Finał Coca-Cola Coup 20138 czerwca 2013 odbył się w Krakowie wielki finał turnieju piłkarskiego dla młodzieży gimnazjalnej „Coca-Cola Cup 2013”. Patronem honorowym „Coca-Cola Cup 2013” jest Ministerstwo Sportu i Turystyki. Ambasadorami turnieju zostali Anna Dereszowska i Robert Lewandowski. To pod jego okiem młodzi zawodnicy rywalizowali o miano najlepszych w kraju i wyjazd piłkarski do legendarnego włoskiego klubu Juventus Turyn. Na Rynku Głównym w Krakowie zobaczyliśmy prawdziwe boisko piłkarskie z naturalną trawą. Ze specjalnie na tę okazję zbudowanych trybun mecze oglądały tłumy kibiców. W niedzielę(09.06.2013r.) przewidziane są kolejne atrakcje. Od 9 rano ruszyła „Strefa Testów Piłkarskich“, organizowana we współpracy z systemem szkolenia „Coerver Coaching“.

Mecz na Rynku Głównym w Krakowie Coca Cola Coup 2013Chętni mogli spróbować swoich sił w takich konkurencjach, jak testy szybkości, slalom, ósemka, testy reakcyjne z piłką i bez czy precyzja strzałów. Cztery najlepsze osoby z każdego testu zmierzyą się o godzinie 17 w Wielkim Finale, w którym odpowiadać będą na pytania związane z aktywnym stylem życia, zdrowym żywieniem, prawidłowym nawadnianiem organizmu i turniejem Coca-Cola Cup.

Powiatnie piłakrek na Coca Cola Coup 2013Młodzież między 13 a 16 rokiem życia ma szansę wygrać wyjazd do Turynu razem ze zwycięzcami Coca-Cola Cup 2013. Konkurs w „Strefie Testów Piłkarskich Coerver Coaching“ to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na mieszkańców Krakowa i turystów. W godzinach od 9.00 do 18.00 bardzo prężnie działa Strefa Aktywnego Życia.

Tekst i foto: Aldona Klein

Komentarze

komentarze