print screen yt ANdrzej Lepper

Tak! To co mówił przed laty Lepper dziś staje się prawdą! Zobaczcie co się z sprawdziło! Kiedy dziś ogląda się słynne wystąpienia Andrzeja Leppera, które przed laty wzbudzały salwy śmiechu, dziś już do śmiechu nikomu nie jest. Bo za swoja wiedzę Lepper zapłacił śmiercią. I choć oficjalnie w śledztwie ustalono tylko  tyle, że się powiesił. To w filmie Służby Specjalne Patryk Vega spopularyzował wersję upozorowania samobójstwa Leppera, o której to mówiło się od dawna. Andrzej Lepper – Prorok, którego proroctwa się się sprawdziły!

Spytaliśmy pisarza Alefa Sterna znanego z jego proroctw dotyczących Polski i świata oraz z książek w których zapisane historie po czasie stają się rzeczywistością o Andrzeja Leppera i jego wizje.

Red: Alef powiedz nam czy można dziś uznać Andrzeja Leppera za proroka?

Alef Stern: Andrzej Lepper był bardzo sprawnym i pracowitym człowiekiem. Jako polityk, wykonał ogromną pracę. Był inteligentny, sprytny, odważny do tego dużo się uczył. Z uwagi na fakt, że jego partia była w opozycji do systemu, do jego rąk docierało wiele spraw i afer , o których nie mówiło się publicznie z uwagi na fakt, ze istniała i istnieje zmowa milczenia. Tak jest z aferami hazardowymi, budowy mostów, oraz autostrad w Polsce, prywatyzacji banków, przetrzymywania talibów w tajnych więzieniach CIA, czy też planach przebudowy polskiej sceny politycznej. To nie była w przypadku Leppera wizja czy tajemne moce, ale konkretne informacje ze sprawdzonych źródeł, o których wie wielu, a Andrzej Lepper jako jeden z niewielu odważył się o tych sprawach mówić publicznie.

Red. Czy za to zapłacił śmiercią?

AS: Śmierć Andrzeja Leppera spowodowana była zupełnie innymi przyczynami. To nie to co mówił, ale to czego nie chciał zrobić!

print screen yt Czy to było Samobójstwo?
print screen yt Czy to było Samobójstwo?

Red. Czego nie chciał zrobić Andrzej Lepper?

AS: Nie chciał dobrowolnie wycofać się z polityki!

Red: Skąd o tym wiesz?

AS: Andrzej Lepper sam mi o tym powiedział.  Na przełomie lipca i sierpnia 2011 spotykał się z wieloma osobami. Szukał rozwiązań i pomocy.  Jak powiedział mi osobiście dostał propozycję nie do odrzucenia.

Red: W jakim celu Andrzej Lepper spotkał się z Alefem Sternem? Co to była za propozycja?

AS: Andrzej Lepper był jedną z 250 osób, które otrzymały ode mnie w 2009 roku na 9 miesięcy przed 10 kwietnia 2010 roku książkę Pola Laska czyli upadek 4 kości pospolitej rzeczy – bo taki jest pełen tytuł tej powieści. Po 10 kwietnia 2010 roku wielu ludzi uznało , że nie jestem tylko pisarzem, że albo muszę być Agentem, albo jestem Prorokiem. Kilku polityków, nie tylko zaczęło obserwować moje wpisy i wywiady ze mną ale zaczęło zapraszać mnie do siebie by porozmawiać o tym co się będzie dalej w Polsce działo. Jedną z tych osób był Andrzej Lepper, który był bardzo ciekaw w jaki sposób przychodzą do mnie wizje pisarskie, jak to się dzieje, że jestem w stanie przewidzieć to co się dzieje. Tłumaczyłem mu, że to wynik analizy i syntezy informacji, oraz pomysłów, które czerpię ze snów. Czyli zwykła praca mózgu. Lepper nie chciał w to uwierzyć. I mimo moich tłumaczeń Lepper drążył dalej. No i  dowiedział się w końcu ode mnie, że od czasu do czasu stawiam znajomym Tarota. Uparł się, że mam mu te karty postawić. W tym celu spotykaliśmy się kilkukrotnie. Ostatni raz kilka dni przed jego śmiercią. Bodajże w środę.  Wtedy powiedział, że dostał propozycję nie do odrzucenia… Nie wiem czego dotyczyła, ale takich właśnie użył słów.

Red: Pamiętasz jaki był układ kart?

AS: Pamiętam kartę jaka była w układzie wskazującą bliższą przyszłość.

wisielec kolaż print screen google.com
wisielec kolaż print screen google.com

Red: To wisielec. Wiedziałeś, że się powiesi! A może ta karta zasugerowała mu co ma zrobić?

