IluminaciIluminaci konsekwentnie realizują politykę indoktrynacji społeczeństwa. Używają do tego celu filmów, muzyki jak i gier dla dzieci. „Kim są iluminaci ? =>„Iluminaci – religia satanistyczna”. Jedną z popularniejszych gier nie tylko w Ameryce jest GTA – 5. Pojawiają się w niej liczne symbole Iluminatów. „W jakim celu to robią?

New World Order

Nazwa New World Order – Nowy Porządek świata (NWO) pojawia się coraz częściej w mediach. W omawianej grze GTA-5, również ma swoją symbolikę.

Przytoczę jedną ciekawą myśl:

„taken human form to do the bidding of the new world order”.

Zdanie to opisuje cel gry. Ludzie ukradli reptylianom pewne urządzenie. Następnie reptylianie chcąc je odzyskać przeobrażają się w człowieka. Ich planem jest zaprowadzenie New World Order.

Czy to jest niewinna fabuła czy ma swój określony cel ?

Chcę tylko przypomnieć, że NWO jest kolejnym systemem gospodarczym, który od lat promują liczne gwiazdy polityki jako bolączkę na problemy tego świata.

Tutaj jest link do opisu NWO – „NWO Niewolniczy System Gospodarczy”

W Polsce osobami popierającymi idee NWO są między innymi: Lech Wałęsa i Zbigniew Brzeziński.

Nie tak dawno Lech Wałęsa udzielił wywiadu agencji ITAR-TASS i powiedział: „Powinniśmy rozszerzać struktury ekonomiczne i stworzyć z Polski i Niemiec jedno państwo: Europa – ONZ, NATO i Rada Europy to idee starej epoki – świat jest źle zorganizowany.” Następnie dodał jak pisze rmf24.pl:”…podczas swoich podróży po świecie, próbuje namawiać ludzi do dyskusji nad nowym porządkiem świata”.

Zbigniew Brzeziński można powiedzieć jest „twarzą” nowego systemu. W swoich książkach i na zjazdach ekonomicznych przekonuje do zjednoczenia Europy pod jednym systemem.

W jakim celu NWO promowane jest w grze ?

Jest to kolejny krok do zaprzyjaźnienia się z nazwą Nowy Porządek świata. W ten sposób zindoktrynowana młodzież nie będzie protestować podczas wprowadzania NWO w realne życie.

Dlaczego ?

Bo w grze wyglądał przyjaźnie.

Piramida i oko horusa

        Najbardziej popularnym znakiem Iluminatów jest oko horusa i piramida. Piramida Cheopsa jest ciekawym symbolem, który kryje w sobie wiele tajemnic. Natomiast oko horusa przedstawia boga słońca starożytnych Egipcjan o imieniu horus. Należy wspomnieć tutaj, że Bóg niszczył wszelkie bożki Egipcjan przy wyprowadzaniu Izraela z niewoli egipskiej. Dlatego jest to kolejny dowód na satanistyczne oblicze Iluminatów.

Dlaczego symbole Iluminatów umieszczane są w grach ?

Osobiście twierdzę, że Iluminaci tworzą organizacjo-religie, której celem jest oddawanie czci szatanowi. Dzieje się to świadomie lub nieświadomie poprzez akceptacje symboli wywodzących się z wierzeń starożytnych religii. Wszystkie te religie wielbiły swoich bożków, które Bóg potępiał. Symbole Iluminatów promują wszelkiego rodzaju gwiazdy jak muzycy czy sportowcy.

Jeżeli młodzież nawet nieświadomie używa tych symboli, to zdecydowanie staje po stronie satanizmu. W dzisiejszych czasach brak wiedzy nie może być usprawiedliwieniem. Wynika ono z głupoty i ślepego wierzenia wszelkim autorytetom. 

symbole w GTA V

Chemiczne smugi

Z samolotów rozpylane są chemikalia, które niszczą glebę i środowisko.

Występuje kilka nazw na tą branżę:

  • geoinżynieria aerozolowa stratosfery,
  • chemiczne smugi,
  • program rozpyleń troposferycznych.

Oficjalne stanowisko mówi o odwracaniu promieni słonecznych ze względu na globalne ocieplenie. W wyniku czego zrzucają z samolotu mieszanki różnych składników chemicznych takich jak: glin, bar czy aluminium. Działania te mają spowodować ochłodzenie klimatu.

Czy aby na pewno ?

Dlaczego widok mlecznego nieba po opryskach z samolotów pokazywany jest w grze ?

Celem jest akceptacja tego zjawiska. Skoro występuje w grach jako element środowiska, to nikt nie będzie w życiu realnym zwracał uwagi na samoloty, które pozostawiają długie smugi chemiczne

Zdjęć po rozpylaniach chemicznych w grze jest dużo więcej. Można dokładnie je oglądnąć, dlatego nie jest to pomyłka czy rodzaj chmury. Jest to celowe zaprzyjaźnienie młodych ludzi ze zjawiskiem, które truje nasze organizmy.

smugi chemiczne

 

Indoktrynacja trwa

        Młodzież i dzieci z wielu stron rozrywki przekonywani są do nowego trendu jakim są symbole Iluminatów. Niektórzy dorośli traktują ten temat jako żart i kolejną teorie spiskową. Oczywiście każdy ma prawo wychowywać swoje dzieci według własnych poglądów i teorii.

Zauważ, że w tym artykule w ogóle nie omawiam przemocy, seksu czy używania narkotyków w grach. W nich już nie ma podprogowego przekazu, a jawne, bezpośrednie obrazy tych tematów.

Dlaczego ?

Bo ten etap wpływania na młodzież już minął. Został zaakceptowany. Kwestią jest tylko to, w jakim stopniu młodzi ludzie wykorzystują lub będą wykorzystywać przekazane treści ? Jak sobie poradzą z nimi w dorosłym życiu, mając swoją rodzinę czy żyjąc samotnie ? Czy dokonywane przez nich wybory nie są konsekwencją wieloletniego wychowywania w świecie gier ?

W taki sposób ukształtowana osoba nie będzie walczyć z kłamstwami tego świata. Ona ich nie dostrzeże. To co dla innych ludzi będzie kłamstwem, dla nich będzie oczywistą prawdą.

Dlatego świadome czy nieświadome zaakceptowanie satanizmu, nie będzie wymagało pokoleń, a lat.

Robert Brzoza Robert Brzoza

P.S. Artykuł powstał dzięki spostrzeżeniom i uwagom mojego syna Huberta.

Komentarze

komentarze