Jedynki nowoczesna PO - pressmix.eu

Z list Nowoczesnej PO startują byli działacze PO, UW, asystenci POsłów z PO i inne ciekawe persony. Oto prezentujemy ich reprezentację z pierwszych miejsc na listach Nowoczesnej Ryszarda Petru. Warto się zapoznać i podesłać znajomym, którzy naiwnie po Nowoczesnej PO spodziewają się czegoś nowocześniejszego od PO. Lepiej by przekonali się przed 25 października niż PO. Bo POlak mądry PO szkodzie powinien nauczyć się być mądrym przed szkodą.

Na początku 2015 roku lista ta prezentowana była w mediach jako lista Balcerowicza i Olechowskiego, ale nie spotkało się to z żywym odzewem wyborców. Nie ma co się zresztą dziwić Bo to kolejna reaktywacja Mumii czy Zombii Wolności. A tak naprawdę szalupa ratunkowa dla układu, który przerażony jest przegraną Bronisława Komorowskiego.
artykuł pressmix.eu reaktywacja
artykuł pressmix.eu reaktywacja
Następnie rozpoczęto rebranding czyli zmianę nazwy. Roboczo nazwano tę organizację Listą Petru.  Potem nastąpił kolejny rebranding i tak powstała Nowoczesna.pl.
hejt 222
hejt 222
Jednak na pierwszym kongresie w Warszawie, ktoś dokleił do nazwy Nowoczesna.PL kilkadziesiąt karteczek i świat ujrzał prawdziwe oblicze tej Nowoczesna.PO.
artykuł pressmix.eu nowoczesna.po
artykuł pressmix.eu nowoczesna.po
Smaku dodał również protest stowarzyszenia o tej samej nazwie , które oburzyło się na używanie przez ugrupowanie Ryszarda Petru tej samej nazwy.

 

 

artykuł pressmix nowoczesna
artykuł pressmix nowoczesna

Opinia publiczna szczególnie była zainteresowana kim są ludzie Ryszarda Petru, bo to że Ryszard Petru jest człowiekiem Balcerowicza było jasne dla wszystkich.  jak się mawia potocznie Petru „nosił teczkę” za Balcerowiczem. Czy te zależności pozostały? Podobnie jak w przypadku Ewy Kopacz i Tuska? Co prawda Kopacz nie nosiła teczki za Tuskiem, ale za to  leczyła jego rodzinę. Kim są ludzie Petru wyjaśnialiśmy w poniższym artykule.

artykuł pressmix.eu Kim są ludzie Petru
artykuł pressmix.eu Kim są ludzie Petru
NowoczesnaPL to oddolna inicjatywa polityczna otwarta dla wszystkich, a szczególnie dedykowana ludziom młodym, energicznym z konkretnymi dokonaniami, chcącym wziąć odpowiedzialność za swój kraj – powiedział Ryszard Petru.
To inicjatywa ludzi, którzy mówią “NIE“ obecnej klasie politycznej i skutkom ich wieloletnich rządów. Ludzi, którzy chcą żyć w nowoczesnej, lepszej Polsce.  CZY ABY NA PEWNO?
Nazwa po porównaniach do Nowoczesnej PO szybko została skrócona z Nowoczesna. PL na tylko Nowoczesna.
Co ciekawe Ryszard Petru w przeciwieństwie do innych konkurentów politycznych nie wziął udziału w wyborach Prezydenckich, a wedle naszej opinii jego inicjatywa jest tratwą ratunkową dla wyborców PO i siłą polityczną mającą stanowić zaplecze koalicyjne dla PO, PSL, Zjednoczonej Lewicy. Czyżby wtedy Nowoczesna nie miała odpowiednich środków na prowadzenie kampanii wyborczej? A może po prostu zaplecze Komorowskiego i PO wierzyło w jego wygraną?

 

artykuł pressmix.eu Program nowoczesna
artykuł pressmix.eu Program nowoczesna
Naszym zdaniem po prostu Stara Po potrzebowała Nowoczesnej PO. Jeśli spojrzymy na sondaże i czas antenowy który TVP dzieli pomiędzy różne organizacje to okazuje się że Nowoczesna jest najbardziej obecna w mediach publicznych. Starzy z grupy 500 którzy siedzą na zapleczu rządzącego układu, których malowanymi premierami był Donald Tusk a teraz jest Ewa Kopacz, nie chcą oddać władzy w ręce PiS’u , który jest w stanie rozliczyć patologiczny układ dojenia państwa polskiego przez polski biznes, którzy współdziałając z polskimi politykami, zawyża koszty budowy, dróg, autostrad, metra, infrastruktury kolejowej, czy stadionów.
Inicjatywa Ryszarda Petru to stara nowoczesna PO
artykuł pressmix.eu stara nowoczesna po
artykuł pressmix.eu stara nowoczesna po

 

Kolejny Skandal! To Fakt, że  TVP pompuje Petru! Dotarliśmy właśnie do statystyk publicznej telewizji polskiej TVP z których jasno wynika,  że Nowoczesna  Ryszarda Petru otrzymała więcej czasu niż PO i PiS razem wzięte!
TVP zobligowana jest do informowania o czasie antenowym  wystąpień przedstawicieli władz oraz partii politycznych, w trakcie jej programów.
Cały ten patologiczny układ działa w myśl zasad wpojonych ludziom przez komedie Barei „Miś” Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, My weźmiemy jako konsultanci e legalnie swoją dolę – setki złotych myśli z tego filmu to kopalnia pomysłów w myśl których budowana była Polska Platformy Obywatelskiej.
artykuł pressmix.eu petruski
artykuł pressmix.eu petruski
W ostatni weekend Ryszarda Petru bardzo mocno zaatakował Paweł Kukiz – co powiedział – możecie zobaczyć w poniższym filmie.

 

A oto tak oczekiwane jedynki NOWOCZESNEJ – warto je udostępnić znajomym!!!
Jedynki nowoczesna PO - pressmix.eu
Jedynki nowoczesna PO – pressmix.eu

Komentarze

komentarze

PODOBNE ARTYKUŁY

0 530