Po polityku takiej klasy i takiego wzrostu, jak Roman Giertych można spodziewać się wszystkiego. Wszystkiego w rozmiarze XXL. Ale wczorajszy występ w TVN w „Kropce nad I”, w którym nazwał Pan Kaczyńskiego kieszonkowym dyktatorkiem, któremu wydaje się, że może wszystko, mocno mnie rozczarował i był raczej w rozmiarze S.  W każdym razie onanizowanie się nad tematem trybunału i Kaczyńskiego w pańskim wykonaniu Panie Romanie przeszło moje najśmielsze pojęcie i oczekiwanie. Bo okazał się Pan, nie po raz pierwszy, wielkim wibratorem, któremu wydaje się, że może obsłużyć dwie dziury.

02714602310f5fb26c4f2d2894f53761Darth Giertych

Czasem jak patrzę na pana  Panie Romanie i słucham pana wypowiedzi to zastanawiam się: czy pod tym kostiumem wielkoluda XXL nie kryje się maleńki chłopczyk z poucinanymi kończynami? Wielki Roman Giertych Wszech Polak niczym Darth Wader kryje w sobie małego Anakina Skywalkera, bez nóżek, bez rączek i bez członka?

Koledzy zapytają mnie zaraz, za co ja tego Giertycha tak nie lubię?  Otóż ja Pana Panie Giertych bardzo lubię i gdybym miał więcej wolnych środków, to otworzyłbym muzeum sex osobliwości, gdzie zasiadałby Pan tam, gdzie jego miejsce, czyli na honorowym stolcu, w akcie erekcji, jako członek z ramienia wysunięty na czoło polskiej obłudy, hipokryzji i zakłamania. Członek tym bardziej cenny, bo sam się wysuwający. Niczym kończyny  Vadera. Boś Pan 12 grudnia 2015 brał udział w marszu KOD niczym Na Reducie Ordona i jak na Reducie Ordona sprawozdanie adiutanta u Moniki Olejnik złożył:

„Nam skakać nie kazano. – Wstąpiłem na działo. I spójrzałem na pole: dwieście harmat grzmiało… Artyleryi PiSowskiej ciągną się szeregi. Prosto, długo, daleko, jako morza brzegi; widziałem ich wodza: przybiegł, mieczem skinął i jak kaczor jedno skrzydło wojska swego zwinął; Wylewa się spod skrzydła ściśniona pishołota Długą czarną kolumną, jako lawa błota, nasypana iskrami bagnetów. Jak sępy Czarne chorągwie na śmierć prowadzą zastępy. Przeciw nim sterczy europejska, demokratyczna, gwiazdami opatrzona, jak głaz bodzący w morze niebieskie, reduta KOnDona.”

sitwa ośmiornicaTylko sitwy żal

Po Waszym zachowaniu i reszty karawany oraz poszczekujących z żalu kundelków pogorzelców po PO i po Bronku, że odjeżdża ta karawana tzw. demokracji, wolności i geszefcików można było spodziewać się więcej.

Chociażby elementarnego przygotowania do przegranej, w którą –  dysponując robionymi na zamówienie sondażami i zakłamanym raportami – reszta członków odchodzącej sitwy nie wierzyła, bo tak pokochała zakłamanie, manipulację i dezinformację, że sama się w nich zagubiła, zakopała i utopiła.

Titanic TuskaKOD Dna

Sięgnęliście dna. Ale jak widać towarzystwo demokratycznych patriotów skupionych pod znakiem KODu Dna, dna nie widzi. I choć to dno w nocniku politycznych kocich szczylów osiągnięto i racząc się tym napojem twierdzicie, że to nie koci szczyl, a wyborny koniak, a dno dla was też dnem nie jest, tylko nowym okrągłym stolcem.

Na ten podrabiany koniaczek o wątpliwym zapaszku, serwowany przy nowym okrągłym stolczyku, nabrały się rzesze Warszawiaków, głównie kadry urzędniczej ministerstw, ratusza, urzędów skarbowych zus’ów, państwowych ośrodków kultury i tzw. wolnych mediów – żyjących z ogłoszeń przetargowych, opłacanych z budżetów centralnych, czy twórców sztuki  z państwowej dotacji oraz przypadkowych przechodniów spieszących na  Rajd Barbórkowy na Karowej. Na ten koniaczek ze stolcem okrągłostołowym, nabierają się rzesze przed telewizorami, którym media i stolec i koniak serwują az do upojenia.

