Rozpoczęły się wakacje, z pewnością część czytelników spędzi je w kraju, w rożnych malowniczych miejscach. Niewątpliwie takim rejonem jest Wielkopolska, wraz z gminą i miastem Margonin, na terenie którego mieści się Centrum Jeździecko Tenisowe w Sypniewie. Do spędzenia w nim kilku dni urlopu zaprasza jego dyrektor Piotr Grzesiak. Oferta wypoczynkowa skierowana jest do rodzin ale każdy, nawet samotny podróżnik znajdzie coś dla siebie.

Centrum Jeździecko Tenisowe jest przeznaczone dla osób lubiących aktywnie spędzać czas. Na terenie obiektu znajdują się trzy korty tenisowe, stajnia z kryta ujeżdżalnią, wypożyczalnie sprzętu wodnego (kajaki, łodzie wiosłowe, deski windsurfingowe), boiska do piłki siatkowej i nożnej, stoły do tenisa, rowery. W otoczeniu obiektu może wypocząć każdy kto pragnie ciszy i spokoju na łonie natury. Hotel położony jest nad samym brzegiem urokliwego Jeziora Margonińskiego a otaczają go piękne lasy pełne grzybów i jagód. Wypoczywający mogą odwiedzić Margonin gdzie mogą skorzystać z wyciągu nart wodnych, kompleksu zjeżdżalni wodnych oraz skorzystać z ciekawych propozycji Izby Muzealnej.

Anna Charko: Z roku na rok przyjeżdża do Sypniewa coraz większa ilość turystów, jakie jest pana zdanie w tej kwestii?
Piotr Grzesiak: Przyszedł czas gdzie nasi rodacy zaczęli dostrzegać potrzebę poznawania Polski. Coraz więcej osób szuka ciszy i spokoju a niezatłoczonych kurortów. Nasz hotel jest kameralnym miejscem gdzie każdy czuje się jak na wakacjach u rodziny a nie jak kolejny numer pokoju z rezerwacji.

Po czasie spędzonym na plaży, w siodle czy w lesie każdy pragnie coś dobrego zjeść. Czy w menu Państwa hotelu znajduje kuchnia regionalna czy ogólnopolska? Jakie smaki zabierze ze sobą do domu Państwa gość?
– W naszej restauracji serwujemy dania kuchni europejskiej z naciskiem na słoneczną Italię oraz dania staropolskie. Szczególnie polecam dania z kaczki oraz dla potrzebujących energii przepyszne steki z polędwicy wołowej. W zależności od pory roku nasi kucharze serwują dania oparte na sezonowych warzywach i owocach z regionu. Tu szczególnie polecam chłodnik oraz dania z borowików i kurek.

Gdzie można znaleźć informacje o hotelu w Sypniewie?
– Zapraszam do odwiedzania naszego profilu w Facebook oraz na stronę www.Sypniewo.Com.pl Zapraszam wszystkich do odwiedzenia naszego obiektu zarówno tych, którzy podczas urlopu chcą pływać, jeździć konno, grać w tenisa jak i tych, którzy w ciszy nad brzegiem jeziora chcą przeczytać ciekawą książkę.

Dziękuję za rozmowę.

Zapraszamy do Sypniewa, które jest wizerunkiem prężnie rozwijającej się gminy Margonin. Dla naszych czytelników Margonin będzie się kojarzyć nie tylko z jedną z większych ferm wiatrowych, ale także miejscem, gdzie można odpocząć.

Komentarze

komentarze