Zbigniew Stonoga i Conchita Wurst na Kongresie założycielskim Polskiej Partii Stonoga pressmix.eu

Drogi Zbyszku, jeśli naprawdę chcesz być Wodzem, a nie tylko Wodzirejem, wyciągnij jak najszybciej wnioski z lekcji, której byłeś uczestnikiem w ostatnią sobotę.

Od wczorajszego śpiewu nie wzrosła żadna fala, bo wszystko Ci się rozpierdala. Kiedy Ci się nagle zachce śpiewać, a tekst Ci nie jest dobrze znany, nie musisz sie na siebie gniewać, bo problem masz rozwiązany. Ogromna możliwości skala tkwi tylko w jednym słowie. Twoim slowie – Lala, ale….

 

To, co wczoraj odpierdoliliście, było przechujowe.

Zabrakło kurwa, kurwa, kurwa czyli jebanego, męskiego testosteronu. Siedzieliście, jak pizdy na paradzie nierówności. Do dziś zachodzimy w chuj, jak można było tak spierdolić taką imprezę.

Rozumiem, że zapierdalaliście od kilku tygodni przy maszynach i o logicznym myśleniu w Waszym przypadku nie mogło być mowy, ale co za kutasy z Twojego otoczenia tak to obspermiły i obsrały? Jak mogłeś dopuścić, by takie łoniaki zostały z poczuciem niesmaku w ustach wyborców.

Były kwiaty, była muzyka, był nastrój, ale nie było ani fellatio, ani gry wstępnej, nie mówiąc o oralu, szczytach i porządnym wyjebaniu dziwek z wiejskiej?

Liczyliśmy, że puścisz jakiegoś politycznego kurwiszona boso w skarpetach, by zatańczył na rurce, a my patrioci zawiedliśmy się.

Piszemy do Ciebie w ten sposób – używając bogactwa języka polskiego, bo wiemy, że w ten sposób materiał ma szansę dotrzeć do Ciebie błyskawicznie, niczym grom Chuja Pana. Zbyszku nie przejmuj się. Wszystko, co spierdolili twoi ludzie da się naprawić.

Aparat pofesjonalnej propagandy rządowej, który stoi ci naprzeciw jest Wielkim nieruchawym Goliatem.

Ty jako jebaka Dawid masz ogromną szansę, aby zniszczyć tego Goliata, ale nie masz na razie ani procy, ani kamieni, tylko stado baranów, które Cię otacza. Rozejrzyj się i sięgnij po narzędzia, bo jak na razie do twojej procy ładują Ci gówno.

Przybądź do sadzawki Silohe i obmyj oczy. Wtedy zobaczysz, dotkniesz, uwierzysz i otrzymasz pomoc. Cena jest niewygórowana – 30 srebników i kilka talentów.

Stonoga Wodzirej pressmix.eu

Komentarze

komentarze