Tylko świnie siedzą w kinie

W wyniku naszych działań reporterskich, zakrojonych przez ostatnie miesiące na dużą skalę, we współpracy z dziennikarzami lokalnymi oraz mediami ogólnopolskimi doszliśmy do porażających opinię publiczną wniosków! Służby rosyjskie posiadają służbowe numery telefonów do polskich żołnierzy, ludzi związanych z armią i pracowników cywilnych wojska. Podobnie ma się sytuacja, jeżeli chodzi o inne środowiska społeczne, zawodowe czy polityczne. Związki zawodowe obok polskich polityków zarówno szczebla krajowego, ale i samorządowego są łakomym kąskiem dla wschodnich agencji wywiadowczych, zarówno cywilnych jak i wojskowych.

Dziś możemy postawić śmiałą tezę, że agenturą rosyjską mogą być obsadzone m.in związki zawodowe na Śląsku. Szczególnie w zakładach produkcyjnych, które mogą być strategiczne ze względu na produkcję na wypadek wojny. Wystarczy tylko przytoczyć liczby.

W Polsce jest ponad 7000 związków zawodowych. W samym górnictwie ponad 240 związków zawodowych. Liczba związkowców w Polsce szacowana jest na ponad 3 mln osób. Patrząc na liczbę uprawnionych do głosowania w Polsce. To związkowcy stanowią 10% uprawnionych do głosowania. 

Oczywiście wielu z szeregowych związkowców jest zwykłym tzw.”mięsem armatnim”. Często należą do związków, żeby należeć, bo tak wypada. Bo dzięki przynależności związkowej mają spokój na zakładzie. Jak bezwolne owce podążają za swoimi liderami, którzy jak psy pasterskie podjudzają ich do strajków, protestów, podpisów pod rożnego rodzaju akcjami, których szeregowi związkowcy nawet nie rozumieją.

To silna grupa, ale niejednorodna.
Kukiz Duda pressmix
Kukiz Duda pressmix

Są związki, które w ostatnich wyborach prezydenckich popierały Komorowskiego. Były takie, co popierały Dudę. Wielu związkowców wybierało i popierało Kukiza zarówno w wyborach prezydenckich jak i parlamentarnych. O jego związkach z Dominikiem Kolorzem szefem śląskiej Solidarności pisało się w mediach od paru lat… Kolorz na stanowisku zastąpił Piotra Dudę, który jest obecnie szefem krajowej Solidarności i oficjalnie popierał Andrzeja Dudę i PiS w ostatnich wyborach.

Sporym poparciem wśród związkowców cieszyli się Ogórek czy Jarubas. A ostatni o Adrian Zamberg, czy Barbara Nowacka.  Korwin-Mikke czy Ryszard Petru nie cieszą się wśród związkowców popularnością i poklaskiem.

Petru, Kukiz, Duda
Petru, Kukiz, Duda

Choćby po tych tych faktach – dużej siły politycznej mającej duży i realny wpływ na wyborców – widać jak łakomym kąskiem dla obcej agentury są związki zawodowe. Bo to są ludzie, których można wyprowadzić na ulicę by zdestabilizować państwo, zablokować ustawy, zmienić prawo, premiera, a może i nawet doprowadzić do krwawej rewolucji.

Związkowcy są armią, którą wykorzystuje się znakomicie w kampaniach wyborczych, a ich zakładowi liderzy praktycznie są nie do ruszenia i zamiast pracować, w robocie zajmują się politykowaniem i agitacją.

Szczególnie niebezpieczne staje się to w sytuacji permanentnej kampanii wyborczej

jak ma to miejsce w obecnie w Polsce, jak i trwającej od paru lat, a nasilającej się wojny hybrydowej, o której pisaliśmy na pressmix.eu w kilku artykułach.

wojna hubrydowa

Tu należy wskazać szczególnie zakłady produkujące m.in. pojazdy jak i podzespoły do nich. Już dziś w wielu przypadkach, na liniach produkcyjnych powstają części do urządzeń i pojazdów, które mogą być użyte na wypadek zbrojnego konfliktu.

Podzespoły do pojazdów wojskowych oraz innych urządzeń militarnych produkowane są dziś w tych samych zakładach, co części do pojazdów i urządzeń cywilnych. Często pracownicy sami nie wiedzą, co produkują i jak te podzespoły mogą być wykorzystane.

Celem więc agentury

– żołnierzy wojny hybrydowej w wielkich zakładach pracy, jest wzbudzanie niepokojów społecznych, organizowanie strajków i dywersji na terenie zakładów pracy, wzniecanie niepokojów społecznych itp., itd.

Podobne działania możemy obserwować w mediach, o czym napiszemy niebawem.

