„SuperFakty” przedstawiają krótki, ale jakże wymowny filmik o barbarzyństwie Izraela. Izraelczycy to bardzo zindoktrynowana nacja za sprawą przywódców religijnych. Wierzą, że są wybranym narodem przez Boga, dlatego mają prawo zabijać wszystkie osoby, które nie są żydami.
Uważają, że goje (nie żydzi) są gorszym gatunkiem ludzkim, przeznaczonym do służenia im. Wierzą, że Bóg dał im ziemię – Palestynę na własność jako „ziemię obiecaną”, dlatego muszą wymordować wszystkich arabów zamieszkujących te tereny.
Możemy sobie tylko uzmysłowić co by stało się z nami, gdyby projekt „Judeopolonia” odniósł sukces. Prawdopodobnie zostalibyśmy wymordowani tak jak Arabowie.

Czy żydzi chazarscy zamieszkujący Izrael czczą prawdziwego Boga?

Zdecydowanie nie. Odrzucili Pisma Nowego Testamentu, ponieważ nie uznają Chrystusa za Mesjasza i Syna Boga. Wierzą w Torę czyli pięcioksiąg Starego Testamentu oraz w Talmud, napisany przez odstępczy Sanhedryn w czasie niewoli babilońskiej.

Dlaczego Izrael morduje, a politycy popierają ich działania?

Wszystko na to wskazuje, że Izrael będzie ósmym mocarstwem po USA i Wielkiej Brytanii. Już teraz ma widoczną władzę polityczną na świecie. Dlatego nikt z polityków światowych nie sprzeciwia i nie sprzeciwi się ich planom. Obecnie wyganiają Palestyńczyków ze Strefy Gazy – „Izrael wbił zęby w Strefę Gazy”

 

 

Bóg, Biblia, Chrystus, Jeszu, jezus Chrystus RobertBrzoza.pl – „codziennie nowe informacje”.

Komentarze

komentarze