Publikujemy Raport  Zbigniewa Stonogi na temat przeprowadzonej w dniach 08.06-21.06.2015 r., prowokacji dziennikarskiej mającej na celu ustalenie okoliczności dokonania nagrań polityków w restauracja Sowa i Przyjaciele oraz Amber Room.

A także ujawnienia tych okoliczności na potrzeby określonych sił politycznych z udziałem Prokuratury, Sądu , służb specjalnych CBA, ABW i Kontrwywiadu Wojskowego ze szczególnym uwzględnieniem działań agentów w poszczególnych redakcjach gazet, radia i telewizji oraz innych środków masowego przekazu jako sposobu manipulacji opinią publiczną mającą na celu wywarcie wpływu na wyniki wyborów parlamentarnych w Polsce w roku 2015.

OTO RAPORT NA KTÓREGO TEMAT MILCZĄ WSZYSTKIE MEDIA!!!
Padają poważne oskarżenia!!! Jeśli to prawda to Donald Tusk za wykorzystanie informacji pozyskanych w drodze przestępstwa wykorzystując je dla szantażowania polityków PO i dla swych prywatnych celów, nie wywinie się od odpowiedzialności prawnej. Tylko czy prokuratura będzie tak odważna by wszystkich zatrzymać bez poręczenia finansowego i zamknie by nie mataczyli na wolności???

27 lipca 2002 roku przyjmuję pełnomocnictwa do windykacji dłużników KFI Colloseum.

Dłużnikami okazują się być w większości polscy politycy, którzy otrzymali od Jędrucha ogromną cześć z 350.000.000 zł- skradzionych skarbowi państwa.

Przez trzy kolejne lata będzie mnie atakowała Dorota Kania autorka książki Resortowe Dzieci przypisywana przez społeczeństwo do dziennikarzy popierających PiS.
Publikacje Kani w Życiu Warszawy będą każdorazowo poprzedzały fakt późniejszego stawiania mi zarzutów.

08 czerwca 2015 r.

Dorota Kania (niezależna.pl) bracia Karnowscy (wSieci i pozostałe W) Rachoń i pozostała ekipa (TV Republika) rozpoczną krucjatę przeciwko mnie, a po chwili będą ich cytowały wszystkie polskie media.

Czwartek 04 czerwca 2015 roku po tym jak szef CBA zwróci się do Premier Ewy Kopacz publikuję na swoim profilu post w treści którego zachęcam funkcjonariuszy CBA do przekazania mi materiałów śledztwa, a które to śledztwo sabotuje Jan Bury (PSL).

Chwilę później otrzymuję maila z linkiem do opublikowanych wiele miesięcy wcześniej akt afery podsłuchowej.

W dniu 08.06.2015 roku jeden z administratorów rozpoczyna udostępnianie materiałów z tego śledztwa. (zainteresowani -manipulujący Zbigniewem Stonoga są przekonani że dałem się podpuścić i robię to czego oni chcą) tymczasem pomiędzy 04.06 a 09.06 gruntownie przygotowuję się do śledzenia wydarzeń w stosunku do kilkunastu osób.
Pomogą mi w tym młodzi ludzie do 28 roku życia pracujący w sieciach komórkowych itd.

Tuż po zamieszczeniu linków z aktami rozpoczynają się gorączkowe i częste połączenia telefoniczne które nasilają się przez trzy kolejne dni.
Marek Falenta – Mec Małecki
Mecenas Małecki-Jan Bury
Ewa Kopacz-Andrzej Seremet
Ewa Kopacz-Donald Tusk
Grzegorz Schetyna-Robert Raczyński
Andrzej Seremet-Naczelnicy poszczególnych wydziałów CBA,ABW,SKW
Funkcjonariusze CBA- mec.Małecki
Funkcjonariusze ABW-Marek Falenta
Funkcjonariusze CBA-dziennikarze
Marzanna Przybysz (ABW)-publikatory

Prokuratura szuka podstawowego dowodu (np adresu IP) by móc obok moich oświadczeń znaleźć materiał dowodowy uzasadniający postawienie mi zarzutów.

W Prokuraturze Generalnej uaktywniają się prokuratorzy przypisani do poszczególnych partii.
Katarzyna Kowalska (PiS) blokuje część szybkich działań w tej sprawie Maciej Kujawski jest na linii z większością polityków PO tak mniej więcej rozpoczyna się cała afera.

Marek Falenty zatrzymany

Marek Falenta w drugiej połowie 2013 roku dochodzi do wniosku, że jego prawa ręka w biznesie jest nieuczciwa wobec swego stwórcy i pana.

W firmowych samochodach montuje kamery i mikrofony by śledzić swojego zdrajcę.
Po kilku tygodniach tych działań okazuje się, że wszystkie drogi współpracownika prowadzą do restauracji Amber Room oraz Sowa i Przyjaciele.

Przez kontakty lubelskie i ludzi z Ryk Falenta dotrze do kelnerów pracujących w tych restauracjach i zaproponuje im nagrywania swojej prawej ręki biznesowej.

W kolejnych dniach 2013 roku Falenta zdobędzie dowody na zdradę swojego partnera biznesowego. Przez przypadek jednak w obu restauracjach zostają nagrani politycy obozu rządzącego.

Falenta który jeszcze chwilę wcześniej marzył o spotkaniu z Donaldem Tuskiem i zabiegał o nie gdzie tylko było to możliwe zdobył na tyle interesujący materiał, że udaje mu się z pierwszymi nagraniami spotkać z premierem.