Exécution_de_Marie_Antoinette_le_16_octobre_1793Gilotyna nad głowami gorszego resortu

Temu oto środowisku wychowanemu na gazecie wybiórczej i kontaktowym szkiełku zawisła nad głowami gilotyna, odcinająca ich od dotychczasowych fruktów, a pozostawiająca w ich garnkach, parujące ciepłe jeszcze odchody, które zostały po tych, którzy przezornie już opuścili granice Państwa Polskiego i słuch poza nimi zaginął ( Vide dr Johann). A co z innym resortowymi dziećmi? By było im lepiej dołączyli do innych sortów by w tych gorszych sortach ukryć się i przeczekać , rozmydlając jak zawsze sytuację. KOD spontanicznie utworzył Mateusz Kijowski, do którego spontanicznie dołączył Walter Chełstowski twórca takich oddolnych ruchów społecznych służących rozprowadzaniu młodzieży i kierowania tłumem, jak Koncert w Jarocinie, będący swoistego rodzaju wentylem bezpieczeństwa PRL oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wentyla III RP. Zobaczymy jaki będzie tego roczny finał… bo jak na razie szykuje się…

7177333-satyra-politycznaStrach i Sraczka

Jak wielki musi być strach i tzw. sraczka w towarzystwie tak zwanego KODu Dna, że tak potężny adwokat, prawnik, mecenas obrońca podczas występu w najbardziej oświeconej z telewizji w TVN musi uciekać się do takich gównianych metafor rodem z Czerskiej? Po tym programie widać, że słaby z niego prawnik, skoro nie potrafi przedstawić faktów, a na metafory powoływać się musi i złośliwie prezesowi PiS o wzroście dogryźć wypominając, że Prezes na manifestacjach musi wchodzić na drabinę by być widocznym. Słaba ta Zemsta Sihtów bardziej zemstę shit’ów przypomina, czyli Grupy U Władzy Na Amen Wiszącej w skrócie GUWNA, której to proceder opisałem w wydanej w 2009 roku powieści Pola Laska czyli Upadek Czwartej Kości pospolitej Rzeczy.

Jaki jest koń każdy widzi

Panie Giertych, trzeba mieć jaja i fujarę by wreszcie zrobić porządek w Polsce! Trzeba mieć jaja i fujarę by Polskę naprawiać. Trzeba mieć jaja i fujarę by Polska stanęła na nogi!

Mimo wzrostu,  jaj Pan nie masz! A gdy miałeś szansę odmienić Polskę, zrejterowałeś Pan do środowiska budowniczych autostrad i dzielących środki unijne, bo wolałeś być jednym z salonowców. No to graj Pan dalej w salonowca! Wypinaj Pan cztery litery i zgaduj, z które strony wiatr jesieni zawieje?

1289424532_by_bobson125_600Testosteron i wiagra

Panie Giertych Pańskie sobotnie podskoki przypominały geriatryczne podrygi dawno sflaczałego organu po viagrze. Czy to brak testosteronu czy jego nadmiar powoduje, że od lat nie możesz się Pan zdecydować kim Pan jesteś i ile dziur musisz obsadzać?  Tak, jak dwustronny wibrator będący rekwizytem na planie filmów klasy X grasz Pan ze wszystkimi we wszystkich możliwych układach i układzikach. Tak, że szczerze martwię się o Pana, czy przypadkiem nie jest Pan nosicielem jakiejś politycznej choroby wenerycznej?

szczury przy okrągłym stole/okrągły stół
szczury przy okrągłym stole/okrągły stół
KOD wart jest wszy

Stare przysłowie mawia, że kot przy jednej mysiej dziurze z głodu zdechnie, ale w polityce ceni się lojalność, niż nadstawianie wszystkim, lub chędożenie każdej czarnej dziury… Wasz KOD nie na myszy poluje lecz na Wszy we własnych głowach, których wart jest tak jak Paryż wart był mszy.  Bo oporniki zamiast trybów w mózgach jeszcze większy opór w przyswojeniu prawdy i rzeczywistości Wam poczynią tak że sieczka tylko wam w tych łbach zostanie. jak tym którzy zachłysnęli się pokarmem w Magdalence i przy okrągłym stole.

