Szokujące informacje ujawnia Alef Stern: „w Polsce szykowany jest zamach stanu i kontrolowana rewolucja. Jej główni aktorzy zostali już obsadzeni w swoich rolach”. Niepokorny publicysta już pięć lat temu w książce pt. „Pola Laska” napisał, że „Polski już nie ma”. Teraz potwierdził to – na nagraniu opublikowanym przez tygodnik WPROST – Bartłomiej Sienkiewicz, szef MSW. Pisarz jednocześnie twierdzi, że obecnie zasadnicze pytanie brzmi: czy rząd Donalda Tuska chce wysadzić w powietrze biurowce w centrum Warszawy, a może bloki mieszkalne na Ursynowie?

Teraz potwierdził to – na nagraniu opublikowanym przez tygodnik WPROST – Bartłomiej Sienkiewicz, szef MSW. Pisarz jednocześnie twierdzi, że obecnie zasadnicze pytanie brzmi: czy rząd Donalda Tuska chce wysadzić w powietrze biurowce w centrum Warszawy, a może bloki mieszkalne na Ursynowie?

Najważniejsze zdanie, za które Sienkiewicz i cały rząd powinien siedzieć. A sprawę winna badać komisja śledcza niezależna…

Otóż z nagrania wynika, że kolesie z rządu szykowali nam robotę – prowokację pod fałszywą flagą w stylu WTC , a może „czeczeńskich” ataków terrorystycznych w Moskwie. Przestałem czuć się bezpiecznie w tym jebanym Państwie Tego Jebanego premiera i Pizdy Prezydenta. Te Mendy chcą zabić niewinnych przypadkowych Polaków żeby bezkarnie móc straszyć społeczeństwo…. Skąd wiem o WTC? Z rozmowy Sienkiewicza z Belką.

Posłuchajcie taśmy:
Sienkiewicz: „Czy jest to moment na uruchomienie tego rodzaju rozwiązania, czy nie. Bo ja mam poczucie, że jest to wariant OK, World Trade scenario, ale on nie jest kompletnie hipotetyczny. ” – cytaty pochodzą z portalu Niepoprawni.
„O tym CO jest na taśmie, o najbardziej inkryminującym zwrocie nie mówi nikt, podczas gdy cała Polska powinna być tym postawiona na równe nogi!” – knowania na temat spisku w stylu scenariuszu World Trade powinny spowodować alarm w Polsce i zamknięcie tych panów za kratkami na długie lata.

„Czy jest to moment na uruchomienie tego rodzaju rozwiązania, czy nie. Bo ja mam poczucie, że jest to wariant OK, World Trade scenario, ale on nie jest kompletnie hipotetyczny. ” Czyli wariant scenariusza World Trade może stać się faktem, a więc jak wyraził się Sienkiewicz, zaistnieje powód, aby „uruchamiać tego typu mechanizmy ”
– jeśli tylko panowie ci uznają, że „między polityką a stabilnością finansową państwa istnieje pewien związek”. Wiadomo przecież, że istnieje.”

Sowa nad Warszawą– I oto ten scenariusz uruchomiono…

Pisze i mówię o tym od ponad 5 lat. Przestrzegam, ale ludzie wy nic nie chcecie zrozumieć. Państwa Polskiego już nie ma! – przypomina Alef Stern.

– Władza dawała sygnały.

Ja też dalem sygnał żeby uważać na sowe publikujac to zdjęcie 17 marca 2013 roku. Napiałem wtedy na FB (co łatwo można sprawdzić): „Sowa i Tęcza nad Warszawą… z pozdrowieniami z pierwszej loży…”. Nawet pytałeś mnie o to w jednym z wywiadów, ale zostało to zignorowane, a teraz słyszymy, że nagrywano najważniejsze osoby w państwie w restauracji „Sowa i przyjaciele” – podkreśla pisarz w rozmowie z portalem Pressmix.

Jako pierwszy ponad 5 lat temu napisałeś, że Polski już nie ma. Teraz potwierdził to – na nagraniu opublikowanym przez tygodnik WPROST – Bartłomiej Sienkiewicz, szef MSW.

– Minister Sikorski określił to bardziej finezyjnie. A ja ujmę jeszcze w sposób bardziej dosadny twierdząc, że z premiera chuj dupa i kupa kamieni – mówi nam Alef Stern. – Szykują się protesty, stoi za nimi Ruch Narodowy. Młodzież z calej Polski będzie mogła przyjechać do Warszawy, aby protestować. Mają wakacje – dodaje.

