Otwórz serce polski Kołtunie!!! I przyjmij uchodźców z krajów arabskich do swojego domu! „O uchodźcach i tym dziecku, którym nie udało się bezpiecznie dopłynąć do bram UE, w Polsce „piszą” internauci per „brudasy” i gorzej… jakim zwierzęciem, wychowanym w katolickim kraju, pozbawionym empatii, trzeba być, by pisać o ludzkim życiu tych, którzy uciekają przed wojną, rozbijając się o skałę w morzu pogardy i obojętności obywateli polskich? Co na to Kościół Katolicki w PL?” zapytał na fb Karol Krzysztof El Kashif.

Pod jego profilem rozgorzała dyskusja, którą publikujemy pod tytułem „Otwórz serce polski Kołtunie!!!” na portalu pressmix.eu

 


11924195_1032766533440587_960789535676363214_n

Zrzut ekranu 2015-09-3 o 02.52.41

 

ja też sobie pozwolę na odrobinę oburzenia i refleksji.
Uchodźcy.

Czytam opinie i komentarze wielu ludzi na fsbukach i blogach, znajomych i nieznajomych na temat fali uchodźców z Syrii i nie tylko i nie mogę w to uwierzyć.
W kraju nieustającego, onanistycznego etosu walczącego AKowca i innych trzęsących się mortal kombatantów, rodzinnych tradycji ruchu oporu i obywatelskiego zwalczania politycznej opresji (chlanie wódy w mieszkaniach konspiracyjnych i obkminianie kolejnego strajku), w kraju z którego ponad 3 mln cebularzy wyjechało myć gary, czyścić ryby, zamiatać kible i zmywaki z braku perspektyw (czytaj z pazerności, bo tu nikt nie napierdala moździerzami jak dotąd) pojawia się wielkie oburzenie i sraka, że zaleją nas islamem, demograficznym armageddonem i katastrofalnymi kosztami utrzymania uchodźców.

800px-Pomnik_malego_powstanca


Jeszcze przez kolejne 50 lat, przy okazji wszelkich rocznic nieudanych powstań i innych historycznie narcystycznych i kompletnie bezsensownych zrywów powstańczo-patriotycznych, będzie trwało jęczenie jak to podczas najgrubszego z powstań zachód się na nas wysrał, olał, zostawił wpizdu, nie pomógł, a dzieci, dziadki i niedożywieni mieszkający w kanałach powstańcy rzucali się na czołgi z granatami, widłami i innym mandżurem.


Ci, co wieją i koczują teraz między Grecją a Macedonią nie szukają wolnego rynku, Pewexu i innych semi luksusowych dóbr bogatego zachodu, tylko SPIERDALAJĄ PRZED ATAKAMI RAKIETOWYMI I MOŹDZIERZOWYMI NA ICH DZIECI.

11259169_1032766596773914_4666386502908971056_n

 

kilka łopatologicznych faktów:
liczby –


więcej, niż połowa środków na zakwaterowanie i zamontowanie ich w społeczeństwie będzie pochodzić z UE i zewnętrznych organizacji. Jeśli ktoś się tak bardzo przejmuje budżetowymi kwestiami w kraju kwitnącej cebuli, to może czas najwyższy zainteresować się po obywatelsku sponsorowaniem JEBANEGO KLERU z podatków i wszelkich ulg dla tej „instytucji”, budowaniem pominków nienawistnych karłów i papieża śliniaka lub megalitycznych monumentów postaci fikcyjnych literacko (patrz świebodziński chrystek), wykopaniem z bezsensownego dziedzicznego wręcz socjalu patolni alkoholowej z pokolenia na pokolenie, lub kosztami utrzymania OSADZONYCH (choćby tych od roweru po pijaku, lub posiadania skarfejsowych handlowych ilości MARUHUANEN w liczbie 1,3 g na łeb) nie wspominając o dietach poselskich i premiach bossów ZUSU (w tym tych z prawomocnymi wyrokami) oraz rozdysponowywaniem środków publicznych na realizację rozmaitych gównianych projektów, lub nowoczesnych linii autostrad, które pękają po pierwszych mrozach.

kwestie społeczne i praktyczne

 

