Właśnie mija 70 rocznica jego oficjalnej śmierci. Tak oficjalnej!!! Wedle tego, czego uczą nas od kilkudziesięciu lat Hitler popełnił w berlińskim bunkrze samobójstwo w kwietniu 1945 roku. Jednak ujawnione dokumenty FBI czarno na białym przedstawiają prawdę o tym, co stało się naprawdę. Co więcej już 15 lat temu badania DNA potwierdziły, że domniemane szczątki Hitlera, które znajdowały się w moskiewskim archiwum KGB, należały do kobiety. Ujawniamy na podstawie dokumentów FBI jakie były powojenne losy Adolfa Hitlera.

– Dokumenty, do których dotarliśmy, są bardzo przekonujące i uzupełniają się z zeznaniami ludzi, którzy widzieli Hitlera i Braun po wojnie w Argentynie. Nie ma tymczasem żadnych medycznych dowodów na to, że oboje zginęli w bunkrze – powiedział w rozmowie z „Daily Mail” Gerrard Williams. – Dwie osoby, które z nami współpracowały przy projekcie tej książki, otrzymywały pogróżki – dodał.

Raport FBI o Hitlerze w Argentynie
Tajny Raport FBI o ucieczce Adolfa Hitlera do Argentyny i jego życiu.

„Daily Mail” przypomina, że podobną tezę przedstawił w swojej wydanej w 2003 roku książce argentyński autor Abel Basti. On również doszedł do wniosku, że państwo Hitler uciekli do Argentyny okrętem podwodnym. Żyli zaś później na obrzeżach San Carlos de Bariloche, turystycznego kurortu 1500 kilometrów na południowy zachód od Buenos Aires.

casa-hitler-161
Dom Hitlera

 

Ranczo, na którym z pomocą swoich argentyńskich sympatyków ukrył się Führer, miało się nazywać Inalco. Znajdowało się nad jeziorem, w środku gęstej puszczy i można było do niego dotrzeć tylko łodzią bądź hydroplanem. Kompleks należał do biznesmena, który był jednym z najbardziej zaufanych przyjaciół ówczesnego prezydenta Juana Peróna.

18kxszcnrod3yjpg
Lokalizacja Domu Hitlera

 

W 2012 roku na podstawie książki „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera” został nakręcony film pod tym samym tytułem, w reżyserii jednego z jej współautorów – Gerarda Williamsa.

 

Co ciekawe, według Brytyjczyków o wszystkim miały wiedzieć amerykańskie służby. Przymknęły na to oko… w zamian za dostęp do technologii wojennych Trzeciej Rzeszy. Autorzy w archiwach w USA znaleźli potwierdzające to dokumenty. Kolejnym dowodem na ucieczkę Hitlera jest fakt, że fragment rzekomo jego czaszki przetrzymywany przez Rosjan – jak się okazało po jego przebadaniu – należał do młodej kobiety.

czaszka-hitlera
Czaszka jak się okazało kobiety z archiwum KGB przez lata uważana za czaszkę Hitlera

 

Williams i Dunstan twierdzą, że Hitler i Braun – a właściwie państwo Hitler, bo para wzięła ślub – rozpoczęli w Ameryce Południowej nowe życie.

domek
Dom Adolfa Hitlera i Ewy Braun Hitler

 

Zamieszkali w „chatce” położonej w pobliżu odciętej od świata wioski. Utrzymywali się ze zrabowanego złota i kosztowności, mieli dwie córki. Według licznych świadków, do których dotarli autorzy książki, Hitler zmarł 13 lutego 1962 roku w wieku 73 lat.

 

grey-wolf
Szary Wilk

Według brytyjskich badaczy Hitler wcale nie zastrzelił się w berlińskim bunkrze 30 kwietnia 1945 roku. Już trzy dni wcześniej wraz z Ewą Braun uciekł samolotem do Tonder w Danii, skąd przez Travemünde na terenie Rzeszy przedostali się do hiszpańskiej bazy wojskowej Reus na południe od Barcelony. Tam generał Franco miał dostarczyć im samolot, którym para poleciała do Fuerteventury na Wyspach Kanaryjskich.

ah
Adolf Hitler w Argentynie

Po wylądowaniu Hitler natychmiast wszedł na pokład czekającego już na niego U-Boota, by przepłynąć Atlantyk. Władze Argentyny przyjęły go z otwartymi ramionami.

 

W międzyczasie w berlińskim bunkrze zaufani współpracownicy Hitlera zamordowali jego sobowtóra i modelkę mającą udawać Braun. Ich ciała spalono, aby zatrzeć ślady oszustwa.

hitlera-sobowtc3b3r
Sobowtór Hitlera
hitlera-sobowtc3b3r2
Sobowtór Hitlera

FBI nosiło się z zamiarem ujęcia Hitlera, sporządzano symulacje jego możliwych wizerunków. Jednak interesy USA były ważniejsze, technologie oraz wiedza zgromadzona dzięki II wojnie światowej zapewniły Hitlerowi wygodne życie.

 

 

hitler
Tak mógł wyglądać Hitler

Warto na koniec zadać pytanie: Kim był Adolf Hitler? Niespełnionym pełnym kompleksów malarzem, którego żądza władzy popchnęła do zbrodniczych czynów? marionetką w rękach przemysłowców i niemieckich wojskowych? Czy super zakamuflowanym agentem który porwał Niemcy do zbrodni? Pytań jest więcej niż odpowiedzi. Pod znakiem zapytania staje więc cały jego znany życiorys, motywacje, i losy? Czy kiedyś poznamy prawdę? Wątpię.

Alef Stern

artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu

Komentarze

komentarze