AS: Wtedy tej karty tak nie zinterpretowałem, zresztą nikt zajmujący się tarotem nie traktuje karty Wisielec dosłownie! Jej znaczenie jest jak wszystkich innych kart metaforycznie. Wisielec to typowa karta bezruchu. Na zewnątrz nie dzieje się zupełnie nic. Tylko totalny bezruch. Co powoduje, że wewnątrz wydaje Ci się, że Twoje życie jest jakimś kompletnie pustym i smutnym snem. Ale to nie znaczy, że wewnątrz Ciebie jest pustka. Wręcz przeciwnie. Targają i ścierają się myśli,  i refleksje. Co robić dalej? Zmęczenie dotychczasowym życiem i brak siły na zmiany. Ale wcale to nie oznacza, że nie chcesz tych zmian.  Chcesz, ale nie tych , które są Ci dyktowane z zewnątrz. Więc nie podejmujesz żadnej decyzji i „wisisz” . Czujesz, że juz najwyższy czas na zmiany, na podjęcie decyzji, ale coś Cie powstrzymuje. Bywa , ze to brak celu, albo brak ochoty i sił by ten cel realizować, a czasem poczucie , że to nie Twój cel więc czemu masz coś robić wbrew sobie, ale dalej zwlekasz. Zresztą wisielec wskazuje również, na to , że na rozwiązanie problemów trzeba poczekać.

Red: W przypadku Leppera rozwiązaniem problemów było zawiązanie ich na gordyjski węzeł szubienicy! Czy mogło być tak, że u Leppera był podsłuch i ktoś wiedział jakie karty mu rozkładałeś?

AS: Tego nie wykluczam. Nie sądzę jednak by kogoś akurat ten rozkład zainspirował do działania. Przyczyny jego śmierci są dla mnie jasne.Lepper nie chciał wyjść z polityki. A jego śmierć spowodowała, upadek Samoobrony i utorowała miejsce dla Ruchu Palikota, zbierając elektoraty niezadowolonych, dziś te elektoraty buntu społecznego i kontestacji systemu które mogły wesprzeć Andrzeja Leppera wspierają Pawła Kukiza.  Jeśli przyjrzymy się przekazowi populistycznemu Leppera, Palikota oraz Kukiza znajdziemy wiele podobieństw. A jeśli idzie o podobieństwa do Pawła Kukiza, rysuje się też inna triada Kotański, Owsiak, Kukiz.

Red: Co mówią karty o Pawle Kukizie? 

AS: Nie pytałem. Przez prawie 4 lata od śmierci Leppera stawiałem karty tylko kilak razy i to na gorące prośby moich przyjaciół i znajomych. O sprawy polityczne w ostatnim czasie kart nie pytam.  Zresztą jeśli miałbym stawiać karty Pawłowi Kukizowi to wpierw musiałbym się z nim spotkać i otrzymać taka prośbę od niego.

Red: Wracając do Leppera, jakie jego jeszcze „proroctwa” się sprawdzą? Wiele. Bo w Polskiej polityce układ sił mimo wielu tarć nie zmienił się od lat, a to co oglądamy to teatrzyk kukiełek dla ubogich mieszkańców naszego pseudo państwa. A ludzie którzy chcą te sprawy wyjaśnić, albo giną przy pomocy seryjnego samobójcy. Albo ich kariera zamienia się w gruzy tak jak miało to miejsce w przypadku Marii Wiernikowskiej , która wzięła się za wyjaśnienie sprawy lądowania Talibów w Klewkach.

Zwariowałam Maria Wiernikowska
print screen YuoTube Zwariowałam Maria Wiernikowska
print screen YuoTube Zwariowałam Maria Wiernikowska
Andrzej Lepper Służby specjalne, politycy i mafia PEŁNA WERSJA
print screen YuoTube Andrzej Lepper, talibowie, mafia, pełna wersja
print screen YuoTube Andrzej Lepper, talibowie, mafia, pełna wersja

1 Proroctwo pierwsze. Talibowie w Klewkach!

debata nad odwołaniem Andrzeja Leppera
You tube print screen Talibowie w Klewkach

 

2 Proroctwo drugie. Kto sprzedał FSM Bielsko Biała i inne prywatyzacje?

print screen yt Andrzej Lepper
print screen yt Andrzej Lepper

3 Proroctwo trzecie. Balcerowicz Frasyniuk – Nowa Partia Ryszarda Petru.

print screen yt Andrzej Lepper
print screen yt Andrzej Lepper

4 Proroctwo czwarte. O Platformie Obywatelskiej

print screen yt ANdrzej Lepper
print screen yt ANdrzej Lepper

5 Proroctwo piąte. O własnej śmierci

print screen yt Andrzej Lepper ostatni wywiad
print screen yt Andrzej Lepper ostatni wywiad

print screen Andrzej Lepper artykuł pressmix.eu

print screen Andrzej Lepper artykuł pressmix.eu

Andrzej Lepper – Prorok, którego proroctwa się sprawdziły!?!- Jak myślicie Czy można uznać go za proroka? Kto i dlaczego doprowadził go do śmierci? Czy to co mówił o przyszłości polskiej polityki i aferach to prawda.? Kto stał za Palikotem? A kto dziś stoi za Kukizem? czy w Polsce niemozliwe jest normalne uczciwe działanie w polityce? Piszcie do nas i czytajcie nas na pressmix.eu.

Komentarze

komentarze