UWAGA! W artykule znajdują się zdjęcia, które mogą być przez wiele osób uznane za ekstremalnie brutalne. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

Ten piątkowy poranek na długo utkwi w pamięci trzech mężczyzn, którzy postanowili włamać się do domu 49-letniego pracownika huty.

Wydarzenie miało miejsce o 3:30 nad ranem w jednym z Argentyńskich miasteczek. Złodzieje wybrali na cel położony lekko na uboczu dom zamieszkany przez niespełna pięćdziesięcioletniego mężczyznę, który w momencie włamania spał w nim wraz ze swoją żoną. Trójka mężczyzn musiała podczas kradzieży sporo hałasować, bo właściciel domu w pewnym momencie obudził się i przyłapał złodzieji na gorącym uczynku. Jeden z nich trzymał w ręku skradzione 3600 pesos, reszta rozglądała się po pokoju w poszukiwaniu innych kosztowności. Tym razem jednak nie dane im było się wzbogacić.

Właściciel domu, mimo nagłej pobudki, zareagował błyskawicznie. Chwycił wiszący na ścianie japoński miecz typu katana i ruszył na złodziei. Uciekający przestępcy otrzymali kilka ciosów zanim udało im się wsiąść do samochodu. Nie ujechali jednak daleko – rozbili się na pobliskim drzewie.

 

Policja dotarła do przestępców po śladach krwi. Dwójka z aresztowanych wymagała natychmiastowej operacji.

katan 6

 

 

 

 

katan 5

 

katan 4

 

 

katan 3

 

katana 3

 

 

katana 2

 

 

katana1

Właścicielowi domu składam w tym miejscu serdeczne gratulacje, że miał odwagę i umiejętności bronić swojej rodziny.

Niestety w Polsce za tego rodzaju obronę złodzieje dostali by zapewne odszkodowanie, a właściel mieszkania spędziłby resztę życia w więzieniu.

Taki kraj.

Źródło: Real Time traffic

Komentarze

komentarze