Ta Pani obok Angeli Merkel na zdjęciu to mama Adolfa Hitlera. Podobno babcia Angeli. Czy to prawda? Bukmacherzy na całym świecie ostrzyli sobie kły i uważali że pewniakiem tegorocznej pokojowej nagrody Nobla jest Angela Merkel. Niestety pomylili się, choć w całej Europie w ostatnich tygodniach odbył się zmasowany atak na Kanclerz IV Rzeszy Unii Eurpejskiej, jakoby była córką samego Adolfa Hitlera.

Czy to mogło spowodować ostateczne nie przyznanie jej nagrody? Istnieją nawet wątpliwości wątpliwości co do samej daty jej urodzenia.

Zrzut ekranu 2015-10-9 o 18.55.10

Jak podaje portal monitor-polski.pl teza, którą w 2011 roku wygłosił Benjamin Fulford, jakoby Angela Merkel jest pośmiertnym dzieckiem Adolfa Hitlera, nie musi być tylko plotką.

– Dzięki doniesieniom wywiadu rosyjskiego i niemieckiego, wyszło, że Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera – została poczęta z zamrożonej spermy, pod nadzorem nazistowskiego eksperta złapanego przez Sowietów. Oznacza to bez wątpienia, że jeden z liderów nazistowskiej frakcji ma nadzieję na powołanie faszystowskiego – totalitarnego rządu światowego

– oznajmił straszną prawdę w 2011 r. Fulford.

Zdaniem Fulforda, znanego z „rewelacyjnych” doniesień i fabrykowanych, niemalże na zawołanie, teorii spiskowych, nie tylko „dokonania” polityczne świadczą o tym, że Angela Merkel może być córką niemieckiego dyktatora.

Wystarczy przyjrzeć się zdjęciu, które pokazuje młodą Angelę Merkel i Klarę Hitler, urodzoną w Lipsku, matkę Adolfa. Uderzające podobieństwo oczu, nosów i górnych powiek świadczyć może o tym, że cechy te są rodzinną pamiątką po familii Hitlerów.

blogger-image--972129645

Za teorią ma jakoby świadczyć fakt, że Angela Merkel stroni od wszelkich rozmów na temat przeszłości swojej rodziny.

Za niewygodną dla kanclerz tezą Fulforda (wiarygodność źródeł, z których korzysta autor pozostaje zagadką) przemawia rzekoma informacja pochodząca z tajnych archiwów KGB, podająca właściwą (!) datę urodzin Merkel, czyli 20 kwietnia 1954 roku. Przypomnijmy… Adolf Hitler urodził się w 1889 roku w Brauna am Inn 20 kwietnia.

q1

Trudno traktować te informacje a raczej bzdury serio. Wystarczy przyjrzeć się innym publikacjom autora, prezentującym równie fantazmatyczne teorie spiskowe: SARS i AIDS jako broń biologiczna wymierzona w zmniejszenie liczebności ludności Azji, wywoływanie przez USA tsunami za pomocą mikrofal, itp.
Jacpod/monitor-polski.pl/fot/evilyoshida.com/thread-4556

Przywykliśmy już do tego, że Kanclerz Niemiec, Angela Merkel, jest witana w Grecji transparentami, na których nagminnie dorysowuje się jej charakterystyczny wąsik Hitlera, okazuje się, że w Internecie całkiem popularna robi się teoria spiskowa, wedle której Angela Merkel jest rzeczywiście córką wodza III Rzeszy.

Zrzut ekranu 2015-10-9 o 18.55.31

W czasach, gdy wszyscy politycy obrzucają się epitetem „faszyści” przypomniano właśnie znaną teorię spiskową sprzed lat. Wedle niej Angela Merkel jest córką Adolfa Hitlera. Teoria wedle której dzisiejsza Kanclerz Niemiec jest córką dyktatora III Rzeszy zapewne większości osób wyda się zupełną niedorzecznością. Jednak całkiem sporo osób wierzy w to, że Angela Merkel może być dzieckiem Hitlera

Zrzut ekranu 2015-10-9 o 18.57.33

Oficjalnie Merkel urodziła się w NRD 17 lipca 1954 roku i jej ojcem jest pastor protestancki. Jednak z opublikowanych archiwów KGB wynika coś innego. Z danych STASI, tajnej policji NRD, wynika, że Merkel urodziła się 20 kwietnia 1954r. To taka sama data jak data urodzenia fuhrera. Co więcej okazuje się, że pod dokumentami poświadczającego urodziny aktualnej kanclerz, podpisał się dr Karl Klauberg, który był uważany za jednego z tak zwanych nazistowskich „lekarzy śmierci”.

hitler-Merkel

Po upadku nazistowskich Niemiec Klauberg został osądzony i uwięziony. Potem jednak udało mu się powrócić do kraju. Potem dał się poznać jako wybitny naukowiec. Co ciekawe jego specjalnością było sztuczne zapłodnienie. Według źródeł sowieckich ten sam dr Klauberg zabezpieczył w przeszłości zamrożone próbki spermy Adolfa Hitlera. Teoria spiskowa zakłada, że z jakichś powodów użył tego nasienia i postanowił stworzyć dziecko Hitlera.

Gretl-Braun

Jako matka posłużyła w eksperymencie siostra Ewy Braun, żony Adolfa, Gretl Braun. Klauberg przywiózł ją do wschodnich Niemiec, gdzie przeprowadzono zapłodnienie. Miał się narodzić syn wodza, ale urodziła się córka. Internet pełen jest różnych pokręconych historii prawdopodobnie jest to jedna z nich, ale w każdej opowieści może być ziarnko prawdy.

http://innemedium.pl/wiadomosc/kanclerz-angela-merkel-corka-kanclerza-adolfa-hitlera

artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu

Komentarze

komentarze