Gdybym był okupantem, który chciałby stopniowego unicestwienia polskiego narodu, to przede wszystkim działałbym za pomocą podszywających się za Polaków agentów ze zmienionymi nazwiskami. Za ich pomocą zachęcałbym młodych, zdolnych ludzi do emigracji zagranicę, podnosiłbym podatki i wprowadzałbym nowe obciążenia fiskalne, przyznawał podwyżki i kolejne przywileje resortom siłowym, wzmacniałbym inwigilację zwykłych obywateli, zmniejszał potencjał armii, likwidował państwowe szkolnictwo, służbę zdrowia oraz skutecznie ograniczałbym do nich dostęp. 

Ponadto oddałbym banki, media i handel obcym i wrogom Polski. Wyśmiewałbym polskie wartości i religię, skłócałbym młodych ze starszymi, a przez odwróconą hipotekę przejmowałbym za bezcen ich mieszkania i domy. Zachęcałbym ich kobiety do feminizmu, prostytucji i aborcji, aby nie nadawały się na dobre matki i żony. Zadłużałbym zwykłych ludzi bezpośrednio oraz pośrednio przez państwo i gminy, tak aby nie mogli się temu sprzeciwiać. Likwidowałbym ich przemysł, a w zamian budowałbym nic nie produkujące centra handlowe i ogromne stadiony na kredyt, aby przynosiły straty. Dodatkowo dopuszczałbym do sejmu złodziei i degeneratów.

Partia Złodziei Polskich

Czy w Polsce trwa cicha wojna, która dotychczas zmusiła do emigracji przeszło 3 milionową rzeszę Polaków!

Obudź się Polsko

Nie wiem kto jest autorem tych słów, ale w ostatnich dniach często można je spotkać na różnych forach i mediach społecznościowych. Niestety jak ulał pasują one do otaczającej nas rzeczywistości. Czy w naszym kraju rzeczywiście toczy się „cicha wojna”, której celem jest trwała depopulacja i wyniszczenie narodu? Niestety nie można tego wykluczyć.

Tajemnice polskiej mafii

W Polsce trwa cicha wojna opublikowano na pressmix.eu za niewygodne.info

Komentarze

komentarze