Jak się okazuje muzułmańscy imigranci mają po kilka fałszywych dokumentów tożsamości! I to nie tylko paszporty, na których wjeżdżają do Europy są fałszywe. Jak się okazuje już po zarejestrowaniu i otrzymaniu statutu uchodźcy, sprytni imigranci rejestrują się ponownie i tak po kilka razy! Policjanci sprawdzili ponad 150 tzw. „uchodźców” w Ahlen – u połowy osób znaleziono po kilka dowodów osobistych. Oszukiwali by pobierać kilkakrotnie zasiłki na fałszywe dowody.

Fałszywe dokumenty tożsamości komplikują policji dochodzenie w przypadku przestępstw imigrantów. Bardzo ciężko ustalić skąd naprawdę dana osoba pochodzi, zazwyczaj tacy delikwenci podają się za uchodźcę z Syrii.

Gdańsk NIE! dla imigrantów

Policja zmaga się z częstymi przestępstwami – wymuszanie zasiłków i oszukiwanie systemu pomocy socjalnej to tylko jeden z przykładów. Fałszywe dokumenty pokazują, że przestępstwa popełniane są przez imigrantów a nie uchodźców, jak starają się nam wmówić politycznie poprawne media.

Lokalne władze przyznają, że występują nadużycia w Centralnym Rejestrze dla uchodźców. Imigranci bez wymaganych dokumentów z fałszywymi nazwiskami teoretycznie mogą się zarejestrować kilka razy. Pracownicy opierają się na informacjach podawanych przez rzekomych uchodźców. Co ciekawe w tej sprawie, rekordzista posiadał siedem różnych dokumentów tożsamości.

To tylko wierzchołek góry lodowej, sprawdzono tylko dwa ośrodki. Taki proceder niewątpliwie ma miejsce w całej Europie. Mieliśmy do czynienia z Ostatnim Lotem, Upadkiem idei IV RP,  Bombką na gwiazdkę skrytą Pod Choinką o czym Z Ukrycia pisał Alef Stern.

kolaz4

Czy tak jak zapowiadał w wydanej w 2009 roku powieści Pola Laska: „nadchodzi destabilizacja i całkowity upadek Unii Europejskiej”?
Czy nadchodząca wiosna będzie gorąca? Na te i inne pytania odpowiemy już w naszych kolejnych artykułach.
Co nas czeka możecie zobaczyć na poniższym filmie!
 

 

Komentarze

komentarze