Leki bez opłat w PolsceW ramach ubezpieczenia rodzinnego następne pokolenie w EU zachodniej ma leczenie i leki  bez opłat. Bojkot  tego systemu w EU przez administrację w Polsce jest skandalem.Bojkot  tego systemu w  EU  przez Narodowców w („patrioci”)Polsce  trwa. Lewica milczy.  PiS nie reaguje. PO odrzuca. Gdzie są protesty?Władze krajów Europy Zachodniej  już dawno zrozumiały, że państwo nie powinno  szukać oszczędności w kieszeniach chorych pacjentów. Bo jeśli podupadną   przez to bardziej na zdrowiu,  ich  późniejsze  leczenie będzie kosztować  więcej  niż początkowa oszczędność. (Źródło informacji fakt.pl)

W Polsce leki maja bez oplat:
A – inwalidzi wojenni;
B – osoby represjonowane;
C – małzonkowie inwalidów wojennych i osób  represjonowanych pozostający na ich wyłącznym
utrzymaniu; D – wdowy i wdowcy po poległych Żołnierzach i zmarłych inwalidach
wojennych oraz osobach  represjonowanych, uprawnieni do renty rodzinnej. Temat jest znany i przemilczany w mediach w Polsce. NFZ nie zwróci pieniędzy wydanych  na leczenie dziecka za granicą(EU zachodnia). (Źródło: gazetaprawna.pl)

W  Niemczech nie ma socjalizmu  ani komunizmu , a jednak trwa symbioza  koncernów z systemem państwowym.Tak  samo w Szwajcarii  czy w Holłandii. To nie jest iluzja  czy populistyczna propaganda. Wprowadzić  leki  bez oplat  dla  wszystkich   dzieci w  Polsce    tak   jak  mają  dzieci w EU zachodniej. Takie same prawa dla dzieci w Polsce  jakie   mają dzieci rożnych  narodowości w EU zachodniej.Dziecko    arabskie,   hebrejskie, hinduskie,   chińskie,   rosyjskie,   niemieckie,   francuskie  itd  ma leki bez oplat w EU zachodniej. Dlaczego frakcje    polityczne  w   Polsce są    przeciw    zmianom   w  Służbie Zdrowia w Polsce?Kiedy nastąpią zmiany?Jesteś za czy przeciw? Dziękuję za uwagę.

Marek Lipski

Komentarze

komentarze