Ministerstwo Prawdy na uchodźstwie można wspierać przelewając dowolną kwotę na konto resortowej fundacji:
Fundacja Tradycji Miast i WSI
16 1090 1740 0000 0001 2088 2593 (BZ WBK)
Tytułem: dar na cele statutowe MinPrawdy
Petrudolary można wpłacać przez PayPal:

[email protected]
http://fundacjatradycji.pl/?page_id=13

Poniedziałek. Tow. red. Lis po raz ostatni poprowadził w telewizji publicznej program swego imienia, czyli „Tomasz Lis na żywo”. Jak zwykle zaprosił gości zapewniających pełen pluralizm postępowych poglądów, prawdziwych herosów Demokracji: Lecha Wałęsę, Bronisława Komorowskiego, Marka Belkę i Włodzimierza Cimoszewicza. Na zakończenie zapewnił, że „Polska znowu będzie demokratyczna, tolerancyjna i uśmiechnięta”.

Wtorek. Tow. Schetyna został wybrany nowym przewodniczącym zalewanej przez kaczystowski sztorm Platformy. Jak na prawdziwego demokratę przystało, był jedynym kandydatem i zdobył 91% głosów. Choć wynik może akurat martwić. Bo niewykluczone, że pozostałe 9% to ukryta opcja kaczystowska, która zagłosowała na Kaczyńskiego.

Środa. Prokuratura z Nowego Sącza wszczęła śledztwo ws. internauty, który śmiał się z kaczystowskiego prezydenta Dudy. Sprawa ta została odpowiednio nagłośniona przez wszystkie postępowe media. W ten sposób Gazeta Wyborcza i TVN wykopały grób dla prokuratury. Była to bowiem kaczystowska zasadzka, poprzedzająca jedynie właściwy sejmowy szturm na kolejny bastion Demokracji.

Czwartek. Stały Komitet Rady Ministrów przyjął projekt ustawy „Rodzina 500 plus”. Tym samym kaczyści dopuścili się zbrodni spełnienia obietnicy wyborczej. W nocy natomiast przeprowadzili w sejmie kolejną noc długich dziobów i wrzucili prokuraturę do dołu wykopanego dzień wcześniej przez postępowych dziennikarzy.

Piątek. Kaczystowski minister Waszczykowski przedstawił w Sejmie zadania polskiej polityki zagranicznej w 2016 roku. Wystąpienie to zostało należycie ocenione przez postępową opinię całego świata. Za mało Niemiec, za mało Eurosojuza, za dużo polskiego interesu i wsparcia dla Polaków zagranicą – tak w kilku słowach można streścić plany MSZ. Takiej podłości nie znała historia ludzkości. Piątek to również nocny maraton odrzucania wniosków mniejszości zakończony uchwaleniem budżetu. Kaczyści po raz kolejny pokazali, że mają większość parlamentarną.

Sobota. Macierewicz podczas ćwiczeń w miejscowości Wesoła powiedział, że resort obrony musi wspierać organizacje proobronne także finansowo. Słowa te wywołały niepokój ludu pracującego miast i WSI. Oto kaczystowskie bojówki stają się rzeczywistością. Potwierdza to tylko tezę tow. red. Stasińskiego z Gazety Wyborczej, który w wywiadzie dla hiszpańskiego El Pais powiedział, że kaczyści chcą stworzyć państwo faszystowskie i wykorzystać organizacje paramilitarne dla obrony swojej władzy przed bratnią pomocą. Od tamtego czasu Hiszpanie nie śpią po nocach.

Źródło: Ministerstwo Prawdy

Komentarze

komentarze