Oczywiście tzw.”teoretyczne państwo polskie” było przygotowane na takie działania. Wśród związkowców rozmieszczony jest kontrwywiad, a jego agenci to prawdziwi „bondowie”. Gdy zajdzie potrzeba, pomogą oficjelom we wprowadzania stanu wojennego.

W obecnej sytuacji politycznej po wyborach związki zawodowe chcą mieć wpływ na kształt przyszłego rządu, ale przez związki zawodowe na kształt przyszłego rządu chcą mieć wpływ też ludzie związani ze środowiskiem byłego WSI oraz służby rosyjskich. Krótko mówiąc

Rosja i WSI poprzez związki zawodowe i ludzi, którzy weszli w środowisko, przykro to powiedzieć, polskiego Kościoła chce mieć wpływ na przyszłą koalicję rządzącą…

Operacja ta przygotowywana jest od kilku lat, a prawdopodobni agenci są bardzo blisko przy ludziach za organizację tej koalicji odpowiadających.

Często zdarza się, że agentura umieszczona jest w zarządach związku, czy w charakterze społecznych inspektorów pracy. Bywa, że są to osoby zwerbowane pod fałszywą flagą, bądź szantażowane ze względu na swe preferencje seksualne, popełnione przestępstwa, czy konflikty z prawem. Najczęściej jednak są to zwykli związkowcy, nie funkcyjni, a tzw. aktywiści czy społecznicy.
Werbunek

Dość prosto jest ich zwerbować, bo często to jedyni żywiciele rodzin, dla których każdy grosz się liczy, a wizja docelowego więzienia za popełnione przestępstwa (dzięki którym szantażem zostali zwerbowani) jest dodatkowo motywująca. Część z nich przeszła nawet szkolenie. Dla potrzeb działalności dywersyjnej została odpowiednio zalegendowana. Stworzono im m.in. nowe tożsamości internetowe, a bywa że posługują się również skradzionymi bądź sfałszowanymi dokumentami tożsamości.

Georges_de_La_Tour_Oszust z asem karo
Georges_de_La_Tour_Oszust z asem karo
ALE UWAGA!!!

Wielu blogerów i tzw pseudo dziennikarzy, podszywających się pod czyjeś tożsamości w internecie, udaje też agentów, działaczy, dziennikarzy posługując się sfałszowanymi, bądź nieważnymi legitymacjami dziennikarskimi. Gdy masz do czynienia z dziennikarzem lub blogerem, poproś go o jego personalia, skan dowodu, albo legitymacje dziennikarską do wglądu – sprawdź datę  wystawienia dokumentu, fotografię oraz datę ważności. Wszystko, co wzbudza Twoje podejrzenie, może wskazywać na fakt, że masz do czynienia z oszustem, który podając się za dziennikarza, zbiera informacje lub wyłudza pieniądze, czy też przygotowuje się do innego oszustwa czy popełnienia innego przestępstwa.

Megalomani i pożyteczni idioci

No właśnie, co popycha ludzi do tworzenia kilku tożsamości? Może odpowiedzią jest film Birdman (Niespodziewana Siła Ciemnoty)Alejandro Gonzaleza Inarritu?

Depresja i Mania Birdmana artykuł pressmix.eu
Depresja i Mania Birdmana artykuł pressmix.eu
Jak ich rozpoznać?

To często Ci ludzie, którzy szermując hasłami Bóg, Honor, Ojczyzna, patriotyzm, kościół, walka o prawa ludzi pracy działają na rzecz skłócania polskiego społeczeństwa, a tak naprawdę dla swoich małych partykularnych interesów.

Przyjrzyjcie się swoim internetowym znajomym, szczególnie tym prowadzącym niby prawicowe, niby patriotyczne strony, czy grupy na portalach społecznościowych. Posiadaczy kilkunastu profili. Masowych rozsyłaczy treści. Zastanówcie się dokąd zmierzacie?
owce
owce
Ofiary

Często wokół nich zbiera się grono niczego nieświadomych ofiar. Ludzi poszkodowanych przez życie, bezrobotnych, poszkodowanych przez polskie państwo, system, ludzi o niskich dochodach, emerytów, rencistów, rodziców niepełnosprawnych dzieci, którzy stają się po raz wtóry ofiarami agentury.

Agentury, dla której nieświadomie pracują, kolportując informacje w internecie, zwalczając urojonych przeciwników (bo wystarczy tylko im wskazać wyimaginowanego wroga- bo nic tak nie mobilizuje i nie scala nie znających się ludzi jak wspólny często urojony wróg).

