CARREFOUR VIENT D’INSTALLER SON NOUVEAU PORTIQUE SECURITE ANTI-DJIHADISTE : > > > >

W związku z zagrożeniem terroryzmem islamskim we Francji, sieć Carrefour instaluje nowe bramki bezpieczeństwa klasy antydżihad w sklepach w całej sieci! Kiedy taka ochrona pojawi się w Polskich sklepach? 

Przed świętami poruszamy się dużo po centrach handlowych. Ochrona skupiona jest jednak bardziej na tym, co się ze sklepów w galeriach, super czy hipermarketach wynosi, a nie na tym co się wnosi i co można wnieść!
Zainspirowało nas to do nakręcenia serii filmów, co można wnieść do supermarketu i innych miejsc i dochodzimy do wniosku, że Warszawa jest słabo chroniona przed ewentualnymi atakami terrorystycznymi.
Z uwagi na sprawy rodzinne jednego z naszych redaktorów, nie opublikujemy tego filmu teraz, ale spodziewajcie się go już w styczniu.
A może warto takie ochrony zamontować we własnych domach? W końcu zapas świńskiego mięsa może przydać się jako zapasy na nadchodzący kryzys i polsko polską wojnę domową. Bo podobno w Polsce, jak twierdza obrońcy demokracji pokroju Giertycha czy Sikorskiego nie zagraża ISIS czy Państwo Islamskie, a PiSizm i Państwo Pislamskie.

 

Grupa Medialna Pressmix

Pressmix.eu 2015

Komentarze

komentarze