Tak!  Paryż to Pearl Harbor III wojny światowej.  Pomyślcie, kto tak naprawdę na świecie – jakie mocarstwo -ma największy problem z Islamem? Jakie mocarstwo najwięcej skorzysta w Europie na serii zamachów podczas meczu Francja – Niemcy? Bo Europa nie skorzystała na tych zamachach. Premier Tusk, który tak gorliwie zapowiadał, że trzeba utrzymać za wszelką cenę strefę Schengen i otwarte granice w Europie, chyba już stracił wszelkie argumenty, zostały mu wysadzone, wręcz wystrzelone z rąk – śmiercią ponad 140 osób? Kto korzysta najbardziej na zamknięciu strefy Schengen?

W czyich rękach jest dziś Francja?

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.21.17

Wydawało się, że prowadzona od lat przyjazna polityka Francji wobec państw afrykańskich, byłych kolonii, wysp, krajów Islamskich, ogromna tolerancja wobec religii i zwyczajów nie stanowi zagrożenia dla Europy.

Kultura, kuchnia, język, muzyka oraz miliony zabytków nie przekonały mnie tak bardzo do starania się o obywatelstwo tego kraju, jak możliwość podróżowania do USA i wielu innych krajów bez wizy oraz doskonała opieka Państwa nad rodziną.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.21.01Czas zagrać w otwarte karty i przyznać się publicznie do posiadania podwójnego obywatelstwa. Tak – jestem Francuzem. Tak – jestem Paryżaninem. Tak – jestem imigrantem, emigrantem w tej wielkiej, europejskiej rodzinie. A dziś zadano mojej rodzinie ogromny cios.

Od paru lat wydawało się, że Francja nie stanowi zagrożenia dla swoich obywateli. Komu jednak zależy na tym, by doprowadzić w mojej drugiej ojczyźnie do rozlewu krwi, do wojny domowej, do pociągnięcia ludu na barykady? Nie wierzę, że za tym atakiem stoją zwykli muzułmańscy mieszkańcy Francji.

 

Kto trzyma klucze do rozwiązania sytuacji w Europie?

Jestem przekonany, że to atak pod fałszywą flagą. Znam wielu porządnych francuskich wyznawców Islamu, wielokrotnie gościłem w ich domach, niczym nie różnią się od zwykłych katolików czy żydów.

Aż tu nagle ktoś na siłę wyważa dawno otwarte drzwi…

 

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.08.28

 

To imigranci trzymają klucze do zamknięcia lub otwarcia strefy Schengen i tego, czy granice będą otwarte lub zamknięte? – Tak się może wydawać, gdy patrzymy na załączone zdjęcie. Sytuacja ma się jednak zgoła inaczej…

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.45

Inny łańcuch. Innych powiązań. Z innej piramidki. Nawet nie tych widocznych na tej fotografii odpowiada za to, co się stało we Francji, w moim drugim domu! Obawiam się, że już niedługo podobna operacja może zostać  przeprowadzona w moim pierwszym domu, w Polsce.

Prolog zdarzeń

W piątek 13, a właściwie w sobotę 14 listopada wracałem późno do Polski. Z  Drezna do Wrocławia dojechałem korzystając z dobrodziejstw autostrady wybudowanej przez Hitlera i dobrodziejstw strefy Schengen (właśnie 30 lat i 4 miesiące po podpisaniu porozumienia w Saarbrucken pomiędzy Niemcami a Francją, które otworzyło mieszkańcom Europy możliwość podróżowania bez kontroli granicznej…).

W aucie nie zwykłem słuchać radia. Zazwyczaj z płyty cd w tle lecą szlagiery opery. Dzisiaj La Traviatta.  Wyłączony internet, wyłączony telefon. W hotelu na tzw. Ziemiach Odzyskanych włączyłem wszystko i dotarło do mnie, że dokonano zamachu na moją druga ojczyznę z wyboru – Francję.

