Każda osoba, która ma elementarną wiedzę o sytuacji w Polsce dokładnie wie, że partie parlamentarne i główne media podtrzymują kłam układu okrągłego stołu. Polega on na przekazywaniu części prawdy o polityce, ekonomii, historii i artykułowaniu całej masy kłamstw. Bez kłamstw nie byłoby takich „bohaterów” jak, Lech Wałęsa czy Aleksander Kwaśniewski. Bez kłamstw nie byłoby zerowej wiedzy większości społeczeństwa o zakłamanej ekonomii, którą podtrzymują takie „legendy”, jak Leszek Balcerowicz. Wywiesił zegar długu Polski, pokazujący tylko część zadłużenia państwa polskiego, a gdzie reszta długu? Sam przyczynił się nakreślonym planem przez Amerykanów do wyprzedaży polskich branż i obecnie dramatycznie niskich zarobków.

Takie półprawdy albo półkłamstwa obowiązują w dzisiejszej rzeczywistości.

Do tego nurtu wpisuje się również „niezależna” prasa, praktycznie po wszystkie tygodniki prawicowe. Najbardziej przoduje w kłamstwie portal „niezależna.pl” i jego wszystkie wydawnictwa. Ostatni numer „Nowe państwo” pod tytułem „Zachód znów pozwala na zbrodnie” jest totalnym kłamstwem. Narysowany jest Putin, który przedstawia połówkę Stalina i ten tytuł…

Prawidłowy obrazek powinien wyglądać w ten sposób: połowę Putina i połowę Obamy jako przedstawiciela zachodu i tytuł: „Kiedy zachód i Rosja przestaną okłamywać społeczeństwo?”.

Takie brednie czytają ludzie dalej nie wiedząc, że są okłamywani. Chyba po dekadach kłamstw, należy im się szacunek i prawda. Niestety, ale Polacy zostali wmanewrowani w kolejną fałszywą rzeczywistość.

To, co mówi Witold Gadowski o Putinie jest prawdą. Podobają mi się jego słowa: „Putin jest pułkownikiem, ale każdy pułkownik ma nad sobą generałów”. Bardzo dobrze, że mamy rozpracowanego Putina i Rosję. Społeczeństwo wie dużo o zbrodniach ZSRR i zamachu smoleńskim.

Tylko dlaczego nic nie wie o zachodzie?

Polska ma wiele potencjalnych wrogów. Wrogiem może być Rosja, ale również zachód. Pod skrótowym pojęciem zachód mam na myśli: USA z sojusznikami, Unie Europejską, NATO i częściowo Niemcy, które bardziej zbliżają się do Rosji, niż zachodu.

Dużo wiemy o sprzedaniu Polski przez dzisiejszych sojuszników w Jałcie, dużo wiemy o sprzedaniu Polski przez Anglię podczas Powstania Warszawskiego, ale dlaczego nic nie wiemy o wykorzystaniu do własnych celów Solidarności przez USA ? Dlaczego nie wiemy o propozycji Busha skierowanej do Jaruzelskiego, aby został prezydentem Polski ? Dlaczego nie wiemy, że bohaterskie działania Kuklińskiego nie miało żadnego znaczenia dla Polski ? (pogląd Brzezińskiego). Nigdy z ust pana Kuklińskiego nie wyszły słowa prawdy o roli USA w okradaniu polskiej gospodarki i o skolonizowaniu Polski przez zachód. Jedynym usprawiedliwieniem dla tego nieszczęśliwego człowieka jest „śmierć” jego synów.

Dlaczego prawicowe tygodniki nie piszą o zniewoleniu świata przez bankierów międzynarodowych? Dlaczego nie piszą o zamordowaniu światowej ekonomii przez FED? Dlaczego wreszcie nie piszą o toczącej się walce monetarnej pomiędzy Rosją a USA?

Szanowni dziennikarze i redaktorzy dzienników prawicowych. Polecam zatrudnić doświadczonego inwestora, ponieważ ta grupa ludzi zna prawdę o układach politycznych i ekonomicznych. Douczcie się i przestańcie pisać brednie o jedynym okrutnym Putinie.

Jeżeli weźmiecie pod uwagę tylko tę wojnę ukraińską, to w niej najeźdźcom jest zachód, a Putin broni się przed zniszczeniem ekonomicznym. To kraje BRICS stoją po słonecznej stronie brzegu. To kraje BRICS bronią świat przed całkowitym skolonizowaniem społeczeństwa światowego. A członkiem BRICS jest Rosja.

Dla wszystkich osób przesiąkniętych propagandą prawicowych tygodników polecam na chwilę przeanalizować zbrodnie smoleńską. Niezaprzeczalnie negatywną rolę w tej katastrofie odegrał Putin. Dlatego sam jest winien dzisiejszej podsycanej nienawiści. Ale dlaczego „niezależne media prawicowe” nie piszą nic o roli zachodu w tej masakrze? Jeżeli jak oni twierdzą trwa wojna militarna pomiędzy USA a Rosją, to dlaczego Amerykanie nie pokażą zdjęć satelitarnych przed i po katastrofie smoleńskiej? Byłby to znakomity dowód na dobicie Rosji. Tylko wtedy, Rosja pokazałaby zdjęcia z zestrzelenia samolotu malezyjskiego. Mogłoby okazać się kto brał w tym udział.

Dlaczego należy pisać prawdę o Rosji i zachodzie?

Aby dokonywać mądrych wyborów politycznych i ekonomicznych. Polska powinna współpracować z USA, Rosją czy Izraelem, tak jak współpracuje gospodarczo z Niemcami. Każdy wymieniony kraj splamił godność polską. I o tym musimy wiedzieć.

Dlatego apeluję do Ciebie czytelniku, uczestnicz czynnie w spotkaniach z dziennikarzami śledczymi i posłami, aby zadawać im konkretne pytania. Pokaż im, że znamy prawdę, a jeżeli oni nie znają, to niech się douczą.

A tak na marginesie: ciekawe kogo będą krytykować „niezależne media prawicowe”, kiedy PiS dojdzie do władzy? Teraz nie umieją wskazać prawdziwych błędów i pomóc partii, aby po wygranych wyborach odbudowała gospodarczo Polskę.

 

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus Robert Brzoza

P.S. Krach finansowy może nastąpić w każdej chwili. Chcesz otrzymywać aktualne informacje o systemie bankowym, polityce, gospodarce i finansach światowych? Zaglądnij tutaj: „Monitorowanie Rynków„.

Komentarze

komentarze