Wszystko wedle scenariusza. To tak jak przewidywałeś.

– W książce tęczowa rewolucja i afera podsłuchowa destabilizują państwo. Te taśmy to dopiero początek. Premier jest pewny siebie, bo on tylko jest chłopcem na posyłki mocniejszych od siebie, którzy na dzień dzisiejszy zapewniaja mu bezpieczeństwo i bezkarność – podkreśla niepokorny pisarz i publicysta w rozmowie z portalem Pressmix.

Pytany Stern, co myśli o całej aferze podsłuchowej odpowiada jednoznacznie.

– Jestem zbulwersowany. Moje poczucie bezpieczeństwa zostało zagrożone. Władze tego kraju planują zbrodnicze zamachy na obywateli Polski. Tak jak Putin w Moskwie. To skandal! Mogą wysadzić bezkarnie budynek w którym mieszkam, a powiedzą wszystkim, że to terrorysci, co więcej mogą wmówić wszystkim, że to ja jestem terrorystą. Dlatego podjąłem decyzję o emigracji – ujawnia nam pisarz. – Rząd Platformy planuje zamach na Polskę w stylu WTC i Putina. Najciekawsze, że za granicą przedstawiają tę sytuacje jako poważny kryzys polityczny w Polsce – twierdzi Alef Stern – taki zamach może mieć miejsce przed samymi wyborami parlamentarnymi w przyszłym roku..

Z całej tej układanki wyłania się krajobraz jak po bitwie.

– PIS dostał od samego ministra Sienkiewicza dowód na to, że wybory w Polsce są fałszowane! Pan minister twierdzi, że na 8 miesięcy przed wyborami do europarlamentu według CBOS PIS miał 43% , tymczasem wtedy dla Polaków CBOS podawał zupełnie inne sondaże: sierpień 2013 – PO 25%, PIS 24 %, wrzesień – PO 25 %, PIS 23 %, październik – PIS 28 %, PO 22 %, listopad – PIS 25 %, PO 24 %!! Mamy dowód na to, że CBOS fałszuje sondaże na zewnątrz, a prawdziwe sondaże robi dla użytku wewnętrznego PO! Na koniec jakimś dziwnym trafem wyniki wyborów pokrywają się z tymi sfałszowanymi sondażami!? – mówi publicysta. -Dlatego pressmix.eu powinien robić własne sondaże! One pokażą jak jest naprawdę. Wskażę Wam kilka osób, które nauczą pressmix.eu jak to robić.

Schodzimy w tym momencie na zrealizowany zamach, a wtedy Stern puszcza nam fragment nagrana ujawnionego przez WPROST.

„On ma tych problemów takich typu, tam wiesz, Smoleńsk, ku*wa, jakieś pi**doły – odpowiada mu były minister Sławomir Cytrycki – Co ma wspólnego Rostowski ze Smoleńskiem? – Belka odpowiada – No nic, ale ma Tusk On ma tych problemów takich typu, tam wiesz, Smoleńsk, ku*wa, jakieś pi**doły – odpowiada mu były minister Sławomir Cytrycki – Co ma wspólnego Rostowski ze Smoleńskiem? – Belka odpowiada – No nic, ale ma Tusk”. – Jestem prawie pewien, że teraz scenariusz będzie podobny i oni gdzieś polecą… – zauważa człowiek, który przepowiedział zamach smoleński.

Przy okazji dowiadujemy się, że polskie służby udaremniły pieczołowicie przygotowany zamach na Prezydenta USA Baracka Obame…

Z obawy o kompromitację wizyty i Polski na arenie międzynarodowej, do tej pory nic w tej sprawie nie zostało ujawnione… i prawdopodobnie niezostanie ujawnione przez lata…. – twierdzi w rozmowie z portalem Pressmix człowiek blisko związany ze służbami.

Alef Stern jest całą sytuacją załamany, bo w jego opinii w Polsce już dość było śmierci. Teraz powinien nastać czas budowania, a nie niszczenia wszystkiego i wszystkich, bo jak mówił klasyk: kto nie z nami ten przeciwko nam.

Fiatowiec

 

W-Polsce-planowany-jest-zamach

 

 

 

Komentarze

komentarze