Tusk wybrał salony

Tusk reaguje nerwowo jeszcze nie wie czy będzie szantażowany czy też właśnie dostał do rąk nietykalność w PO.

(DONALD TUSK) IDZIE na współpracę z Falentą i każe mu kontynuować nagrywanie kolegów z partii i rządu.

Falenta uzyska spełnienie obietnicy Tuska w sprawie polskich składów węgla, a Tusk otrzyma od Falenty mocniejsze dowody pozwalające na trzymanie za pysk pozostawionych w Polsce niby decydentów.

Wówczas do akcji wkracza Schetyna i przy użyciu mądrego fortelu przekaże pierwsze dwa nagrania Latkowskiemu.

Schetyna do Sikorskiego
Latkowski początkowo nie chce ich publikować bo nie wierzy w głoszone informacje jakoby były tego setki godzin.
Po chwili jednak decyduje się na publikację.

Moc Tuskowych asów wobec jego kolegów zaczyna topnieć z dnia na dzień Falenta przestaje być cenny i podlega „publicznemu rozstrzelaniu”- oczywiście decyzje o losach Falenty podejmie Schetyna. Schetyna odegra jeszcze rolę w kontaktach Małecki-Jan Bury.

W dalszym toku nagrywania ludzi okazuje się, że Jan Kulczyk ma podobny problem ze swoją prawą ręką biznesową.
Donald Tusk i Kulczyk
Donald Tusk i Kulczyk

Okazuje się bowiem, że Kulczyk chce przeprowadzić potężne inwestycje na rynku energetycznym na Ukrainie i Białorusi, a jego najbliższy współpracownik odchodzi i sam zaczyna budować imperium energetyczne na wschodzie.
Kulczyk pójdzie później do Krzysztofa Kwiatkowskiego (szef NIK) by ten pomógł mu uciszyć i zniszczyć zdrajcę. Sam Kwiatkowski w złożonych przez siebie zeznaniach powie później aby Kulczyk zwrócił się ze sprawa do ABW bo on w NIK-u nie ma narzędzi do uciszenia wroga biznesmena.

Plan wypalił wszyscy myśleli ,że sprawiający wrażenie oszołoma Zbigniew Stonoga wypełnił swoją rolę w tej sprawie i pomógł kolesiom z boiska na ustrzelenie wrogów Schetyny z jednoczesnym wzięciem na smycz Jana Burego.

Media Prawa i Sprawiedliwości zakładają hipotezę roboczą, że Stonoga nie działa sam i z całą pewnością będzie chciał zaatakować PiS tym, że to PiS jest zleceniodawcą podsłuchów, a Falenta to Człowiek PiS-u.

Tak oczywiście nie jest.

Falenta to człowiek służb od 2004 roku o czym sam jasno mówi w złożonych w kancelarii tajnej wyjaśnieniach, do tego wszystkiego biznesmen stał się Człowiekiem Schetyny, który obecnie zbliżył się przez osobę Roberta Raczyńskiego do Pawła Kukiza, którego nie posądzam w żadnym razie o zdradę.

Kukiz w sali BHP
Paweł Kukiz jest otaczany coraz szczelniej ekipą Grzegorza Schetyny, który układa sobie obecnie nowe rozdania partyjne. Warto podkreślić, że nowy układ tworzący się nim pozbył się już Piotra Rybaka wieloletniego przyjaciela Pawła Kukiza.

Warto tez dodać, że niemal wszystkie redakcje od co najmniej 4 miesięcy miały w dyspozycji te akta i żadna nie odważyła się ich w całości opublikować.

Do Zbigniewa Stonogi linka i nośnik wyśle znany dziennikarz za pośrednictwem maila oraz ustalonej osoby.
Ten dziennikarz w tej redakcji nie tylko od wielu lat pisze ale i dba o to by służby mogły publikować artykułu potrzebne w określonym czasie.

Redaktor Naczelny tej redakcji nie zdążył jeszcze wszystkiego sprawdzić. Ostatni SMS od niego brzmi „cokolwiek zrobisz pomożesz mi. Nie zrób tylko sobie krzywdy. Moim wrogiem na pewno nie jesteś. Jestem Ci Zbyszku bardzo wdzięczny, bo to dla mnie ważne”

To dziennikarz który zrobił bardzo dużo dobrego w ostatnim czasie ale warto byście wiedzieli, że jest na posyłki służb.

Dziś dokładnie wiem, że Dorota Kania od wielu lat pracuje dla wrogów wolnej Polski.

Dorota Kania - Cień tajnych służb w Wadowicach
Szkoda tylko, że udało się Jej zmanipulować wielu ludzi walczących często piórem o lepszą i sprawiedliwą Polskę.
Gdy Polska ujrzy jej udział w aferze Dochnala i tym co miała Dorota Kania zrobić ŚP Lechowi Kaczyńskiemu będzie musiała zmienić postaci w części fikcyjne w jej książce i podmienić na siebie albowiem jest resortowym dzieckiem, którego zadanie jest mi znane.
-Zaszkodzić w najmniej oczekiwanym momencie PiS owi ale i wszystkim antysystemowcom, którzy zaczną kiełkować politycznie.

Paweł nie jestem Twoim wrogiem ale strzeż się UKŁADU!

Raport Stonogi publikujemy na portalu pressmix.eu za profilem fb Zbigniewa Stonogi

Komentarze

komentarze