Okazuje się, że Bilal Erdogan – syn prezydenta Turcji, handluje ropą naftową kradzioną z Syrii przez terrorystów ISIS/IISIL.
Stąd właśnie nastąpiło aresztowanie trzech dziennikarzy, którzy tę aferę ujawnili. Grozi im kara dożywotniego więzienia

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow stwierdził, że Turcja jest uwikłana w nielegalny handel ropą z ISIS, która jest transportowana w rejonie, gdzie został zestrzelony rosyjski samolot, niedaleko całej infrastruktury Państwa Islamskiego, magazynów broni, centrów dowodzenia itd.

SYN  prezydenta TURCJI – Bilal Erdogan:
Wykształcony w USA, otrzymał tytuł magistra w John F. Kennedy School of Government at Harvard University w 2004 r.

PRACA: Bank Światowy, a w 2006 r. powrót do Turcji, kariera biznesmena.
Jest jednym z trzech udziałowców firmy zajmującej się transportem morskim „BMZ Group Denizcilik”.

SYN_Bilal

CIEKAWOSTKA: 2014 r. amerykański wiceprezydent Joe Biden powiedział, że „Turcja wspiera ISIS „setkami milionów dolarów i tysiącami ton broni.

Biden za kilka dni przeprosił, żeby móc korzystać z tureckich baz lotniczych, podczas bombardowania Syrii.

Firma syna prezydenta Turcji ma na własność specjalne stanowiska w portach w Cejlonie i Bejrucie gdzie transportuje przemycaną ropę.

Firma Erdogana zajmuje się szmuglowaniem ropy ISIS. BMZ Ltd to „rodzinne przedsiębiorstwo”, mają w niej udziały krewni Erdogana.
Dodatkowo córka prezydenta Turcji Sümeyye, otworzyła przy granicy tajny szpital, gdzie dziesiątkami są zwożeni ranni dżihadyści.

Należy zastrzec, że powyższe informacje mogą być elementem walki informacyjnej Rosji z Turcją. Będziemy informować na bieżąco na temat nowych danych.

źródło: biznesalert.pl


TRZECIA WOJNA ŚWIATOWA

Amerykanie wzywają do uspokojenia stosunków między Rosją a Turcją. Ostatni raz tak źle na świecie było w czasie kryzysu kubańskiego za czasów prezydenta Keneddy’ego. Konflikt może być nawet powodem trzeciej wojny światowej – twierdzi Mariusz Max Kolonko.

Komentarze

komentarze