KOD - Przeproście i Spieprzajcie - Tak to do WAS!

To wydarzenie poruszyło nas wszystkich. I to nie chodzi już tylko o to , że to ktoś z KOD’u uderzył starszą kobietę drzewcem od flagi, a ktoś inny również manifestant KOD zaatakował ją, ubliżając jej za zwrócenie uwagi, w sposób knajacki jak spod tzw przysłowiowej budki z piwem.  Chodzi o to, że podnoszenie ciśnienia na tych masowych manifestacjach doprowadzi wcześniej czy później do rozlewu krwi i znów padnie kolejny Janek Wiśniewski. To Skandal że KOD’owcy zachowują się jak dresiarskie chamstwo, ale widać dzisiejsza tzw. inteligencja jeszcze nie tak dawno handlowała na łóżkach polowych obwieszona złotymi kajdanami w skórach, furach i komórach.

Porażające jest to, że KOD’owcy nie potrafią szanować starszych osób widocznie starszy wiek to już nie jest powód do szacunku. Na szacunek zasługuje za to niepłacenie alimentów. Moralność Kalego to prawdziwe oblicze KOD: „Jeśli KOD ukraść krowa to dobrze, jeśli KOD’owi zabrać krowa to źle!
KOD staruszek… jak stary rok…
Jak się dowiedzieliśmy jedna z uczestniczek sobotniej manifestacji KOD w Warszawie trzymają flagi (UE i Polską) na widok Obelisku z tablicą poświęconą polskim oficerom zamordowanym w Katyniu,zawyła:

„Wszędzie ten Katyń i Katyń, stawiają te kamienie, że przejść nie można”.

Kobieta w sile wieku spokojnie zwróciła uwagę, by, wyjąca „nie profanowała polskiej flagi”.
Wtedy miłujący demokrację zaczęli krzyczeć:

” pisówa, „pisówa”.

Otoczyli ją i któryś uderzył od tyłu drzewcem w plecy. Na szczęście zareagowali przechodnie. Policji nie było.

SKANDAL! KODowcy uderzyli i szykanowali starszą kobietę za obroną Katynia!

Kijowski KOD - CHAM?
Kijowski KOD – CHAM?
Informację taka zamieścił na portalu Facebook  Mariusz Patey, znany społecznik, dyrektor Instytutu im. Romana Rybarskiego.  Prywatnie – przedsiębiorca i współwłaściciel Cafe Niespodzianka, miejsca określanego jako HydePark na kulturalnej mapie Warszawy. Współtwórca ekonomicznego program odbudowy Polski.

Zrzut ekranu 2016-01-26 o 19.19.42

„Moja matka przechodząc Krakowskim Przedmieściem natknęła się na zwykły już sobotę w Warszawie widok sunących KOD-owców obwieszonych znaczkami,z flagami Unii i polskimi. Nic niby złego, każdy może sobie demonstrować jak chce.Spacer na świeżym powietrzu zwłaszcza emerytom nawykłym do oglądania TVN 24 i czytania GW dobrze robi na krążenie. Za rogiem,przy ul. Podwale towarzystwo natknęło się na kamień z tablicą poświęconą polskim oficerom zamordowanym w Katyniu.No i jedna z uczestniczek trzymająca rzeczone flagi na widok Obelisku zawyła: „Wszędzie ten Katyń i Katyń, stawiają te kamienie,że przejść nie można”.Moja matka, kobieta w sile wieku spokojnie zwróciła uwagę, by , wyjąca „nie profanowała polskiej flagi”. Wtedy miłujący demokrację zaczęli krzyczeć ” pisówa, „pisówa„. Otoczyli ją i któryś uderzył od tyłu drzewcem w plecy. Na szczęście zareagowali przechodnie. Policji nie było. „Miłujący demokrację i prawo” jakoby nie są zdolni są do przemocy…? Władze ( jeszcze widać nie dotknięte miotłą PiS) policję zapewne oszczędzają by miała siły pacyfikować „faszystów” 11 Listopada…? Równość wobec prawa obliguje do obrony nietykalności cielesnej również tzw. „pisowców”, „narodowców”, „kukizowców” i innych „faszystów”. Czy nie mam racji?”

Źródło: https://www.facebook.com/mariusz.patey/posts/1122413097832510

Radosław Herka skomentował ten tekst:

Post jest niestety prywatny, ale mam nadzieję, że Autor go upubliczni. Serdecznie współczuję Mamie Pana Mariusza. A KODowcom sugeruję, aby miast wszczynać burdy, zrzucili się po 5 zł na Kijowskiego alimenty. 15 000 KODwoców akurat, uzbiera w sam raz, aby spłacić zadłużenie swego bohatera względem jego dzieci…
KOD gorszy sort Siwe i Kolorowe Łby
KOD gorszy sort Siwe i Kolorowe Łby

Z kolei Anto ni Leszek Korczak napisał:

Zrzut ekranu 2016-01-26 o 20.07.37

„Panie Mariuszu dziś rano córka mi z Angli przysłała mi ten film,proszę znależć różnice między tym wczorajszym incydentem w Wa-wie w pobliżu Pomnika Katyńskiego, a tym co dzieje się na ten czas w Londynie!
Grupa brytyjskich chrześcijan zrzeszona pod szyldem „Britain First” wyszła na ulice Luton w Anglii. Na ich przemarsz natychmiast zareagowała lokalna społeczność muzułmańska, która agresywnie reagowała na krzyż – najważniejszy symbol religii Emotikon frownchrześcijańskiej.https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/videos/951770628301532/?pnref=story
…daleki jestem od jakiejś strasznej spekulacji,ale niebawem u nas bedzie coraz więcej takich akcjii !!! Emotikon unsure …CIEPŁO POZDRAWIAM PANA I MAMĘ

Od Redakcji: Celowo daliśmy dziś kontrowersyjne podpisy pod fotografiami. Oto mowa nienawiści. Ale wedle KODu można pluć na Polskę na Katyń, na Krzyż i na patriotyzm. Na następna manifestację powinni wytarzać się w gównie i tam pozostać bo tak właśnie te wykształciuchy rozumieją nowoczesny patriotyzm.

Orzeł-i-Komorowski czekolada fb
Orzeł-i-Komorowski czekolada fb

Komentarze

komentarze