print screen facebook BOR

KOMUNIKAT W dniu 22 maja 2015 roku, podczas przybycia Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego na spotkanie wyborcze w Toruniu, miał miejsce bezpośredni atak na osobę ochranianą, który za sprawą błyskawicznej i zdecydowanej reakcji funkcjonariusza BOR został udaremniony, a napastnik został przekazany w ręce Policji. 

print screen facebook BOR
print screen facebook BOR

http://www.tvp.info/…/funkcjonariusze-bor-udaremnili-atak-n…

W dalszej części przedmiotowego spotkania wyborczego, miał miejsce kolejny incydent, który ze względu na równie gwałtowne zachowanie oraz poziom zagrożenia zwiększony za sprawą wcześniejszej próby zamachu, spotkał się z równie zdecydowaną reakcją oficerów ochrony bezpośredniej.

http://www.tvn24.pl/…/incydent-na-wiecu-w-toruniu-mezczyzne…

Interwencje funkcjonariuszy BOR, każdorazowo poddawane są szczegółowej weryfikacji. Analiza z przedmiotowego zajścia zostanie przeprowadzona bezpośrednio po zakończeniu działań ochronnych związanych z kampanią wyborczą.

Rzecznik prasowy
Biura Ochrony Rządu
mjr Dariusz Aleksandrowicz

Od redakcji: Badamy sprawę i zastanawiamy się czy Pilne! Zamach na Komorowskiego w Toruniu! to przypadkiem nie jest prowokacją mającą na celu przechylić szalę zwycięstwa na stronę Komorowskiego???
Ta teza jest prawdopodobna. Redakcja pressmix.eu przed pierwszą turą wyborów 10 maja 2015 opublikowała, jak się okazało, jedyny prawdziwy sondaż wyborczy ( idealnie zbliżony do wyników wyborów w pierwszej turze(sic!)). Żaden inny sondaż wyborczy nie dawał tak mało Komorowskiemu jak sondaż pressmix.eu i tak dużo Dudzie!!!

Sondaz 2015

Dziś opublikowaliśmy sondaż po debatach telewizyjnych w TVP1 oraz w TVN. W tym sondażu wybory wygrywa Andrzej Duda z druzgocącą przewagą nad Bronisławem Komorowskim!!! Znów jako jedyni publikujemy prawdziwe wyniki sondażu, gdyż nie mamy żadnej potrzeby manipulować jego wynikami! A potwierdzeniem jego wiarygodności jest nasz sondaż przed pierwsza turą i potwierdzone w pierwszej turze wyniki!

 

artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu
Czyżby tonący chwytał się brzytwy? I zamach na Komorowskiego, jest próbą stworzenia atmosfery zagrożenia przed PiS’em i w tak perfidny sposób doprowadzenie do reelekcji Komorowskiego?
W tym scenariuszu wpisane jest określenie : JAKI PREZYDENT TAKI ZAMACH! – za chwilę zostanie użyte, jako temat w Kampanii wyborczej, kiedy obowiązywać będzie już cisza wyborcza. To temat, na który będą mówić ludzie w Polskich i nie tylko Polskich domach, ale również wśród emigracji i Polonii na całym świecie!
W tym momencie nasi redaktorzy starają się dowiedzieć kim był zamachowiec? I kto nim kierował i kto był jego mocodawcą? To najważniejsze do ustalenia!

 

Ta PROWOKACJA! Obliczona jest na zmianę wyniku wyborczego, który znamy nie tylko my, ale wszystkie pracownie badawcze, Lisy, Wołki, Michniki i Żakowskie… 
Jedną z zorganizowanych dzisiaj przez służby chcących utrzymać władzę swoich marionetek , była manifestacja niby zwolenników Dudy z książką Sumlińskiego pt Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego.

 

foto MC
Manifestanci z książką Sumlińskkiego na ulicy Dobrej w Warszawie foto MC
Ustaliliśmy co się wydarzyło w Toruniu.
Gdy B. Komorowski mówił do ludzi  w Toruniu,  młody mężczyzna,  stojący na scenie zaraz za prezydentem nieoczekiwanie, na oczach wszystkich podarł kartkę z napisem „Głosuję na Komorowskiego”, krzyczał „WSI Pro Civili”. Tak jak podejrzewaliśmy była to prowokacja. Nieprzypadkowo dziś ma miejsce udostępnienie Książki Sumlinskiego w internecie . PDF – piracki krąży w mejlach od samego rana!

Mężczyzna ubrany był w koszulkę  z napisem „Bronisław Komorowski”

Zupełnie wyglądał tak samo, jak pozostali ludzie w otoczeniu prezydenta… Nadspodziewanie szybka interwencja funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu powstrzymała mężczyznę przed eskalacją ataku.  Ale żeby nazywać to zamachem? Bor w swoim oświadczeniu przesadza i podgrzewa atmosferę! A może ten mężczyzna był funkcjonariuszem, którejś ze służb? Skoro krzyczał donośnie WSI, WSI!???
Podobno na sam koniec wyprowadzany mężczyzna  krzyczał: „Czytajcie książkę Sumlińskiego” – lepszej promocji nie mógł sobie wymyślić, żaden autor.
Komorowski insynuował na spotkaniu w Gliwicach, że za Zamachem stoi PiS i ludzie Andrzeja Dudy. W odpowiedzi Sztab Dudy składa przeciw Komorowskiemu pozew w trybie wyborczym!!!
artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu

Pilne! Zamach na Komorowskiego w Toruniu! Prowokacja?

Komentarze

komentarze