Niczego nie świadomi ludzie często wmanewrowywani są w różnego rodzaju przestępstwa internetowe, ale również te tradycyjne z wymuszeniami i wyłudzeniami włącznie. Ich konta bankowe czasem służą do transferu pieniędzy z nieznanego źródła, są ogniwami łańcuszka, który ma zamydlić organom ściągania i polskim służbom dotarcie do prawdziwych mocodawców.

Brokeback_mountain

Przestępcy często wyłudzają te pieniądze na podstawione fundacje czy stowarzyszenia. Wmanewrowując swoje ofiary w łańcuch powiązań i przestępstw, tworzą tzw. „haki” tak by mieć w przyszłości kontrolę nad ofiarami, gdyby te chciały odejść lub zdradzić. Zdobywają zaufanie ofiary i zbierają informacje dotyczące jej sfery seksualnej, preferencji i uzależnień od alkoholu czy innych substancji. Sami często podejrzanie stronią od wszelkich używek.
Mechanizm internetowego oszusta –  agenta jest prymitywny i toporny jak sierp i młot. Ale działa!

Ofiary internetowych przestępców to najczęściej samotne kobiety, matki samodzielnie wychowujące dzieci, uwiedzione miłymi telefonicznymi rozmowami. Do których agent uwodziciel twierdzi, że tylko im przekazał swój numer telefonu, że tylko im może zaufać, że tylko one go rozumieją.

Bo agent uwodziciel działa systemowo.

Wybiera na swe nieświadome współpracownice, podobny typ kobiet. Im wszystkim sprzedaje swoją legendę. Legendę prześladowanego działacza społecznego, związkowego.

Prawdziwego bojownika o wolność, o prawa ludzi prac,y o religie (w zależności od systemu i tematu w którym się porusza ulega to drobnej modyfikacji, ale zgodnie z literaturą tematu modelowo tak to właśnie wygląda).

Agent uwodziciel opowiada różne bajeczki swoim ofiarom.

Stwarza sytuację zagrożenia, a to, że żona go nie rozumie, że wyrzucą go z pracy, że mafia go ściga za jego działalność, służby niszczą życie, że wszyscy chcą ustalić, jak naprawdę się nazywa i gdzie mieszka. Kontroluje swoje ofiary posiadając kilka profili np. Na fb czy kilka kont internetowych czy pocztowych. Dzięki temu sprawdza, czy ofiara przekazuje dalej informacje na jego temat ,co myśli, mówi i pisze do innych.

Ofiary jednak wpatrują się w ekran komputera, jak przysłowiowe ciele w malowane wrota.

Fiatem Uno przewoził 3 cielaki artykuł pressmix.eu
Fiatem Uno przewoził 3 cielaki artykuł pressmix.eu
Agent jest jak prawdziwy bohater – szeryf internetu albo nieskazitelny Zorro,

roztacza romantyczną woń wokół internetowych znajomych płci pięknej, co nie przeszkadza mu jego własnej żonie, dziewczynie czy konkubinie, (kiedy przeszkodzi mu w jego uwodzicielskiej politycznej misji) powiedzieć w kilku krótkich, żołnierskich słowach:

– Wypier…. k….. szmato!

Garry Cooper W samo Południe
Garry Cooper W samo Południe
Tworzona w ten sposób legenda i pseudoautorytet przydają się kiedy trzeba wstrzymać produkcje w zakładach pracy, wyprowadzić ludzi na ulice, zablokować transport, czy zaatakować w internecie działaczy politycznych, samorządowych, radnych, albo zdyskredytować słuszne dla społeczeństwa rozwiązania. Wszystko to chowając pod płaszczykiem kościoła, dobra rodziny, ludzi pracy, patriotyzmu, prawicy interesów ludzi pracy.

karty z Leninem

Warto w tym momencie zwrócić uwagę, na to w jakie znaczone karty grało i o co walczyło wielu trybunów ludowych związków zawodowych,

że były to sprawy o wartości przysłowiowej natki pietruszki. Kiedy oni nagłaśniali niewiele znaczące sprawy, bokiem szły duże pieniądze i interesy, a oni robili tylko zasłonę dymna, tak jak w przypadku smoleńskiej mgły, zasłonięto i odwrócono uwagę od tego co naprawdę istotne.

Często jednak nie mamy do czynienia z agenturą, a z mitomanami, czy chorymi psychicznie osobami.

 

Tym artykułem rozpoczynamy cykl o agentach, przestępcach i przestępstwach w internecie. Jeśli padliście ofiarą, lub wiecie o oszustach działających w sieci piszcie do nas na adres [email protected].

Wyniki naszego śledztwa reporterskiego opublikujemy niebawem.

MC/KS.

Komentarze

komentarze