Wojsko Polskie

Rząd koalicji PO-PSL planuje dalsze rozbrajanie Polski poprzez wysłanie sprzętu i żołnierzy na kolejną zagraniczną awanturę tym razem do Afryki. Mówi się w mediach, że to „tylko” 50 wojskowych, ale ja dobrze pamiętam, że do Afganistanu na początku też poleciało samolotem transportowym tylko kilkudziesięciu, a potem dosłano ok. 2.500! 

Ta ochocza służalczość naszych władz

spełniania wszelkich zagranicznych zachcianek na krew naszych żołnierzy i darmowe polskie uzbrojenie, powoduje katastrofalne braki kadrowe w szeregach resztek Wojska Polskiego pozostającego na terenie Naszej Ojczyzny Rzeczypospolitej Polskiej. Sytuacja jest już tak tragiczne, że w wielu jednostkach wojskowych brak jest żołnierzy do pełnienia służby wartowniczej!

Transport wojskowy w Radomiu wozy opancerzone na stacji kolejowej
Ministerstwo Obrony Narodowej RP wydaje corocznie setki milionów

złotych na wynajem film ochroniarskich do pilnowania koszar i magazynów broni!
Obecnie mamy w Polsce w sumie aż 300.000 ochroniarzy i tylko 100.000 etatów wojskowych! Świadomie napisałem, że 100.000 etatów, bo fizycznie to Wojsko Polskie na terenie kraju liczy obecnie znacznie mniej niż 100.000 żołnierzy! Coraz więcej polskich mundurów można spotkać obecnie w Azji, na Bałkanach, w USA, a niebawem również w egzotycznej dla nas Afryce.

Amerykańscy wojskowi
Amerykańscy wojskowi
W wielu firmach ochroniarskich pracuje szereg dawnych funkcjonariuszy SB, ZOMO, MO, ORMO

itp., którzy onegdaj byli szkoleni m.in. w ZSRR.
Ci ludzie posiadają legalnie broń i mają dostęp do… wojskowych magazynów uzbrojenia, które… ochraniają przed złomiarzami. Aby opanować nasze jednostki wojskowe i zrobić bez jednego wystrzału komunistyczny przewrót w Polsce, to wystarczy, że tych 300.000 ochroniarzy zajmie pustostany i otworzy magazyny broni, do których już przecież mają klucze!

Donald Tusk i Ewa Kopacz doprowadzili do takiego stanu Wojsko Polskie, że w wielu jednostkach, o tym kto wejdzie na teren bazy wojskowej nie decyduje żołnierz w mundurze, lecz przedstawiciel firmy ochroniarskiej pilnującej koszar.

Prezydent RP Lech Kaczyński podczas defilady wojskowej

Rajmund Pollak

Artykuł Sukcesywnie rozbraja się Polskę, a koszar pilnują m.in. byli funkcjonariusze SB! opublikowano 19 stycznia 2014 na portalu pressmix.eu.

Komentarze

komentarze