Zestawianie sprzecznych wypowiedzi polityków i w ten sposób ukazywanie ich zakłamania, obłudy i fałszu to popularna metoda prowadzenia kampanii wyborczej w USA oraz innych krajach anglosaskich. A oto co można zobaczyć zestawiając wypowiedzi Komorowskiego. Dla nas wniosek jest jednoznaczny: Komorowski w wielu sprawach “łże jak bura suka”.

 

Kłamstwo 1

„Konstytucja mówi w sposób jednoznaczny, edukacja w szkołach publicznych jest bezpłatna, koniec i kropka. Jest bezpłatna i tego trzeba trzymać się kurczowo, bo Polska nie jest krajem zamożnym na tyle, żeby można było obarczać w pełni odpłatnością, jak w ramach studiów prywatnych”

Bronisław Komorowski w 2010 r.

5 kwietnia 2011 roku prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę wprowadzającą odpłatność za drugi kierunek studiów. 5 czerwca 2014 roku opłaty za drugi kierunek zostały uznane przez Trybunał Konstytucyjny za sprzeczne z konstytucją.

 

Kłamstwo 2

„Jeśli Romuald Szeremietiew okaże się niewinny – odejdę z polityki. Jako człowiek honoru nie mógłbym się zachować inaczej.”

Bronisław Komorowski w 2001 r.

 

Zrzut ekranu 2015-04-2 o 15.49.06

W 2010 roku Romuald Szeremietiew został uniewinniony ze wszystkich zarzutów, które mu postawiono. Sąd orzekł, że to nie on a ówczesny minister Bronisław Komorowski odpowiadał za ochronę tajemnicy w resorcie obrony. Bronisław Komorowski nadal jest prezydentem.

 

Kłamstwo 3

„Podnoszenie podatków to najgorsze rozwiązanie”

Bronisław Komorowski w 2010 r.

„Podnoszenie podatków to najgorsze rozwiązanie”

Bronisław Komorowski w 2010 r.

 

Kłamstwo 4

„Na znak protestu przeciwko kompromisowi z komunistami z pominięciem środowisk niepodległościowych nie uczestniczyłem w wyborach 4 czerwca 1989 roku.”

Bronisław Komorowski w 2005 r.

„Głosowaliśmy z żoną, ale po wielkich rozterkach i bez wiary. Z drugiej strony trudno było wówczas nie brać udziału w przedsięwzięciu, które dawało choć ułamek szansy.”

Bronisław Komorowski w 2013 r.

 

Kłamstwo 5

„Nie ma potrzeby podnoszenia wieku emerytalnego, można stworzyć możliwość wyboru”

Bronisław Komorowski w 2010 r.

1 czerwca 2012 roku Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę podnoszącą wiek emerytalny do 67 lat dla kobiet i mężczyzn.

 

Kłamstwo 6

„Jeśli zostanę wybrany na prezydenta, to chciałem zapowiedzieć powołanie Rady Zdrowia Publicznego, żebyśmy w końcu przeszli od fazy gadania wyborczego, do fazy przyspieszania procesów modernizacji tego ważnego obszaru życia społecznego, jakim jest służba zdrowia.”

Bronisław Komorowski w 2010 r.

Mimo bardzo złej sytuacji w polskiej służbie zdrowia, w ciągu 5 lat kadencji prezydent Komorowski nie tylko nie przedstawił żadnego pomysłu na naprawę systemu opieki zdrowotnej, ale nie powołał nawet obiecanej w kampanii Rady Zdrowia Publicznego

 

 

Na podstawie materiału ze strony http://zmienprezydenta.pl

 

Przywróć Komorowskiemu pamięć!!!! Udostępniej na FB, wyślij znajomym na twitter.

NAJNOWSZE KŁAMSTWA KOMOROWSKIEGO!!!
artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu
artykuł pressmix.eu

Komentarze

komentarze