Cenzurowanie materiałów MAX TV na niewiele się zdało. PRZEPOWIEDNIA trwa, a liberalni obyczajowo dziennikarze, działacze lewicujących organizacji, nie wiedzą „gdzie są drzwi”.

Od 2 lat, Mariusz Kolonko na swoim kanale Max TV, MÓWI jak JEST, jednak media w Polsce, udają że tematy poruszane przez MAX-a, nie mają znaczenia w świecie miodem i mlekiem płynącym liberalnego „WOLNEGO” zachodu.

Cenzurowanie, blokowanie, „OSTRZEGANIE” 

CENZURA_materiału_MAXTV

Ten materiał został uznany przez społeczność YouTube za potencjalnie obraźliwy lub drastyczny. Zastanów się, czy chcesz go oglądać.” – TAK, chcę oglądać i chcę podawać dalej, bo to JA utrzymuję ten SYSTEM i nie mając innego wyjścia, chcę informować jak JEST.

Stygmatyzowanie Max-a Kolonko przez Media Kieszonkowe, niewiele zmieni, bo przyszłość przepowiadana przez Max-a, właśnie przeistacza się w rzeczywistość TU i TERAZ.

POLSKA to SPOKOJNY kraj, nam NIC nie GROZI.

Czyżby? A jeśli jest PLAN podobny do realiów z Paryżu, to jakie możliwości obrony ma Państwo POLSKIE?

ŻADNYCH

Państwo POLSKIE jedynie w stolicy jest w stanie zapanować w obszarze głównych i strategicznych budynków ( Rządowych, Sejm ) reszta kraju jest nie do ochronienia.

W każdym mieście, sądy, urzędy, wszelakie instytucje państwowe, zapraszają ZAGROŻENIE. To państwo nie istnieje, to państwo to jedynie KOSZTOWNA fikcja.

Sprawdźcie SAMI

Zainwestujcie w doświadczenie:

Kupcie zestaw M.. Don… na wynos, skierujcie się do pierwszego
( najbliższego ) Urzędu, zróbcie sobie wycieczkę po urzędzie, róbcie zdjęcia podczas tej wycieczki, a na koniec pozostawcie ten zestaw w dowolnym miejscu – na 99% nikt was nie zatrzyma, a kanapki po kilku dniach zgniją jak Państwo Polskie.

źródło: aldaron.art.pl

 

Komentarze

komentarze