– większość z tych którzy wieją, dziwnym trafem w mediach wypowiada się bardzo sensownym angielskim, zaryzykuję stwierdzenie że niejednokrotnie lepszym niż 2/3 polskich kundli które już się zdążyły pozagnieżdżać w wyspiarskim lub skandynawskim socjalu.To jakoś świadczy o ich edukacji, a tym samym przydatności społecznej. Koszty przerzutu takiej famili, bez żadnej gwarancji sukcesu dotarcia choćby do kraju tranzytowego u szmuglerów wahają się między 2 a 3 tyś oiro na rodzinę. więc nie każda zradykalizowana religijnie patolnia (a radykalizm religijny częściej występuje w biednych i niewyedukowanych społecznościach) jest w stanie pozwolić sobie na taki wydatek – wieją ludzie wykształceni, którzy przekalkulowali swoje i swoich rodzin szanse na NORMALNE ŻYCIE BEZ BAGNETÓW I MOŹDZIERZY. sama decyzja o zarobkowym wyjeździe z polszy i przeżyciu na własnym garbie „luzu” polaczka na emigracji, mimo fajnego szmalu nie jest prosta. 3/4 ludzi wraca jak się pozarabia. Nie wyobrażam sobie jak to jest pierdolnąć wszystko, spakować swoją rodzinę na drzwi/ponton/barkę i ryzykować zatonięcie, uduszenie, cholera wie co jeszcze. A mimo to robią to, podejmują ryzyko i jakaś część z nich ginie.
Ale ci to zagrożenie ekonomiczno kulturowe, a nasi co spierdalali z prlu pod tirami, uprowadzali samoloty, skakali na bałtyku z promów to HEROSI!

terroryzm –

to nadal ksenofobiczna kato polska, gdzie w szkołach jest 3 h tyg religii, a 1 wf-u, gdzie jest więcej kościołów i kaplic niż szpitali, przedszkoli i szkół na wioskach , a reliia jest obecna nawet w przedszkolach, często bez wiedzy lub intencji rodziców w tej kwesti.więc terror i radykalizm religijny JUŻ TU KURWA OD DAWNA JEST (tylko na razie bez detonacji)
Kościół katolicki wraz ze swoimi moherowymi siłami szybkiego reagowania okopał się politycznie już na stałe, rośnie w siłę, pozostaje czujny i nie odda przedpola tak prędko.
wszelki pierdolnięty religijnie debil nie musi się konspiracyjnie osiedlać jako uciekinier żeby narobić gnoju. Wystarczy że wsiądzie w interglobusa na alexander platz i wjedzie rozpędzonym żukiem w tłum nachlanych baranów podczas tall ship races na wałach, finału pyromagic, lub innych kiełbofestynów.nie musi mieć ani statusu uchodźcy, ani plastiku, wąglika czy licencji pilota boeinga.
Zanim psiarnia i straż wiejska zdąży ogarnąć co zaszło ( jak już pozakładają blokady na samochody, lub zlikwidują groźny gang wyrostków spożywających jednego bosmana na 6 w parku) , wróci tym samym busem do berlina jeszcze zanim padną o tym doniesienia w mediach.
Więc zamachy już od dawna mogą się toczyć.

A jeżeli ktoś, kto uważa się za cywilizowanego człowieka, cieszy się z obrazków potopionych lub uduszonych rodzin, które wieją przed WOJNĄ, to jest zwykłym głupim zjebem i życzę mu wojskowego buta na mordę, to może ochłonie.

i jeszcze jedno.
Jeśli 1500 rodzin wywołuje taką padakę, to ciekaw jestem co będzie jak ruscy nie zatrzymają się na krymie i ukraińcy i reszta ruszy przez lasy na piechotę z buta, w setkach tysięcy.

Jeżeli ktokolwiek to przeczyta, to miło.
A jeśli poczuje się urażony lub inaczej odczuje dyskomfort – niech mnie natychmiast wypierdoli ze znajomych – tylko niech się wcześniej przyzna, żebym przypadkiem z takim baranem nie napił się kiedyś browara nie wiedząc o tym że jest zakompleksionym, pazernym polskim kundlem.

ogarniętą resztę zapraszam do polemiki.

HOWG

Zatem Otwórz serce polski Kołtunie!!! I przyjmij uchodźców z krajów arabskich do swojego domu!

pressmix.eu

Komentarze

komentarze