Max Kolonko przewidział KRACH na GIEŁDZIE

Max Kolonko przewidział KRACH na GIEŁDZIE

przez -
0 1138

Bank Rozrachunków Międzynarodowych jest najważniejszą instytucją finansową na świecie. BIS jest to tzw. bank centralny dla banków centralnych. Krajowe banki centralne np. NBP jest niezależny od rządów, jest członkiem BIS i realizuje politykę nakreśloną w Bazylei. Jednak KRACHU na giełdach światowych nie można przewidzieć. Jednak czy na pewno?

8 stycznia 2016 roku
CNN: „Największy krach na amerykańskiej giełdzie od 119 lat

indeks Dow Jones na początku roku osiągnął rekordowo niski poziom w ciągu ostatnich 119 lat, spadając o ponad 5%

Nasdaq obniżył się o 6% i był najgorszy od 2000 roku.

Inwestorzy rozpoczęli rok 2016 w stanie paniki

komentarze w internecie:

A na giełdzie w Szanghaju po raz kolejny zawieszono notowania w związku z gigantycznymi spadkami. Notowania w USA są pochodną notowań w Chinach, to Chiny ciągną w dół giełdę amerykańską jak i pozostałe giełdy na świecie, więc Chińczycy nie dadzą nikomu popalić.
Tak na marginesie to radzę wszystkim zainwestować gotówkę np. w konserwy bo na horyzoncie czai się taki kryzys, że ten z 2008 to przy nim mały pikuś.”


 

Okazuje się, że Max Kolonko 15 grudnia 2015 roku, przewidział ten KRACH

„Oczy Amerykańskich inwestorów w tym tygodniu skierowane są na Wall Street. Bank rezerwy federalnej w Ameryce pierwszy raz od lat, może podnieść stopy procentowe. Zdaniem analityków ruch ten może mieć poważne konsekwencje dla notowań kursów walut i stabilność rynków walutowych na całym świecie. Sprawie przyjrzał się Mariusz Max Kolonko.”

 

Komentarze

komentarze