Trzecia wojna światowa już trwa. Radzę Zadbać o siebie, swoich sąsiadów przyjaciół i rodziny. Zostało nam 4 góra 6 lat. Nie zdziwi mnie jeśli weźmiemy udział w podziale Ukrainy. Z ropą koniec, mówił [Szimon Peres]. W polityce nie ma przypadków są działania, analiza, cele strategia.

Trzecia wojna światowa już trwa. Pisałem o tym w książkach i mówiłem w wywiadach, których udzieliłem na przestrzeni ostatnich 6 lat. Tylko nikt tego niby nie zauważa. Jednak po jakimś czasie niektórzy publicyści mówią to samo. Nawet wielki polski narodowy jasnowidz Jackowski też już to przewiduje.

Dlatego właśnie Bronisław Komorowski używa w tej kampanii wyborczej hasła Zgoda i Bezpieczeństwo

 

zgoda

W poprzednich wyborach używał hasła

zgoda buduje

 

Dlatego też Andrzej Duda na koniec kampanii użył hasła

Godne życie w bezpiecznej Polsce.

Wystarczy oba hasła zestawić by ujrzeć to co na pierwszy rzut oka jest niewidoczne.

 

Wybierz   Zgodę        i       bezpieczeństwo

        godne życie w bezpiecznej

Polsce

 

czyli Boże miej Nas w swej opiece…

 

Bo ten, co wygra te wybory będzie zwierzchnikiem sił zbrojnych w czasach najwyższej próby!!!

 

Polityka to planowanie i realizacja celów

W polityce nie ma przypadków są działania, analiza, cele strategia, a reszta to bełkot. Komunikacja, nadawanie przekazu i zgodne potakiwanie przez pożytecznych idiotów. W polityce międzynarodowej mocarstwa typu Rosja, Chiny, USA planują na kilkadziesiąt lat do przodu. Wg. Moich informatorów „operacja ukraińska” była przygotowywana od paru lat. Oczywiście plan robi się krócej, ale urabianie gruntu trwa dłużej.

Kto weźmie udział w podziale Ukrainy

Nie zdziwi mnie jeśli weźmiemy udział w podziale Ukrainy. Do czego dążą różne siły. Ale i nie zdziwi mnie jak Putin sam sobie z nią poradzi, bo jemu chodzi o Krym, a UE chodzi o zachodnią Ukrainę, a części środowisk tzw. żydowskich chodzi o wykrojenie dla siebie państwa w Europie – gdyż utrzymywanie niezwykle kosztownego państwa Izrael na bliskim wschodzie staje się mało opłacalne, a co więcej nie stoi już za tym interes w postaci chronienia bliskowschodnich złóż ropy, które się kończą, I za 50 lat nie będzie tam ropy. I co wtedy? Po ca ma być tam Izrael, po co USA ma łożyć tam miliardy dolarów?

Tak się mówi w Izraelu:

„Z ropą koniec, mówił [Szimon Peres – przyp.red.], można ją nadal wydobywać, ale świat już jej nie chce. […] Finansuje ona międzynarodowy terroryzm i destabilizację. – Nie będziemy musieli bronić się przed nadlatującymi katiuszami – podkreślił – jeśli wcześniej wymyślimy, jak przerwać dopływ funduszy, które umożliwiają ich wystrzelenie”.

A więc nie tylko następuje przebiegunowanie ziemi, ale przbiegunowanie polityki i te osie zmieniają pozycje. Trzeba zatem zapewnić miejsce do życia dla kilku milionów, a może i kilkunastu milionów izraelskich Żydów. I zatem Ukraina to miejsce z dobra ziemią, ze złożami. A więc dlaczego go nie wykorzystać?

Alef Stern

 

c.d.n.

artykuł pressmix

Komentarze

komentarze