polski-konChabeta i Laweta

Zdaje się, żeś Pan Panie  Giertych postanowił wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut i przygotować sobie grunt pod powrót do czynnej polityki, może nawet i na prezydencki stolec, a może marzy Wam się bycie liderem środowiska rodziny gazety wyborczej czy też chciałoby się jako koń pociągowy popchnąć lawetę pogrzebową PO w otchłań grobu?

Zrzut ekranu 2015-11-25 o 22.27.44Co czeka zatem chabetę?

Już kiedyś w „Newsweeku”, Giertychu zakwestionowałeś swoją dotychczasową działalność polityczną.

Przede wszystkim kategorycznie odciąłeś się od czasów współpracy z PiS-em. Przekonując, że od dawna zaangażowany byłeś w walkę z partią Kaczyńskiego. Zapewniając, że robiłeś to także wówczas, kiedy byłeś ministrem w jego rządzie. – To ja rozwaliłem ten rząd. I jestem z tego dumny. Skoro pan chciał Konrada Wallenroda, to proszę bardzo – powiedziałeś dziennikarzowi Newsweeka. Bardziej mi to przypomina jednak Atak Klonów, sklonowaliście swoje poglądy zapominając, że prowadziliście kiedyś krzyż jak pług przez kości umarłych, na martyrologii narodu polskiego budując swoje kariery. A dziś zamieniliście krzyż na…

Palikot tańczy z GrodzkąDildo wunderwaffe

Jesteś pan cudownym dildo wunderwaffe Tuska, Kopacz, Komorowskiego i całej wiejskiej sitwy. Tak jak kiedyś ich bronią i wibratorem był Janusz Palikot. Bez Pana silikonowych właściwości i rozmiaru nie poradziliby sobie z PiSem. Boś Pan jako jeden z niewielu przestrzegał przed nimi i słusznie przewidywał, że wygrają wybory.

Wibratory mają jednak to do siebie, że po jakimś czasie wymienia się je na inne. Dlatego tak kurczowo, próbujesz się Pan trzymać tych czarnych dziur, których już rozprężone zwieracze już tak dobrze nie trzymają jak kiedyś i trzaskają w szwach.

No ale tak to jest, jak się podjęło rolę wibratora, który chciałby na raz dwie dziury obsługiwać, albo i więcej.

Duda Star Wars Ciemna strona mocy i czarne dziury

Inaczej mroczne widmo w które wciągają nas czarne dziury..Jedną dziurą jest Nowoczesna, a drugiej PO, której po politycznym chędożeniu kiszka stolcowa już wypada, bo ze stolca spadli i Komorowski i Kopacz. A Giertych chciałby nawet trzy, a nawet cztery dziury obsłużyć bo duży. jednak te czarne dziury wciągają Polskę i rzesze Polaków w niebyt. Sobie zapewniając wygodne miejsce w lożach honorowych na gwiazdach śmierci, czy w rządzie na uchodźstwie. Pamiętajcie że sa też ludzie po jasnej stronie mocy za którymi stoją…

Polska murzyńskośćBiali Murzyni Europy

Wielokrotne mówiłem w wywiadach, że Polacy są traktowani jak Biali Murzyni Europy.

To Wy zrobiliście przez ostanie 25 lat z Polaków Białych Murzynów Europy. Pozwoliliście na to by tak nas traktować! Jako przedstawiciele narodu wybierani od 25 lat nie zrobiliście nic by traktowano nas lepiej niż wyzyskiwaną kolonię. Oczywiście sam naród wspaniały, tylko ludzie kurwy – jak mawiał Marszałek Piłsudski i   dają się tak traktować, a Wy jako najwybitniejsi przedstawiciele tego Narodu jesteście i zarazem najwybitniejszymi ludźmi!

