W związku z odebraniem E. Kopacz i  Platformie Obywatelskiej  władzy w Polsce oraz władzy wspierających PO partii ludowej oraz postępowej lewicy, co zagraża żywotnym interesom Niemiec, a przez to Europie – wdraża się Pokojowy Plan Pacyfikacji Polski.

Jest bezsporne, że władze Prawa i Sprawiedliwości dokonały zamachu stanu, bezprawnie pozbawiając władzy Platformę Obywatelską oraz wszystkie siły działające na rzecz pomyślności proniemieckiego landu nad Wisłą.

Celem Planu jest przywrócenie władzy w Polsce tym właśnie siłom, które gotowe są realizować przygotowany dla Polski już wiele lat temu program pełnej integracji z Niemcami, a więc z Europą. W ramach realizacji tego planu przewiduje się:

 

1. Koniec grudnia 2015- styczeń 2016: dyskusja w Parlamencie Europejskim na temat dokonanego w Polsce przez Prawo i Sprawiedliwość oraz prezydenta Dudę zamachu stanu. Odpowiedzialny: Martin Schulz

 

2. 12 stycznia 2016 roku. Podjęcie rezolucji przez Europarlament w sprawie nałożenia natychmiastowych sankcji na Polskę, o ile rząd Beaty Szydło oraz prezydent Duda nie podadzą się do natychmiastowej dymisji.

 

3. 12-13 stycznia 2016 roku. Przerzut wojsk Bundeswehry nad Wisłę w ramach ćwiczeń wojskowych „Europäische Freundschaft”. Zajęcie strategicznych obiektów przez wojsko.

 

4. 13 stycznia 2016 roku godz. 9:00. Przemówienie telewizyjne przewodniczącego Martina Schulza (transmitowane przez wszystkie polskojęzyczne media niemieckie), o wprowadzeniu stanu pokojowego na terenie Polski oraz o powołaniu Europejskiej Rady Ocalenia Narodowego (ERON) pod przewodnictwem przewodniczącego rady europejskiej Donalda Tuska.

 

5. Wprowadzenie do Pałacu Bronisława Komorowskiego wraz z małżonką oraz E. Kopacz do KPRM.  Aresztowanie Andrzeja Dudy, Beaty Szydło, Jarosława Kaczyńskiego oraz członków PiS.

Transport aresztowanych zamachowców do ośrodków internowania oraz do obozów.

 

6. 14 stycznia 2016 roku – wprowadzenie uchodźców z Syrii, Iraku oraz z Afryki do lokali zamieszkiwanych przez aresztowanych zamachowców z PiS.

 

7. 15 stycznia 2016 roku. Ogłoszenie przez ERON amnestii dla wszystkich aferzystów z PO i z PSL

 

8. 16 stycznia 2016 roku – Orędzie prezydenta Komorowskiego do Narodu oraz tradycyjne zasadzenie dębu wolności przed Pałacem Namiestnika. Następnie marsz Czekoladowego Orła z różowymi balonami.

W trakcie marszu rozdawane będą czekoladki Milka w ramach integracji z Unią Europejską.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/tajny-plan-przywrocenia-platformy-obywatelskiej-do-wladzy

Grupa Medialna Pressmix

Pressmix 2015

Komentarze

komentarze