Co tak naprawdę stało się we Francji, a czego nie pokazują i nie mówią polskie media. Podobnie jak po zamachu w Smoleńsku polskie media nie podają prawdziwych informacji na temat tego, co dzieje się w Paryżu. Podobnie działają media międzynarodowe. Czemu tak się dzieje, czy to celowe manipulacje medialne? Kto czuwa nad chaosem komunikacyjnym i dezinformacją? Od paru godzin pilnie oglądam telewizję, szczególnie kanały francuskojęzyczne. Oto jak wygląda sytuacja wedle francuskich mediów – nieco inaczej niż wedle polskich. Przed chwilą rozmawiałem też z moimi paryskimi sąsiadami. – mówi na gorąco Alef Stern.

 

Wiarygodne ABW ma zawsze wiarygodne informacje z wiarygodnych służb , które nie były w stanie zapobeic atakom terrorystycznym we Francji
Wiarygodne ABW ma zawsze wiarygodne informacje z wiarygodnych służb , które nie były w stanie zapobiec atakom terrorystycznym we Francji

Podobnie jak w Smoleńsku prawda o zamachu jest ukrywana!

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 10.12.56Od samego początku nieznana jest liczba ofiar. Wiemy tylko, że atak nastąpił w siedmiu dzielnicach Paryża. W przekazie medialnym wskazuje się jako odpowiedzialnych za ataki terrorystów ISIS, którzy dotarli do Europy wraz z falą Imigrantów, a jako pomocników zakorzenionych mocno w społeczności francuskiej wyznawców proroka Mahometa.

2008-1002-Paryz-055

Z drugiej strony Rada Imamów Paryża publicznie potępiła zamachy. Miejsca odcięte są kordonem służb. Wypowiedzi ludzi, którzy byli na miejscu też są odpowiednio dobierane, tak naprawdę wciąż nieznana jest prawdziwa liczba ofiar. A w Paryżu widoczna jest już Panika.

Około godziny 3 nad ranem podano oficjalnie że zabitych mogą być setki


Images de la fusillade au Bataclan przez lemondefr

W Paryżu zamknięte są szkoły, sale koncertowe, uczelnie, teatry, kina, powierzchnie wystawiennicze. W supermarketach dziś mimo, że we Francji supermarkety nieczynne są w niedzielę jak na razie nie widać dużego ruchu.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 10.26.01

Armia Francuska i żandarmeria w całym kraju mobilizuje rezerwistów.

Prezydent Holland ogłosił stan wyjątkowy. W Paryżu wyłączono z użytkowania niektóre linie metra w związku z pojawiającymi się informacjami, że mogą być na nich podłożone ładunki wybuchowe.

12255702_10203630788010634_63119014_o

Przed chwilą rozmawiałem z moimi paryskimi sąsiadami, na ulicach pusto. W mieście panika, całą noc było słychać syreny karetek, straży pożarnej policji oraz żandarmerii. Były poważne problemy  z komunikacją.

k

Z meczu wracali do domu na piechotę w obawie czy nikt nie wyskoczy za rogu ulicy i nie zacznie strzelać.

A dzielnice, gdzie doszło do zamachów otoczone są francuskimi policjantami municypalnymi i oddziałami specjalnymi policji.

Stan wyjątkowy ogłoszono w całej Francji i na Korsyce.

Zabezpieczono konferencje odbywające się w Parku Disneya pod Paryżem. Nie wiadomo czy Park będzie dzisiaj otwarty. O właśnie dostałem smsa , że będzie dziś zamknięty – powinien za chwilę pojawić się komunikat na stronach Parku.

Disneyland w Paryżu zamknięty.

Liczba ofiar nieznana ale to prawdopodobnie więcej niż 200 osób.

W ataku na Paryż widać duże podobieństwo do „czeczeńskich ” operacji w Moskwie z teatrem na Dubrowce na czele. – mówi specjalnie dla redakcji  pressmix.eu Alef Stern – specjalny wywiad już wkrótce

Pilne! Zamach w Paryżu to zemsta za rosyjski samolot w Egipcie…
Pilne! Zamach w Paryżu to zemsta za rosyjski samolot w Egipcie…

Wydawało się, że prowadzona od lat przyjazna polityka Francji wobec państw afrykańskich, byłych kolonii, wysp, krajów Islamskich, ogromna tolerancja wobec religii i zwyczajów nie stanowi zagrożenia dla Europy.

Kultura, kuchnia, język muzyka oraz miliony zabytków nie przekonały mnie tak bardzo do starania się o obywatelstwo tego kraju,  jak możliwość podróżowania do USA i wielu innych krajów bez wizy oraz doskonała opieka Państwa nad rodziną.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.21.01Czas zagrać w otwarte karty i przyznać się publicznie do posiadania podwójnego obywatelstwa. Tak jestem Francuzem. tak jestem Paryżaninem. Tak jestem imigrantem, emigrantem w tej wielkiej europejskiej rodzinie. A dziś zadano mojej rodzinie ogromny cios.

Od paru lat wydawało się, że Francja nie stanowi zagrożenia dla swoich obywateli. Komu jednak zależy na tym, by doprowadzić w mojej drugiej ojczyźnie do rozlewu krwi do wojny domowej, do pociągnięcia lud na barykady? Nie wierzę że za tym atakiem stoją zwykli muzułmańscy mieszkańcy Francji.

Kto trzyma klucze do rozwiązania sytuacji w Europie?

Jestem przekonany, że to atak pod fałszywą flagą. Znam wielu porządnych francuskich wyznawców Islamu, wielokrotnie gościłem w ich domach, niczym nie różnią się od zwykłych katolików czy żydów.

