspiracje tego narodu, które postrzega jako zagrożenie, podobnie zresztą jak aspiracje Chin. Szachowanie i rzucanie wyzwań Rosji jest dokładnie tym działaniem, a wojna na Ukrainie, która ostatnio zniknęła z nagłówków gazet, jest tego elementem.

PAMIĘTACIE te słowa?:

„Za wszelką cenę musimy ratować Europę – apelował środę w Strasburgu Jacek Rostowski, polski minister finansów, który zabrał głos w imieniu polskiego przewodnictwa w Radzie UE. – Nie łudźmy się, gdyby euro miało się rozpaść, to Europa długo tego szoku nie przetrwa.”

Rostowski_2011
źródło: fakt.pl

Rostowski przywołał przy tym swą niedawną prywatną rozmowę z „prezesem wielkiego polskiego banku”, pracującym w ministerstwie za czasów transformacji w Polsce. Miał on mu powiedzieć, że po takich wstrząsach gospodarczych i politycznych, jakie teraz dotykają Europę, „rzadko się zdarza, by po 10 latach nie było także katastrofy wojennej”. I – jak mówił minister – ten prezes banku dodał, że „poważnie się zastanawia nad tym, by uzyskać dla dzieci zieloną kartę w USA”.

źródło: fakt.pl – 14.09.2011 roku


 

Scenariusz który w 2011 roku napisała Grupa Bilderberg, właśnie jest realizowany:

Obecne w mediach na całym świecie CIA, naciskają na  retorykę wojny z Rosją. Udo Ulfkotte powiedział to publicznie ponieważ boi się wojny między Stanami Zjednoczonymi, Europą i Rosją.

Udo Ulfkotte, były redaktor „Frankfurter Allgemeine Zeitung”, jednej z największych gazet w Niemczech

Niemieckie i amerykańskie media próbują sprowadzić wojnę na ludzi w Europie wywołując wojnę z Rosją” – powiedział w wywiadzie dla RT. „Minęliśmy punkt bez powrotu. Mam zamiar wstać i to powiedzieć (…) nie jest w porządku to czego dokonywałem w przeszłości, aby manipulować ludźmi, aby siać propagandę przeciwko Rosji, i nie jest w porządku to, co robią moi koledzy teraz i co robili w przeszłości, ponieważ są oni przekupieni aby zdradzać ludzi, nie tylko w Niemczech, ale w całej Europie. (…) Bardzo obawiam się nowej wojny w Europie i nie chcę widzieć tej sytuacji ponownie, ponieważ wojna nigdy nie przychodzi sama z siebie. Mamy zawsze ludzi którzy do niej dążą i nie są to tylko politycy, ale również dziennikarze. (…) Zdradziliśmy naszych czytelników tylko po to, by dążyć do wojny. (…) Nie chcę już dłużej tego robić. Mam dość tej propagandy. Żyjemy w republice bananowej, a nie w państwie demokratycznym, gdzie mamy wolność prasy.”

W Polsce rozgrywa się dramat na szczeblu rządowym. Tematy zastępcze (500 plus, świńska grypa, osoby zaginione, protesty KOD), mają zasłonić to, co dzieje się w przestrzeni militarnej i geopolitycznej.

A pani premier Beata Szydło jest „ZAKŁADNICZKĄ”, jeśli plan scenariusza GB się nie powiedzie, to … 

Wybory doskonale poprowadzone przez CIA, wygrał PiS, a szefem sił zbrojnych został niespodziewanie, człowiek którego większość z polaków jeszcze w styczniu 2015 roku nie znała.

Jakim cudem taki sukces?

CIA i Mossad wiedzą jak to się robi 🙂  Bronisław doskonale zagrał rolę „PROSTEGO MYŚLIWEGO”.

Naród na wojnę poprowadzić ma młody człowiek z nadania USA. Sympatia jest, naiwność i nadzieja w narodzie trwa, czas na realizację PLANU GB.

Rosja rozumie sygnały i przygotowuje się na nieuniknione. To co było nie do pomyślenia dwa lub trzy lata temu, dzieje się obecnie. Rosja rozważa szeroką reorganizację swojej struktury wojskowej.

Nie dajcie się wysłać na wojnę

Komentarze

komentarze