2008-1002-Paryz-055Czy naprawdę myślicie, że kolorowym wyznawcom islamu we Francji zależy na tym, by straszyć swoich współobywateli, by ich zabijać w atakach terrorystycznych? Czy im zależy na rozpadzie Unii Europejskiej, na ograniczeniu jej socjalnych usprawnień i korzyści? Kto najbardziej korzysta na zamknięciu granicy pomiędzy Niemcami a Francją? Kto ruszył kolejne figury na globalnej szachownicy i znów okazał się lepszym szachistą?

Czy Francja po tym zamachu będzie dalej kolorowa, niż jest – czy powoli stanie się zielono – islamska, czy czarna jak ISIS?

Francja się nie zmieni. Bo Francję trudno zmienić. Ale zmieni się narracja w mediach. która będzie przygrywać do konkretnych przygotowanych działań, praw i ograniczeń naszej wspólnej europejskiej wolności. Zamach na Francję i Paryż to tak naprawdę zamach na całą Wolną Europę.

A w imię zachowania tej wolności wspólnoty i jedności społecznej przygotowane są już bardziej drastyczne ograniczenia wolności i praw jednostki!!!

Nieważna będzie już tęcza czy lewicowe multi-kulti

2008-1002-Paryz-060

Choć ta tęcza coś mi przypomina. Tak, to Paryż, gdzie sprzedażą tych miniaturowych wieżyczek Eiffela trudnią się imigranci z Afryki i bliskiego wschodu. Turyści kupują dziennie tych figurek tysiące. Francja utrzymuje się głównie z turystyki. Bo Francja to turystyczny kierunek numer jeden od lat.

2008-1002-Paryz-069

Te zamachy terrorystyczne nie tylko podkopują losy wielkich biznesów turystycznych jak Luwr czy Park Walta Disneya pod Paryżem, ale właśnie najbardziej te małe biznesy imigrantów – te figurki, czy małe restauracyjki… I choć wieże Eifla przypominają minarety na meczetach to minaretami nie są.

2008-1002-Paryz-070

A muzułmanie tak naprawdę ostatnią rzeczą, której chcą to wzmożone kontrole Policji municypalnej czy innych służb.

Zamach ten doprowadzi do zamknięcia granic w strefie Schengen, wbrew ustaleniom z La Valetta na Malcie.

Ale zaraz zaraz w La Valetta na Malcie tez już kiedyś byłem. Tak samo bohaterowie moich książek. To, co się wydarzyło nie stało się przypadkiem. To konsekwencja opisanych w książce „Ostatni Lot” zdarzeń, dalszy ciąg tego, o czym od lat mówię w wywiadach i piszę w książkach. Nie mam dziś siły by napisać więcej…

Dziś jestem wstrząśnięty i zarazem zmieszany. Dlatego na koniec powiem dobitnie:

 

 Paryż to Pearl Harbor III wojny światowej.

Już na początku tego roku mieliśmy teaser w postaci ataku na Charlie Hebdo. I słynny Marsz z ustawianymi politykami.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.17

Warto przyjrzeć się z bliska kilku aktorom, którzy jak Pacynki odegrali swoje role również w tym tygodniu na Malcie.

Zrzut ekranu 2015-11-14 o 04.04.45

Skojarzcie ich udział, zaniechanie, przyzwolenie, milczenie w sprawie innych zamachów… i pomyślcie kto za tym wszystkim stoi???

Szachownica

Kto właśnie przesunął bierki na szachownicy i gra w debiut półotwarty nazywany obroną francuską?

Pytanie czy czeka nas teraz wariant Tarrascha, Rubinsteina czy Winawera?

Ps. mam nadzieję, że nic złego nie stanie się w parku Disneya, bo mam zamiar nie raz jeszcze udać się na kolację do Remy’ego.

Tomasz Markowski (Alef Stern)

Redaktor naczelny

portalu pressmix.eu

Grupa Medialna Pressmix 2015

 Zrzut ekranu 2015-11-14 o 05.12.29

 

Komentarze

komentarze