Aż tu nagle ktoś na siłę wyważa dawno otwarte drzwi…

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.08.28

 

To imigranci trzymają klucze do zamknięcia lub otwarcia strefy Schengen i tego czy granice będą otwarte lub zamknięte? – Tak się może wydawać, gdy patrzymy na załączone zdjęcie. Sytuacja ma się jednak zgoła inaczej…

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.45

Inny łańcuch. Innych powiązań. Z innej piramidki. Nawet nie tych widocznych na tej fotografii odpowiada za to co się stało we Francji w moim drugim domu! Obawiam się, ze już nie długo podobna operacja, może zostać  przeprowadzona w moim pierwszym domu w Polsce.

Prolog zdarzeń

W piątek 13, a właściwie w sobotę 14 listopada wracałem późno do Polski. Z  Drezna do Wrocławia dojechałem korzystając z dobrodziejstw autostrady wybudowanej przez Hitlera, i dobrodziejstw strefy Schengen (właśnie 30 lat i 4 miesiące po podpisaniu porozumienia w Saarbrucken pomiędzy Niemcami a Francją, które otworzyło mieszkańcom Europy możliwość podróżowania bez kontroli granicznej…).

W aucie nie zwykłem słuchać radia. Zazwyczaj z płyty cd w tle lecą szlagiery opery. Dzisiaj La Traviatta.  Wyłączony internet, wyłączony telefon. W hotelu na tzw. Ziemiach Odzyskanych włączyłem wszystko i dotarło do mnie, że dokonano zamachu na moją druga ojczyznę z wyboru – Francję.

2008-1002-Paryz-055Czy naprawdę myślicie, że kolorowym wyznawcom islamu we Francji zależy na tym by straszyć swoich współobywateli by ich zabijać w atakach terrorystycznych? Czy im zależy na rozpadzie Unii Europejskiej, na ograniczeniu jej socjalnych usprawnień i korzyści? Kto najbardziej korzysta na zamknięciu granicy pomiędzy Niemcami a Francją? Kto ruszył kolejne figury na globalnej szachownicy i znów okazał się lepszym szachistą?

Czy Francja po tym zamachu będzie dalej kolorowa jak jest – czy powoli stanie się zielono- islamska czy czarna jak ISIS?

Francja się nie zmieni. Bo Francję trudno zmienić. Ale zmieni się narracja w mediach. która będzie przygrywać do konkretnych przygotowanych działań , praw i ograniczeń naszej wspólnej europejskiej wolności. Zamach na Francję i Paryż to tak naprawdę zamach na cała Wolna Europę.

A w imię zachowania tej wolności wspólnoty i jedności społecznej , przygotowane są już bardziej drastyczne ograniczenia wolności i praw jednostki!!!

Nie ważna będzie już tęcza czy lewicowe multi-kulti

2008-1002-Paryz-060

Choć ta tęcza coś mi przypomina. Tak to Paryż, gdzie sprzedażą tych miniaturowych wieżyczek Eifla trudnią się imigranci z Afryki i bliskiego wschodu.Turyści kupują dziennie tych figurek tysiące. Francja utrzymuje się głównie z turystyki. Bo Francja to turystyczny kierunek numer jeden od lat.

2008-1002-Paryz-069

Te zamachy terrorystyczne nie tylko podkopują losy wielkich biznesów turystycznych jak Luwr, czy Park Walta Disney’a pod Paryżem, ale właśnie najbardziej te małe biznesy  imigrantów – te figurki, czy małe restauracyjki… I choć wieże Eifla przypominają minarety na meczetach to minaretami nie są.

2008-1002-Paryz-070

A muzułmanie tak naprawdę ostatnia rzeczą, której chcą to wzmożone kontrole Policji municypalnej czy innych służb.

Zamach ten doprowadzi do zamknięcie granic w strefie Schengen, wbrew ustaleniom z La Valetta na Malcie.

Ale zaraz zaraz w La Valetta na Malcie tez już kiedyś byłem. Tak samo bohaterowie moich książek.  To co się wydarzyło nie stało sie przypadkiem. To konsekwencja opisanych w książce Ostatni Lot zdarzeń, dalszy ciąg tego o czym od lat mówię w wywiadach i pisze w książkach. Nie mam dziś siły by napisać więcej…

Dziś jestem wstrząśnięty i zarazem zmieszany. Dlatego na koniec powiem dobitnie:

 Paryż to Pearl Harbor III wojny światowej.

Już na początku tego roku mieliśmy teaser w postaci ataku na Charlie Hebdo. I słynny Marsz z ustawianymi politykami.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.17

Warto przyjrzeć  się z bliska kilku aktorom, którzy jak Pacynki odegrali swoje role również w tym tygodniu na Malcie.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.45

Skojarzcie ich udział, zaniechanie, przyzwolenie, milczenie w sprawie innych zamachów… i pomyślcie kto za tym wszystkim stoi???

Szachownica

Kto właśnie przesunął bierki na szachownicy i gra w debiut półotwarty nazywany obroną francuską?

Pytanie czy czeka nas teraz wariant Tarrascha, Rubinsteina czy Winawera?

Disneyland w Paryżu zamknięty!!!
Disneyland w Paryżu zamknięty!!!

Ps. mam nadzieję, że nic złego nie stanie się w parku Disneya, bo mam zamiar nie raz jeszcze udać się na kolację do Remy’ego.

Tomasz Markowski (Alef Stern)

Redaktor naczelny

portalu pressmix.eu

Grupa Medialna Pressmix

 Zrzut ekranu 2015-11-14 o 05.12.29

 

Komentarze

komentarze