kajdany-niewola-niewolnicyHutu i Tutsi

Zachowujecie się jak banda kacyków Hutu, którzy wyrzynają watahy Tutsi. A Kiedy Tutsi wygrywają demokratyczne wybory wy jako kacykowie Hutu będziecie do Kolorowych Kolonizatorów z UE na skargę i po pomoc by przysłała armaty  i strzelby bo  biały lud już nie łyka szklanych paciorków z telewizora i nie chce jeść perkalu z wyborczej. Pozwoliliście eksploatować nas przez kolonizatorów, wykorzystując nasza pracę , siłę, wyprzedając dobra narodowe i ogołacając naród z dóbr i majątku odbudowanego po wojnie. Wybudowaliście najdroższe autostrady na świecie – oto miś na skale Waszych możliwości.

magnat i jego klienci NorblinZaściankowa nagonka

Zachowujecie się jak zaściankowa nagonka w dziurawych gaciach, pełna kompleksów i  czapkująca europejskim panom. nie ważne czy ze wschodu czy zachodu. Doprowadziliście współudziałem w zakłamywaniu prawdy o 10 kwietnia 2010 do największego podziału między Polakami wskazując, że Ci, którzy przy krzyżu to zaścianek, wiocha i obciach. A sami z zaściankowym klienckim zadufaniem całujecie klamki dzisiejszej magnaterii, czyli oligarchów i biznesmenów, z chłopskim chamstwem nie potraficie dbać o całość społeczeństwa tylko o swoje własne interesy, którym nota bene przyświeca często osławiona WSI spokojna WSI wesoła. I to jest obciach. I to jest wiocha!

A nie bieda, kościół, prawda czy patriotyzm i wartości narodowe!

0c19f1bf0017a75945b7d216To rodzina, wiara, nadzieja i miłość

a nie jej substytuty – mogą odmienić oblicze tej ziemi i uratować Europę przed Islamska nawałnicą, a nie kolorowe związki partnerskie czy inne lewackie treści promowane przez środowiska, do których się Pan przyklejasz lepki od ich wydzielin. To nowa nadzieja obudziła Polaków. I mimo że Imperium kontratakuje, a w tym roku kontratakowało 12 grudnia to nie tylko czeka nas powrót Jedi, ale i przebudzenie mocy. I to już nie długo!!!

Pola LaskaPoliszynel

Tajemnicą poliszynela czy tez Poli Laski jest fakt, że środowiska branżowe tłumnie zaprezentowały się na marszu 12 grudnia w Warszawie, a zatem już niedługo kolejny zlot, gdzie wszyscy spotkają się w czarnej dziurze niebytu, tak jak spotkali się po ciemnej stronie mocy. Świadomie i nieświadomie uczestnicząc w podziale Polski na dwie Polski, podobnie jak w podziale Ukrainy i Unii Europejskiej. Może Roman Giertych wie za czyje 30 srebrników finansowana jest ta pseudo rewolucja? Kto chce doprowadzić do Upadku Czwartej Rzeczypospolitej? I zafundować nam na gwiazdkę gwiezdne wojny domowe?

bbb171c6856554e3417553ef91589ea9I co teraz?

I co teraz Romku? Powiem Ci co teraz. Za to żeście z Narodu uczynili Białych Murzynów Europy, to tych paru białych murzynów powinno przyjść do Was  z obcęgami i palnikiem i zrobić Wam w dupach jesień średniowiecza.

Tak się jednak nie stanie

I cieszcie się, że Jarosław Kaczyński to nie Marcellus Wallace, a Polskie Political Fiction to nie Amerykańskie Pulp Fiction. Co jednak nie gwarantuje Wam, że jak się za Was porządnie zabierze to w celach, jesień średniowiecza z dup zrobią Wam współwięźniowie.

 

A sobie i czytelnikom życzę PRZEBUDZENIA oraz Dobrej Mocy na Święta i na Nowy Rok!

Alef Stern pressmix.eu

Alef Stern to pseudonim literacki redaktora naczelnego portalu pressmix.eu. Autora powieści m.in Pola Laska, która zapowiedziała wydarzenia 10 kwietnia 2010 na 9 miesięcy wcześniej, a trafność jej diagnoz politycznych i społecznych wciąż zadziwia i znajduje odbicie w naszej codziennej rzeczywistości

Komentarze

komentarze