Prezydent Jacek Krywult otrzyma absolutoriumSkoro wniosek w sprawie udzielenia absolutorium podpisał Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Andrzej Gacek (PiS), to kto może być przeciw? Radni Platformy Obywatelskiej? Mocno w to wątpię! Bardziej prawdopodobny jest śnieg na kąpielisku „Panorama” w dniu 28 czerwca 2013 roku niż to, że Radni PO zagłosują przeciw absolutorium dla Prezydenta Miasta! A może Radni Komitetu Wyborców Jacka Krywulta wprowadzą dyscyplinę głosowania i wszyscy zagłosują przeciwko udzieleniu absolutorium dla swojego szefa? Prawdopodobieństwo takiego rozwiązania jest mniejsze niż trafienie szóstki w totolotku!

Radna niezależna będzie przeciw? Być może, ale moim zdaniem raczej wstrzyma się od głosu! Co do Radnych PiS, to jeden już się wypowiedział za absolutorium, ale można liczyć na to, że pozostali zagłosują przeciw, choć realnie rzecz biorąc, to przewiduję, że co najwyżej dwóch Radnych PiS odważy się na sprzeciw, a jeden być może wstrzyma się od głosu!

Zatem Rada Miasta podejmie miażdżącą większością głosów uchwałę o udzieleniu absolutorium Prezydentowi Miasta o czym informuję zawczasu jako pierwszy w tym pięknym mieście Bielsko-Biała, aby zaoszczędzić papieru na drukowanie całostronnicowych artykułów w Kronice Beskidzkiej, Dzienniku Zachodnim i… ”Kurierze radia Bielsko” o tym, że Pan Prezydent Miasta uzyskał absolutorium po merytorycznej i pełnej emocji dyskusji.

Rajmund Pollak

Komentarze

komentarze