Ksiądz Gej Krzysztof Charmsa

Ksiądz Krzysztof Charamsa po swoim mistrzowsko zagranym wystąpieniu ma szansę stać się ikoną polskiego gejostwa i pierwszym oficjalnym duszpasterzem środowisk homoseksualnych. Czy jego wyznanie otworzy homoseksualistom szeroko drzwi do polskiego kościoła? Wszak wiadomo powszechnie, że tysiące księży w Polsce są gejami, co przyznaje ksiądz Charamsa. Posłuchajcie Księdza Geja!!! X. Krzysztof Charamsa mówi kim jest!!!

Kim jest ksiądz gej? Kim jest Krzysztof Charamsa?
ksiądz gej Krzysztof Charamsa
ksiądz gej Krzysztof Charamsa

„Nazywam się Krzysztof Charamsa. Ksiądz prałat Krzysztof Charamsa.

Jestem funkcjonariuszem Kongregacji Nauki Wiary, drugim sekretarzem Międzynarodowej Komisji Teologicznej, teologiem, filozofem, bioetykiem, wykładam na Papieskim Uniwersytecie Gregoriańskim.

Jestem gejem” –

powiedział w wywiadzie do filmu Artykuł osiemnasty, pierwszego polskiego filmu dokumentalnego o walce o równość małżeńską.
Fala oburzenia już się rozpoczyna w internecie!
A co Wy o tym sądzicie? Czy znacie księży gejów?
Czy to w porządku że są księżmi?
A może powinni oficjalnie ogłosić kim są i albo odejść z kościoła, czy też z otwartą przyłbicą sprawować posługę kapłańską?
Czy spowiedź u takiego księdza, który sam jest zakłamany jest ważna?
A co z eucharystią?

Poczytajcie komentarze , które pojawiły się pod filmem:

„Heretyk i tyle… Nie ma co się podniecać 🙂
No i proszę państwa to jest człowiek, którego od wieków poszukuje Tomasz Lis i Aaron Szechter – [czyt. pożyteczny idiota]
Tani aktor… tyle i tylko tyle.
Nieszczęśliwy człowiek.
kocha naród jest patriotą ale od 1.04 sekundy nagrania to zachowuje się jak psychopata
Nigdzie nie ma tak zakłamanego katolickiego społeczeństwa jak w Polsce, dobrze ,że taki ksiądz wystąpił i będzie miał medialny rozgłos , obnaży hipokryzje i ksenofobie oraz kompletne zezwierzęcenie polskiego kleru katolickiego.
– Jemu się nie WYŁANCZA mikrofonu…mowi..teolog, filozof, doktor, funkcjonraiusz św. inkwizycji, wykładowca uniwersytetu gregorianskiego i papieskiego w rzymie.
Bierzecie udział w promowaniu czegoś pod tytułem „Artykuł osiemnasty”. Film ukazał się na youtube i w tym samym czasie wyborcza publikuje list od tego „księdza”. Przypadek? Nie zorganizowana akcja propagandowa za którą ktoś zgarnął niezłą kasę. I jeszcze tak to wyreżyserowali by wyglądał na zdruzgotanego. Komedia po prostu. 😀
Odpowie Pan przed Bogiem za tych, którzy stracą przez Pana wiarę, dopuścił się Pan strasznego zgorszenia. Nie wiem czy Pan udaje czy naprawdę nie wie, że homoseksualizmu nie można pogodzić z wiarą katolicką, a jeśli był Pan aktywnym gejem i sprawował Eucharystię czy inne sakramenty to dopuścił się Pan ciężkiego grzechu świętokradztwa.
Lisłik w ciągłej walce z normalnością, czekam aż wygrzebią zakonnicę lesbijkę, by tylko pokazać jak to wszyscy postępowi, tylko polski ciemnogród jeszcze do postępu nie dojrzał.
Ksiądz chcąc żyć w zgodzie z swoimi zasadami i powołaniem ogłasza swój coming out ,i chwała jemu za to.Trudno mi wyobrazić sobie sytuację kiedy ksiądz ogłasza że jest hetero.Czy wtedy hierarchowie polskiego kościoła też by rzucili się na jego orientację ?. Może w kościele jest przekonanie że powołanie na księdza objawia się brakiem jąder?. Znając troszkę życie wiem że ksiądz to taki sam mężczyzna jak każdy ,a celibat to wymysł nie mający żadnych podstaw teologicznych.
Gej nie goj – obowiązuje go celibat”
Artykuł osiemnasty
Artykuł osiemnasty
Film  jest częścią większego projektu zatytułowanego Artykuł 18, występują w nim m.in.
Czesław Mozil, artysta muzyk, Radek Oliwa, wydawca Queer.pl Eliza Michalik, dziennikarka Superstacji, Renata Kim, dziennikarka „Newsweeka”, Profesor Ewa Łętowska.

A teraz. Posłuchajcie Księdza Geja!!! X. Krzysztof Charamsa mówi kim jest!!!

Komentarze

komentarze