Co ukrywa kolega Ewy? Czemu razem weszli na most św Rocha, a z mostu zszedł tylko on? Czy on jest zabójcą? Czy to nieszczęśliwy wypadek? Mamy najświeższe informacje. Od ponad tygodnia trwają poszukiwania Ewy Tylman mieszkanki Poznania. Niestety dziewczyna najprawdopodobniej nie żyje. Dopóki jednak nie będzie ciała , nie będzie dowodu na zbrodnię. czy był to wypadek. czy kolega Ewy Tylman skrywa tajemnicę? A jeśli ją zepchnął to jaki był motyw?

Jak się dowiedzieliśmy istnieje nagranie na którym widać jak Ewa Tylman wraz z towarzyszącym jej znajomym wchodzą razem na most św Rocha w Poznaniu. Istnieje tez nagranie na którym widać jak z mostu schodzi sam znajomy Ewy Tylman, niestety bez niej. Co się stało z Ewą Tylman?  Czemu razem weszli na most? A razem z niego nie zeszli?

Zrzut ekranu 2015-12-1 o 16.59.45

Spytaliśmy Alefa Sterna co na ten temat sądzi?

Alef Stern o zaginięciu Ewy Tylman:

Red – Alef czy Ewa Tylman żyje?

AS – Gdy patrze na jej zdjęcie to czuje, że jej linia życia została przerwana.

Red- Co się stało?

AS- W ciągu kilku najbliższych dni jej kolega opowie co się stało.

Red- Coś dodasz?

AS- On wie więcej niż do tej pory powiedział. To zbyt męczące dla mnie kiedy ktoś chce coś ukryć energie przeszkadzają w szukaniu.

Red- Szkoda że nic więcej nie chcesz powiedzieć. Dziękuje za rozmowę.

AS- Szkoda to jest dziewczyny

Zrzut ekranu 2015-12-1 o 16.59.37

 

Red- Szkoda szczególnie że spaść przypadkowo z tego mostu nie mogła.

AS – raczej nie. Obejrzyjcie tej most. Albo skoczyła sama , albo ktoś jej pomógł, lub w głupi sposób przyczynił się do tej tragedii.

Most_św._Rocha_Poznań Stary_most_Rocha

Komentarze

komentarze