Paweł Kukiz

Paweł Kukiz pozwał Szkło Kontaktowe!!! I jego dziennikarza Tomasza Sianeckiego z TVN. Czy sąd zdąży rozpatrzyć pozew w trybie wyborczym dzisiaj. Wczoraj Paweł Kukiz ogłosił, że przerywa Kampanię wyborczą. A TVN podał, że Kukiz wycofuje się z wyborów! To ewidentne kłamstwo i celowa manipulacja.

 

Wczoraj Paweł Kukiz poinformował, że przerywa swoją kampanię wyborczą. Powodem jest choroba jego ojca. W wpisie umieszczonym na Facebooku kandydat na prezydenta poprosił o modlitwę „w intencji zdrowia Taty”. Nie ma tam jednak ani słowa o tym, że wycofuje się z udziału w wyborach.!!!!

„Muszę przerwać kampanię i jechać do mojego Ojca. Miłość do Polski zawdzięczam Jego wychowaniu. Bardzo przepraszam Olsztynian. Osoby wierzące proszę o Modlitwę w intencji zdrowia mojego Taty. Wiem, że Modlitwa bardzo pomaga a ja strasznie chciałbym, żeby był świadkiem naszego sukcesu bo w ogromnej mierze jest jego współtwórcą. Dziękuję Wam.”

Facebook Paweł Kukiz

 

Wczoraj w TVN w programie Szkło Kontaktowe red Tomasz Sianecki powiedział, że

Paweł Kukiz ze względu na chorobę ojca muzyk wycofuje się z udziału w wyborach.

Kukiz zareagował w swoim stylu.

„To już nie jest dziennikarstwo… To jest … Sami sobie dopowiedzcie co … TVN24 kłamie.
Ogłosiłem przerwanie KAMPANII…
Ja NIE WYCOFUJĘ sie z wyborów….
Pan jest podły, panie Sianecki…
Pan dobija i mojego Tatę i mnie.”

Kukiz fb

Kukiz w pozwie żąda, by Sianecki przeprosił go na antenie TVN 24 i na stronie internetowej programu „Szkło kontaktowe” poprzez publikację banera z treścią przeprosin.

Kukiz na FB napisał ponadto o Sianeckim.

-Zrobił to po to, aby u części naszych – nie moich, a naszych wyborców, wzbudzić wątpliwość i skłonić do pozostania w domu. Ewentualnie by zachęcić ich do głosowania na innego kandydata – napisał na Facebooku Paweł Kukiz

Kukiz domaga się też, żeby Sianecki opublikował na stronie internetowej „Szkła kontaktowego” następujące ogłoszenie:

„Przepraszam pana Pawła Kukiza, za to, że w kampanii wyborczej, przed wyborami na Prezydenta RP rozpowszechniałem w dniu 7 maja 2015 roku w programie „Szkło kontaktowe” na antenie TVN24 nieprawdziwe informacje o rzekomym wycofaniu się z wyborów pana Pawła Kukiza”.

 

Spodziewamy się, że sąd nie zdąży rozpatrzyć w trybie wyborczym pozwu Pawła Kukiza w dniu dzisiejszym, a czy TVN w programie Szkło Kontaktowe przeprosi Kukiza? Przekonamy się dziś!

 

 

 

 

Komentarze

komentarze