korea.net end flickr CC-BY

Komorowski zdradzał żonę i ma dziecko z inną kobietą? Bronisław Komorowski ma nieślubne dziecko? Ta informacja zelektryzowała nas! Wielu ekspertów twierdzi, że ta kampania wyborcza jest nudna, słaba i żenująca i niczym nie zaskakuje. To teraz będą musieli zmienić zdanie! Przykładny mąż rodziny, ojciec Polak 5 dzieci z własną żoną, okazać się może  większym „dzieciorobem” niż dotąd myślano! Szczególnie, że autor tej wypowiedzi, ujawnij ten fakt (o nieślubnym dziecku) po, jak twierdzi ataku mediów na jego osobę, przed planowaną publikacją ujawniającą, pozamałżeńskie działania urzędującego Prezydenta. Ujawniamy tę wiadomość! Bo jeśli ma nieślubne dziecko to wniosek, który wciąż stawiamy pod znakiem zapytania może być jeden: Komorowski zdradzał żonę i ma dziecko z inną kobietą?

Autor tej wypowiedzi, to Paweł Miter. Jak twierdzi ujawnij ten fakt (o nieślubnym dziecku) po ataku mediów na jego osobę,  tuż przed planowaną publikacją ujawniającą, pozamałżeńskie działania urzędującego Prezydenta.

 

Oświadczenie Paweł Miter FB

Moje oświadczenie w sprawie doniesień radia Zet i panów ze służb. Ja rozumiem, że to ma być uderzenie wyprzedzające, by mnie zdyskredytować przed planowaną publikacją o nieślubnym dziecku Bronisława Komorowskiego i jego zbieraniu haków na polityków opozycji. Bo jak inaczej nazwać ten przeciek z zielonogórskiej prokuratury? Wrzutka mająca zdetonować publikację w Warszawskiej Gazecie. Schemat do żywego przypomina mi obsrywanie innej dziennikarki sprzed 5 lat, gdzie tak samo zanim przeczytała akt oskarżenia mogła o nim poczytać na stronach radia Zet. I na koniec, przy sprawie Amber Gold i sędziego Milewskiego miałem na stole 150 tys. złotych, których nie tknąłem dla zasady. O więcej proszę mnie nie pytać, a czytać ze zrozumieniem.

 

Oświadczenie Paweł Miter FB

– Ogromną niezręcznością dla dziennikarza jest komentowanie tekstów, które jeszcze się nie ukazały, postanowiliśmy jednak z wydawcą, że zakomunikujemy informację o nieślubnym dziecku Bronisława Komorowskiego. TYLE moich wyjaśnień, reszta za tydzień, nie odpowiadam na smsy i maile z pytaniami o tę sprawę. Dziękuję też za wsparcie co niektórym. Amen.

Czemu Paweł Miter zdecydował się na taki krok? Wedle niego chodzi o tekst ze strony Radia Zet, w którym Miter oskarżany jest o wzięcie od Prezesa Amber Gold 4 tysięcy złotych i żądania kolejnych 17 tysięcy. Naszym zdaniem kwota coś mała jak na możliwości Amber Gold, największego przekrętu ostatnich 25 lat, o którym i politycy i wyborcy jakby zapomnieli!!!

Czekamy zatem na rozwój sytuacji. I odpowiedź Kancelarii Prezydenta na te pomówienia? A może to prawda i odpowiedzi nie będzie? Co zrobią inni kandydaci? Kto pierwszy użyje tego odbezpieczonego granatu? Czy ewentualne nieślubne dziecko, potomek z nieprawego łoża jest w stanie zaszkodzić Komorowskiemu w reelekcji?

Wedle naszych ekspertów (red. Pressmix.eu) taki atak, może ew. tylko pomóc Bronisławowi Komorowskiemu.

„Ataki ze strony obyczajowej tuż przed samym finiszem kampanii wyborczej, odbierane są przez wyborców jako wrzutki, pomówienia i tylko utwierdzają ludzi by głosować na Komorowskiego, przeciw reszcie nieodpowiedzialnych kandydatów.” – mówi pisarz i publicysta Alef Stern.

Co zrobią sztaby wyborcze, kontrkandydatów Komorowskiego?  Czy wykorzystają  informację, że: Komorowski zdradzał żonę i ma dziecko z inną kobietą?  Jak wpłynie to na sondaże wyborcze i na wynik wyborów? Przekonamy się może już w tym tygodniu. Choć ten element kampanii ma być ujawniony przed drugą turą.

artykuł presmix.eu

Komentarze

komentarze