Wygrana w lottoW sobotę 7 lutego 2015 roku odbyła się konwencja wyborcza Andrzeja Dudy, kandydata PiS na Prezydenta RP. Dzień wcześniej konwencje miał Komorowski, który czytał nawet życzenia dla żony z kartki! A zatem weekend obfitował w podobne wydarzenia, bo konwencje miał również JKM i swój mały start Waldemar Deska przed Pałacem Prezydenckim. Wszyscy kandydaci liczą na wygraną, ale największa wgrana, bo aż 30 mln zł poszła w jedne ręce? To był przekaz na konkretny cel?

Wygraną podejmie szczęśliwiec właściciel kuponu, na którym skreślono następujące liczby:

5, 14, 34, 36, 38, 41

Czyżby przyjaciel z Izraela w ten sposób zasilili konto kampanii wyborczej jednego z kandydatów? Kto nim jest? Czy to magiczne liczby? Zastanówmy się, co oznaczają te liczby dla Polski? Koniec z kampania ze WSI?

30 mln z Lotto, czy ta wygrana pozwoli jednemu z kandydatów wygrać wybory? Czy 30 mln starczy na kampanie wyborcza w prawdziwie amerykańskim stylu?

Pomyślcie, co można zrobić za 30 mln? Co można kupić? Jedno jest pewne można sfinansować kampanie wyborczą. Ale czy to możliwe, że tak wpłacono pieniądze na kampanię prezydencką? Oczywiście, że tak!

Fiatowiec

Zresztą przeczytajcie sobie sami… Tutaj  albo tutaj.

Komentarze

komentarze